Меню
Ваш кошик

Сорочки

Сорочки

Чоловічі вишиванки – це не просто елемент одягу, вони втілюють в собі багатовікову історію, традиції та культурні цінності українського народу. Кожен елемент вишивки має своє власне значення, відображаючи різноманітні аспекти життя та спогади про минуле. Вишиті мотиви можуть бути геометричними, рослинними або символічними, і кожен з них має свою власну історію та смислове навантаження.

Чоловічі вишиванки не лише прикрашають зовнішній вигляд, вони також відображають особистість і глибину своєї душі. Кожен вишивальний зразок може відображати теми, пов'язані з родовими зв'язками, природою, або навіть символізувати захоплення та інтереси власника. Вишиванки стали не лише елементом національного вбрання, а й важливим символом української ідентичності та самосвідомості.

Носіння чоловічої вишиванки також має свою власну соціокультурну значимість. Це не лише спосіб вираження національної гордості, але й спосіб підтримки української культури та традицій. Вишиванка стала символом об'єднання, що об'єднує українців навколо спільних цінностей та традицій, нагадуючи про важливість збереження культурної спадщини для майбутніх поколінь.

Шановні клієнти!!!Звертаємо вашу увагу, що деякі вироби можуть бути тимчасово відсутніми на складі. Для інформації щодо терміну виготовлення, будь ласка, зверніться до наших консультантів.Чоловіча вишиванка "Біла по білому" ідеально підійде для будь-якої урочистої події. Також, це може бути ідеальне..
3600 грн.
Шановні клієнти!!!Звертаємо вашу увагу, що деякі вироби можуть бути тимчасово відсутніми на складі. Для інформації щодо терміну виготовлення, будь ласка, зверніться до наших консультантів.Чоловіча вишиванка "Блакитна" ідеально підійде для будь-якої урочистої події. Також, це може бути ідеальне вбран..
3800 грн.
Шановні клієнти!!!Звертаємо вашу увагу, що деякі вироби можуть бути тимчасово відсутніми на складі. Для інформації щодо терміну виготовлення, будь ласка, зверніться до наших консультантів.Чоловіча вишиванка "Блакитно-сіра" ідеально підійде для будь-якої урочистої події. Також, це може бути ідеальне ..
3800 грн.
Шановні клієнти!!!Звертаємо вашу увагу, що деякі вироби можуть бути тимчасово відсутніми на складі. Для інформації щодо терміну виготовлення, будь ласка, зверніться до наших консультантів.Борщівська вишиванка – це не лише символічний атрибут, але й справжній шедевр рукоділля. У кожному малюнку та ор..
4800 грн.
Шановні клієнти!!!Звертаємо вашу увагу, що деякі вироби можуть бути тимчасово відсутніми на складі. Для інформації щодо терміну виготовлення, будь ласка, зверніться до наших консультантів.Чоловіча вишита сорочка "Квіти" – це витончений шедевр, який об'єднує в собі елегантність та неперевершений диза..
5000 грн.
Шановні клієнти!!!Звертаємо вашу увагу, що деякі вироби можуть бути тимчасово відсутніми на складі. Для інформації щодо терміну виготовлення, будь ласка, зверніться до наших консультантів.Чоловіча вишиванка «Квіти» – це втілення весняної свіжості та елегантності на білому льоні. Завдяки майстерно ви..
5000 грн.
Шановні клієнти!!!Звертаємо вашу увагу, що деякі вироби можуть бути тимчасово відсутніми на складі. Для інформації щодо терміну виготовлення, будь ласка, зверніться до наших консультантів.Чоловіча вишита сорочка "Квітка" - це витвір мистецтва, який вражає своєю природною красою та невимушеною елеган..
5000 грн.
Шановні клієнти!!!Звертаємо вашу увагу, що деякі вироби можуть бути тимчасово відсутніми на складі. Для інформації щодо терміну виготовлення, будь ласка, зверніться до наших консультантів.Чоловіча вишиванка "Лілія" ідеально підійде для будь-якої урочистої події. Також, це може бути ідеальне вбрання ..
5000 грн.
