Меню
Ваш кошик

Сорочки

Сорочки
Сорочка вишита для хлопчика «ГВ3411» Сорочка вишита для хлопчика «ГВ3411»
New
Сорочка вишита для хлопчика «ГВ3411» виготовлена з домотканого полотна білого кольору. В основі вишивки – сірі, чорні нитки.  На ній – геометричні орнаменти. Вишивка – на грудях, комірці-стійці, манжетах. На спині – кокетка, що надає виробу стильного та якісного вигляду. Виріб зручно ..
850 грн.
Сорочка для хлопчика «ГВ3061» виготовлена з домотканого полотна голубого кольору. В основі вишивки – чорні, білі нитки. На ній – геометричні орнаменти. Вишивка – на грудях, комірці-стійці, манжетах. Виріб зручно одягати. Сорочка комфортна, у ній хлопчик виглядатиме вишукано і елегантно. Пасуватиме ..
850 грн.
Сорочка вишита для хлопчика «ГВ3061» виготовлена з жатого льону білого кольору. В основі вишивки – червоні, сірі, чорні, білі нитки. На ній – геометричні орнаменти. Вишивка – на грудях, комірці-стійці, манжетах. Виріб зручно одягати. Сорочка комфортна, у ній хлопчик виглядатиме вишукано і елегантно...
800 грн.
Сорочка для хлопчика «ГВ3061» виготовлена з домотканого полотна білого кольору. В основі вишивки – сині, голубі, сірі, чорні нитки. На ній – геометричні орнаменти. Вишивка – на грудях, комірці-стійці, манжетах. Виріб зручно одягати. Сорочка комфортна, у ній хлопчик виглядатиме вишукано і елегантно. ..
650 грн.
Сорочка вишита для хлопчика «ГВ3131» виготовлена з домотканого полотна білого кольору. В основі вишивки – чорні, коричневі, голубі, білі нитки. На ній – геометричні орнаменти. Вишивка – на грудях, комірці-стійці, манжетах. Виріб зручно одягати. Сорочка комфортна, у ній хлопчик виглядатиме вишукано і..
800 грн.
Сорочка вишита для хлопчика «ГВ3131» виготовлена з льону сірого кольору. В основі вишивки – чорні, коричневі, голубі, білі нитки. На ній – геометричні орнаменти. Вишивка – на грудях, комірці-стійці, манжетах. Виріб зручно одягати. Сорочка комфортна, у ній хлопчик виглядатиме вишукано і елегантно. Па..
800 грн.
Сорочка для хлопчика «Мартин» виготовлена з домотканого полотна білого кольору. Для цього виробу може бути використаний батист. В основі вишивки – червоні та чорні нитки. На ній – геометричні орнаменти. Вишивка – на грудях, комірці-стійці, манжетах. На грудях є внутрішній замок. Виріб зручно одягати..
550 грн.
Сорочка для хлопчика «Святослав» виготовлена з домотканого полотна білого кольору. Для цього виробу може бути використаний батист. В основі вишивки – голубі нитки. На ній – геометричні орнаменти. Вишивка – на грудях, комірці-стійці, манжетах. На грудях є внутрішній замок. Виріб зручно одягати. Сороч..
550 грн.
Сорочка для хлопчика «Ростислав» виготовлена з домотканого полотна білого кольору. В основі вишивки – білі та сірі нитки. На ній – геометричні орнаменти. Вишивка – на грудях, комірці-стійці, манжетах. На грудях є внутрішній замок. Виріб зручно одягати. Сорочка комфортна, у ній хлопець виглядатиме ви..
700 грн.
Сорочка для хлопчика «Іван» виготовлена з домотаного полотна білого кольору. Для цього виробу може бути використаний батист. В основі вишивки – зелені та чорні нитки. На ній – геометричні орнаменти. Вишивка – на грудях, комірці-стійці, манжетах. Виріб зручно одягати. Сорочка комфортна, у ній хлопчи..
