Меню
Ваш кошик

Сорочки

Сорочки
Сорочка для хлопчика «Мирослав» виготовлена з домотканого полотна білого кольору. В основі вишивки – червоні, чорні нитки. На ній – геометричні орнаменти. Вишивка – на грудях, комірці-стійці, манжетах. На грудях є внутрішній замок. Виріб зручно одягати. Сорочка комфортна, у ній хлопчик виглядатиме в..
650 грн.
Сорочка вишита для хлопчика  «Жар-птиця» виготовлена із синього батисту. Для цього виробу може бути використано батист та домоткане полотно різних кольорів. В основі вишивки – білі нитки. На ній – орнаменти рослин та птахів. Вишивка – на грудях, рукавах, манжетах. Виріб зручно одягати. Блузка к..
650 грн.
Сорочка вишита для хлопчика «Борщівка» виготовлена з льону білого кольору. В основі вишивки – чорні, червоні, фіолетові, сині нитки. На ній – геометричні орнаменти. Вишивка – на спині, грудях, комірці, манжетах. Форма пошиття сорочки - слім, лекала по фігурі. На спині – кокетка, що надає виробу стил..
1200 грн.
Сорочка вишита для хлопчика «Дерево життя» виготовлена з домотканного полотна білого кольору. В основі вишивки – голубі нитки. На ній – геометричні орнаменти. Вишивка – на грудях, комірці, манжетах. Виріб зручно одягати. Сорочка комфортна, у ній хлопчик виглядатиме вишукано і елегантно. Пасуват..
450 грн.
Сорочка вишита для хлопчика «ГВ3071» виготовлена з домотканого полотна білого кольору. В основі вишивки – сині, голубі, сірі, чорні нитки. На ній – геометричні орнаменти. Вишивка – на грудях, комірці-стійці, манжетах. Виріб зручно одягати. Сорочка комфортна, у ній хлопчик виглядатиме вишукано і..
750 грн.
Сорочка вишита для хлопчика «ГВ3021» виготовлена з батисту білого кольору. Для цього виробу може бути використане домоткане полотно. В основі вишивки – голубі нитки. На ній – геометричні орнаменти. Вишивка – на грудях, комірці, манжетах. Виріб зручно одягати. Сорочка комфортна, у ній хлопчик ви..
750 грн.
Сорочка вишита для хлопчика «Лаконічна» виготовлена з льону кольору індиго. В основі вишивки – чорні нитки. На ній – геометричні орнаменти. Вишивка – на грудях, манжетах та стійці. На спині – кокетка, що надає виробу стильного та якісного вигляду. Виріб зручно одягати. Сорочка комфортна, у ній ..
900 грн.
Сорочка вишита для хлопчика «Лев» виготовлена з батиста білого кольору. В основі вишивки – бежеві нитки. На ній – геометричні орнаменти. Вишивка – на грудях, коміріці, манжетах. На спині – кокетка, що надає виробу стильного та якісного вигляду. Виріб зручно одягати. Сорочка комфортна, у ній хло..
650 грн.
Сорочка вишита для хлопчика «Монохром»  виготовлена з льону синього кольору. В основі вишивки – голубі нитки. На ній – геометричні орнаменти. Вишивка – на грудях, манжетах. На спині – кокетка, що надає виробу стильного та якісного вигляду. Виріб зручно одягати. Сорочка комфортна, у ній хло..
900 грн.
Сорочка вишита для хлопчика «Шкільна» виготовлена з домотканого полотна білого кольору. В основі вишивки – голубі, сині та червоні нитки. На ній – геометричні орнаменти. Вишивка – на грудях, манжетах. На спині – кокетка, що надає виробу стильного та якісного вигляду. Виріб зручно одягати. Сороч..
950 грн.
Сорочка вишита для хлопчика «ГВ3411» виготовлена з домотканого полотна білого кольору. В основі вишивки – сірі, чорні нитки.  На ній – геометричні орнаменти. Вишивка – на грудях, комірці-стійці, манжетах. На спині – кокетка, що надає виробу стильного та якісного вигляду. Виріб зручно ..
850 грн.
Сорочка вишита для хлопчика «ГВ3061» виготовлена з домотканого полотна голубого кольору. В основі вишивки – чорні, білі нитки. На ній – геометричні орнаменти. Вишивка – на грудях, комірці-стійці, манжетах. Виріб зручно одягати. Сорочка комфортна, у ній хлопчик виглядатиме вишукано і елегантно...
850 грн.
Сорочка вишита для хлопчика «ГВ3061» виготовлена з жатого льону білого кольору. В основі вишивки – червоні, сірі, чорні, білі нитки. На ній – геометричні орнаменти. Вишивка – на грудях, комірці-стійці, манжетах. Виріб зручно одягати. Сорочка комфортна, у ній хлопчик виглядатиме вишукано і елегантно...
800 грн.
Сорочка вишита для хлопчика «ГВ3061» виготовлена з домотканого полотна білого кольору. В основі вишивки – сині, голубі, сірі, чорні нитки. На ній – геометричні орнаменти. Вишивка – на грудях, комірці-стійці, манжетах. Виріб зручно одягати. Сорочка комфортна, у ній хлопчик виглядатиме вишукано і..
750 грн.
Сорочка вишита для хлопчика «ГВ3131» виготовлена з домотканого полотна білого кольору. В основі вишивки – чорні, коричневі, голубі, білі нитки. На ній – геометричні орнаменти. Вишивка – на грудях, комірці-стійці, манжетах. Виріб зручно одягати. Сорочка комфортна, у ній хлопчик виглядатиме вишукано і..
800 грн.
Сорочка вишита для хлопчика «ГВ3131» виготовлена з льону сірого кольору. В основі вишивки – чорні, коричневі, голубі, білі нитки. На ній – геометричні орнаменти. Вишивка – на грудях, комірці-стійці, манжетах. Виріб зручно одягати. Сорочка комфортна, у ній хлопчик виглядатиме вишукано і елегантно. Па..
800 грн.
Сорочка для хлопчика «Мартин» виготовлена з домотканого полотна білого кольору. Для цього виробу може бути використаний батист. В основі вишивки – червоні та чорні нитки. На ній – геометричні орнаменти. Вишивка – на грудях, комірці-стійці, манжетах. На грудях є внутрішній замок. Виріб зручно одягати..
550 грн.
Сорочка для хлопчика «Святослав» виготовлена з домотканого полотна білого кольору. Для цього виробу може бути використаний батист. В основі вишивки – голубі нитки. На ній – геометричні орнаменти. Вишивка – на грудях, комірці-стійці, манжетах. На грудях є внутрішній замок. Виріб зручно одягати. Сороч..
550 грн.
Сорочка для хлопчика «Ростислав» виготовлена з домотканого полотна білого кольору. В основі вишивки – білі та сірі нитки. На ній – геометричні орнаменти. Вишивка – на грудях, комірці-стійці, манжетах. На грудях є внутрішній замок. Виріб зручно одягати. Сорочка комфортна, у ній хлопець виглядатиме ви..
700 грн.
Показано з 1 по 20 із 43 (3 сторінок)