Меню
Ваш кошик

Умови повернення

Чи можу я повернути товар, який мені не підійшов за розміром, кольором?

Так. Товар, що з будь-яких причин вам не підійшов, може буде повернений впродовж 14 днів з моменту покупки. Але за умови збереження його товарного вигляду, накладної, упаковки та етикеток.

Звертаємо увагу, що відповідно до законодавства України поверненню не підлягають: корсетні товари, парфюмерно-косметичні вироби, пір'яно-пухові вироби, дитячі м'які та гумові іграшки, зубні щітки, гребінці, рукавички, ювелірні вироби з дорогоцінних металів та бурштину, білизна, панчішно-шкарпеткові вироби та товари в аерозольній упаковці.

Хто сплачує пересилку товару при поверненні?

Транспортні витрати під час повернення товару ми беремо на себе. Незалежно від способу повернення товару, вам не потрібно нічого оплачувати.

Які документи необхідні для здійснення повернення товару?

Для того, щоб повернути товар, вам необхідно надати заповнену заяву на повернення товару (бланк ви отримуєте разом з замовленням) і товарну накладну.

Коли я можу повернути товар?

Згідно з законодавством України, ви можете повернути товар протягом 14 днів з моменту покупки.

Коли я отримаю назад свої гроші за повернений товар?

Залежно від способу, яким ви оплатили замовлення, можете отримати кошти:

  • при оплаті готівкою у Тернополі, ви можете отримати кошти в нашому магазині, попередньо оформивши заявку за телефоном 068 676 73 00 чи надіславши листа galereya.vushyvok@gmail.com;
  • при оплаті готівкою з доставкою сервісом «Нова Пошта», ви отримаєте кошти за допомогою переказу на обрану вами карту будь-якого банку, оформлену на ваше ім'я, протягом 7 робочих днів з моменту отримання нами товару;
  • при оплаті банківською картою на сайті, ви отримаєте кошти на карту, з якої була переведена оплата, протягом 7 робочих днів з моменту отримання нами товару.