Меню
Ваш кошик

Сорочки

Сорочки
Чоловіча вишиванка "Біла по білому" ідеально підійде для будь-якої урочистої події. Також, це може бути ідеальне вбрання на весілля в комплекті з жіночою вишитою сукнею "Біла мережка"Сорочку оздобленно білою вишивкою.Білий колір вбрання - символ непорочності та чистоти.Про наявність виробу запитуйте..
3000 грн.
Чоловіча вишиванка "Блакитна" ідеально підійде для будь-якої урочистої події. Також, це може бути ідеальне вбрання на весілля в комплекті з жіночою вишитою сукнею "Блакитна мережка"Сорочку оздобленно блакитною вишивкою.Білий колір вишиванки - символ непорочності та чистоти, блакитний - неба, води та..
3240 грн.
Чоловіча вишиванка "Блакитно-сіра" ідеально підійде для будь-якої урочистої події. Також, це може бути ідеальне вбрання на весілля в комплекті з жіночою вишитою сукнею "Блакитнао-сірамережка"Сорочку оздобленно  синьою та сірою вишивкою.Білий колір вбрання - символ непорочності та чистоти, сіра ..
3240 грн.
Борщівська вишиванка – це не лише символічний атрибут, але й справжній шедевр рукоділля. У кожному малюнку та орнаменті закладено своє власне значення, що витікає з українських традицій та природи. Кожен витончений штрих виглядає як маленька історія, яка оживає на тканині вашого одягу.Чоловіча вишив..
4000 грн.
Чоловіча вишиванка "Лілія" ідеально підійде для будь-якої урочистої події. Також, це може бути ідеальне вбрання на весілля в комплекті з жіночою вишитою сукнею "Вишукана лілія"Сорочка поєднує вишиті троянди, квіти барвінку та лілії.Барвінок - символ шлюбу, життєстійкості, вічності та молодості. Існу..
4125 грн.
Чоловіча вишиванка "Мечислав" ідеально підійде для будь-якої урочистої події. Сорочку виготовленно з льону синього кольору. Передня частина сорочки та манжети прикрашені вишивкою.Про наявність виробу запитуйте у консультанта...
4800 грн.
Чоловіча вишиванка "Полонець" ідеально підійде для будь-якої урочистої події. Також, це може бути ідеальне вбрання на весілля в комплекті з жіночою вишитою сукнею "Полонець фатин"Сорочка оздобленно класичним квітковим візерунком в червоно-синьо-зеленій кольоровій гаммі.Про наявність виробу запитуйте..
3600 грн.
Чоловіча вишиванка "Полонець" ідеально підійде для будь-якої урочистої події. Також, це може бути ідеальне вбрання на весілля в комплекті з жіночою вишитою сукнею "Полонець"Сорочка оздобленно класичним квітковим візерунком в червоно-синьо-зеленій кольоровій гаммі.Про наявність виробу запитуйте у кон..
3720 грн.
Чоловіча вишиванка "Польові квіти" ідеально підійде для будь-якої урочистої події. Також, це може бути ідеальне вбрання на весілля в комплекті з жіночою вишитою сукнею "Польові квіти"Сорочка оздобленно візерунком з символами України. Тут поєднанні маки, волошки та колоси пшениці.В українській міфоло..
3000 грн.
Чоловіча вишиванка "Троянди" ідеально підійде для будь-якої урочистої події. Також, це може бути ідеальне вбрання на весілля в комплекті з жіночою вишитою сукнею "Троянди"Сорочку оздобленно вишивкою троянд та квіточками вероніки дібровни.Червоні троянди висловлюють абсолютну любов, захоплення, поваг..
3360 грн.
Чоловіча сорочка «ГВ1121» виготовлена з домотканого полотна білого кольору. Виріб виконуємо на довгий рукав. В основі вишивки – фіолетові, жовті, червоні, сині, зелені, чорні нитки. На ній – геометричні орнаменти. Вишивка – на грудях, комірці-стійці, рукавах. На спині – кокетка, що надає в..
2640 грн.
Чоловіча сорочка «ГВ1341» виготовлена з домотканого полотна білого кольору. В основі вишивки – зелені, червоні, оранжеві, чорні нитки. На ній – рослинні і геометричні орнаменти. Вишивка – на грудях, комірці-стійці, рукавах. На спині – кокетка, що надає виробу стильного та якісного вигляду. Виріб зру..
2520 грн.
Візерунок "Дуб" символізує силу, енергію життя та розвитку. У давнину вишиванки з цим орнаментом були магічним оберегом, які живили власника силою українського роду.Чоловіча сорочка «Військова» виготовлена з льону зеленого кольору. В основі вишивки – коричневі, зелені та молочні нитки. На ній – війс..
2500 грн.
Етнообраз для нього - відродження його душі!Скільки сили, мужності, свободи та любові до рідного закарбовано у чоловічій вишиванці... Це могутнє полотно наповнюється особливими візерунками, що символізують їх незламність, волю та впевненість.50% від продажу цієї вишиванки у піксель  ми донатимо..
4080 грн.
Чоловіча сорочка «Мереживна» виготовлена з льону блакитного кольору. В основі вишивки – білі нитки. На ній – військові орнаменти. Вишивка – на грудях та манжетах. Виріб зручно одягати. Сорочка комфортна, вона підкреслить Ваш темперамент, у ній Ви будете виглядати елегантно. Пасуватиме до класичних ш..
3000 грн.
Чоловіча сорочка «ГВ1141» виготовлена з лляного домотканого полотна. В основі вишивки – чорні, коричневі, зелені, червоні, білі нитки. На ній – рослинні орнаменти. Вишивка – на грудях, комірці-стійці, манжетах. На спині – кокетка, що надає виробу стильного та якісного вигляду. Виріб зручно одягати. ..
3120 грн.
Візерунок "Дуб" символізує силу, енергію життя та розвитку. У давнину вишиванки з цим орнаментом були магічним оберегом, які живили власника силою українського роду.Чоловіча сорочка «ГВ1141» виготовлена з домотканого полотна чорного кольору. В основі вишивки – чорні, коричневі, зелені, червоні, білі..
3120 грн.
Чоловіча сорочка «Калина» виготовлена з домотканого полотна синього кольору. В основі вишивки – червоні та білі нитки. На ній – рослинні орнаменти. Вишивка – на грудях, комірці-стійці, манжетах. На спині – кокетка, що надає виробу стильного та якісного вигляду. Виріб зручно одягати. Сорочка комфортн..
2160 грн.
Буковинська вишивка - це один з найбільш популярних, красивих та барвистих видів українських вишиванок. Цей візерунок про неординарність, яскраві фарби, несподівані та сміливі поєднання кольорів. Вишивка розшита геометричними візерунками, у вигляді рослинних, весняних мотивів.Чоловіча сорочка « Квіт..
3900 грн.
Борщівська вишиванка – це не просто символічна річ, але і справжній витвір рукодільного мистецтва. Кожен малюнок та орнамент несуть в собі своєрідне значення, що коріниться в українських віруваннях та взаємодії з природою. Кожен штрих цієї вишиванки – це невеличка історія, яка оживає на вашому одязі..
3960 грн.
Показано з 1 по 20 із 124 (7 сторінок)