Шановні клієнти!!!Звертаємо вашу увагу, що деякі вироби можуть бути тимчасово відсутніми на складі. Для інформації щодо терміну виготовлення, будь ласка, зверніться до наших консультантів.Чоловіча вишиванка "Мережка" в блакитних тонах – це витончений образець традиційного стилю, в якому зібрані елег..
5000 грн.
Шановні клієнти!!!Звертаємо вашу увагу, що деякі вироби можуть бути тимчасово відсутніми на складі. Для інформації щодо терміну виготовлення, будь ласка, зверніться до наших консультантів.Чоловіча вишиванка "Мечислав" ідеально підійде для будь-якої урочистої події. Сорочку виготовленно з льону синьо..
5800 грн.
Шановні клієнти!!!Звертаємо вашу увагу, що деякі вироби можуть бути тимчасово відсутніми на складі. Для інформації щодо терміну виготовлення, будь ласка, зверніться до наших консультантів.Чоловіча вишиванка "Полонець" ідеально підійде для будь-якої урочистої події. Також, це може бути ідеальне вбран..
4500 грн.
Шановні клієнти!!!Звертаємо вашу увагу, що деякі вироби можуть бути тимчасово відсутніми на складі. Для інформації щодо терміну виготовлення, будь ласка, зверніться до наших консультантів.Чоловіча вишиванка "Полонець" ідеально підійде для будь-якої урочистої події. Також, це може бути ідеальне вбран..
4500 грн.
Шановні клієнти!!!Звертаємо вашу увагу, що деякі вироби можуть бути тимчасово відсутніми на складі. Для інформації щодо терміну виготовлення, будь ласка, зверніться до наших консультантів.Чоловіча вишиванка "Польові квіти" ідеально підійде для будь-якої урочистої події. Також, це може бути ідеальне ..
3600 грн.
Шановні клієнти!!!Звертаємо вашу увагу, що деякі вироби можуть бути тимчасово відсутніми на складі. Для інформації щодо терміну виготовлення, будь ласка, зверніться до наших консультантів.Чоловіча вишиванка "Троянди" ідеально підійде для будь-якої урочистої події. Також, це може бути ідеальне вбранн..
4000 грн.
Шановні клієнти!!!Звертаємо вашу увагу, що деякі вироби можуть бути тимчасово відсутніми на складі. Для інформації щодо терміну виготовлення, будь ласка, зверніться до наших консультантів.Чоловіча сорочка «ГВ1121» виготовлена з домотканого полотна білого кольору. Виріб виконуємо на довгий рукав..
3200 грн.
Шановні клієнти!!!Звертаємо вашу увагу, що деякі вироби можуть бути тимчасово відсутніми на складі. Для інформації щодо терміну виготовлення, будь ласка, зверніться до наших консультантів.Чоловіча вишиванка «Геометрія» — це втілення елегантності та сучасного стилю в традиційному українському вбранні..
3800 грн.
Шановні клієнти!!!Звертаємо вашу увагу, що деякі вироби можуть бути тимчасово відсутніми на складі. Для інформації щодо терміну виготовлення, будь ласка, зверніться до наших консультантів.У світі геометрії кожна лінія, кожен кут, кожен рух має свій власний ритм і гармонію. Чоловіча вишита сорочка "Г..
3800 грн.
Шановні клієнти!!!Звертаємо вашу увагу, що деякі вироби можуть бути тимчасово відсутніми на складі. Для інформації щодо терміну виготовлення, будь ласка, зверніться до наших консультантів.Чоловіча вишиванка "Геометрія" – це вираження стилю та витонченої елегантності, що відзначається своєю майстерно..
3800 грн.
Шановні клієнти!!!Звертаємо вашу увагу, що деякі вироби можуть бути тимчасово відсутніми на складі. Для інформації щодо терміну виготовлення, будь ласка, зверніться до наших консультантів.Одягніть на себе вишуканість та національний гордість з чоловічою вишиванкою "Вишуканість". Виготовлена з білого..
4000 грн.
Шановні клієнти!!!Звертаємо вашу увагу, що деякі вироби можуть бути тимчасово відсутніми на складі. Для інформації щодо терміну виготовлення, будь ласка, зверніться до наших консультантів.Чоловіча вишиванка "Зірка" — це втілення елегантності та національної гордості в одному вбранні. Виготовлена з в..
4500 грн.
Показано з 1 по 20 із 172 (9 сторінок)