450 грн.
Сорочка для хлопчика «ГВ3021» виготовлена з батисту білого кольору. Для цього виробу може бути використане домоткане полотно. В основі вишивки – білі нитки. На ній – геометричні орнаменти. Вишивка – на грудях, комірці, манжетах. Виріб зручно одягати. Сорочка комфортна, у ній хлопчик виглядатиме вишу..
650 грн.
Сорочка для хлопчика «ГВ3021» виготовлена з батисту білого кольору. Для цього виробу може бути використане домоткане полотно. В основі вишивки – голубі нитки. На ній – геометричні орнаменти. Вишивка – на грудях, комірці, манжетах. Виріб зручно одягати. Сорочка комфортна, у ній хлопчик виглядатиме ви..
650 грн.
Сорочка для хлопчика «ГВ3181» виготовлена з батисту білого кольору. В основі вишивки – голубі нитки. На ній – геометричні орнаменти. Вишивка – на грудях, комірці-стійці, манжетах. Виріб зручно одягати. Сорочка комфортна, у ній хлопчик виглядатиме вишукано і елегантно. Пасуватиме до класичних штанів ..
600 грн.
Сорочка вишита для хлопчика «ГВ3411» виготовлена з батисту білого кольору. В основі вишивки – голубі, жовті, чорні нитки. На ній – геометричні орнаменти. Вишивка – на грудях, комірці-стійці, манжетах. На спині – кокетка, що надає виробу стильного та якісного вигляду. Виріб зручно одягати. Сороч..
850 грн.
Сорочка вишита для хлопчика «Патріотична» виготовлена з домотканого полотна жовтого кольору. В основі вишивки – сині, голубі нитки. На ній – геометричні орнаменти. Вишивка – на грудях, комірці-стійці, манжетах. На грудях є внутрішній замок. Виріб зручно одягати. Сорочка комфортна, у ній хлопчик..
580 грн.
Сорочка для хлопчика «Мирослав-міні» виготовлена з домотканого полотна білого кольору. В основі вишивки – сині, чорні нитки. На ній – геометричні орнаменти. Вишивка – на грудях, комірці-стійці, манжетах. На грудях є внутрішній замок. Виріб зручно одягати. Сорочка комфортна, у ній хлопчик виглядатиме..
500 грн.
Сорочка для хлопчика «ГВ3191» виготовлена з домотканого полотна білого кольору. В основі вишивки – сині та голубі нитки. На ній – геометричні і рослинні орнаменти. Вишивка – на грудях, комірці-стійці, манжетах. Виріб зручно одягати. Сорочка комфортна, у ній хлопчик виглядатиме вишукано і елегантно. ..
950 грн.
Сорочка для хлопчика «ГВ3191» виготовлена з домотканого полотна сірого кольору. В основі вишивки – сині та голубі нитки. На ній – геометричні і рослинні орнаменти. Вишивка – на грудях, комірці-стійці, манжетах. Виріб зручно одягати. Сорочка комфортна, у ній хлопчик виглядатиме вишукано і елегантно. ..
950 грн.
Сорочка для хлопчика «ГВ3191» виготовлена з домотканого полотна сірого кольору. В основі вишивки – червоні, чорні, зелені, жовті , сині, оранжеві нитки. На ній – геометричні і рослинні орнаменти. Вишивка – на грудях, комірці-стійці, манжетах. Виріб зручно одягати. Сорочка комфортна, у ній хлопчик ви..
950 грн.
Сорочка для хлопчика «ГВ3281» виготовлена з батисту білого кольору. В основі вишивки – червоні, чорні, зелені, жовті , сині нитки. На ній – геометричні орнаменти. Вишивка – на грудях, комірці-стійці, манжетах. Виріб зручно одягати. Сорочка комфортна, у ній хлопчик виглядатиме вишукано і елегантно. П..
750 грн.
Показано з 1 по 20 із 41 (3 сторінок)