Меню
Ваш кошик

Віночки

Віночки

Віночки - це традиційний елемент української культури, який має довгу історію та глибокі символічні значення. Вони виготовляться з натуральних чи штучних квітів і можуть мати різні форми та розміри, від невеликих віночків до великих головних уборів.

Історія віночків налічує сотні років і пов'язана з прадавніми віруваннями та обрядами. Вони використовувалися як амулети для захисту від злих духів, а також як символ родючості, здоров'я та краси.

Українські вінки часто пов'язані з різноманітними святами та обрядами, зокрема з Великоднем, Івана Купала та іншими весняними та літніми святами. Вони використовуються як прикраса під час святкових заходів, танців та різних церемоній.

Сучасні українські віночки часто мають сучасні елементи дизайну, але зберігають свою традиційну символіку та естетику. Вони відображають багатство української культури та натхнення з природи, що робить їх популярними не лише серед українців, а й серед людей з усього світу, які цінують красу та унікальність цих виробів.

Український вінок «Золото троянд». Виглядає вишневі троянди з краплинами золота на пелюстках надають виробу розкішності. Троянди уособлюють чистоту, ця квітка символізує сонячну енергію. Цей виріб надасть вам граційності. Одягнувши цю красу, ви виглядатимете елегантно і витончено. Вінок зручний, об’..
950 грн.
Український вінок «Золотий» поєднує в собі квіти, які символізують осінню пору.Кожна квітка має своє особливе значення. Об'єм вінка регулюється, фіксується на голові з-за допомогою атласних стрічок...
1700 грн.
Український вінок «Ніжність» оздоблений білими ліліями. Вважається, що лілії символізують жіночність і родючість. Але основна причина, по якій ця квітка має це значення, пов'язана з казкою про грецьких богів, Гері і Зевса. Об'єм вінка регулюється, фіксується на голові з-за допомогою стрічок...
3800 грн.
Український вінок «Ніжність» оздоблений білими трояндами. Білі троянди символізують гармонію та невинність, симпатію, відданість. Об'єм вінка регулюється, фіксується на голові з-за допомогою стрічок...
1900 грн.
Український вінок «Ніжність» поєднує в собі багато різних троянд.Троянди – символ любові та пристрасті. Об'єм вінка регулюється, фіксується на голові з-за допомогою атласних стрічок...
1200 грн.
Український вінок «Ніжність» оздоблений білими трояндами.Білі троянди символізують гармонію та невинність, симпатію, відданість.Об'єм вінка регулюється, фіксується на голові з-за допомогою стрічок...
900 грн.
Український вінок «Ніжність» поєднує в собі квіти червоних, голубих та білих кольорів.  Також тут є калина. Вона здавна є уособленням добра, миру, благодаті та кохання. Об'єм вінка регулюється, фіксується на голові з-за допомогою атласних стрічок...
1700 грн.
Український вінок «Ніжність» виконаний в дуже красивій та величній кольоровій гаммі. Тут поєднані квіти гарденії, троянд та півонії. Кожна квітка має своє особливе значення.Білі троянди символізують гармонію та невинність, симпатію, відданість. Півонія - царська, велична квітка любові, щастя, уда..
950 грн.
Вінок «Україна» поєднує в собі багато символів нашої країни. Маки, ромашки, соняшники – мають своє особливе значення. Ромашка як символ ніжності та духовної чистоти. Мовою рослин, соняшник означає стійкість, життєлюбність, оптимізм, віру в майбутнє, позитивний настрій,достаток, успіх та благополу..
850 грн.
Вінок «Україна» поєднує в собі квіти кольорів прапора нашої країни. Кожна квітка має своє особливе значення. Блакитна троянда – символ неможливості, духовної чистоти та радості.  Калина здавна в Україні вважалася символом любові, щастя, краси та поваги. Мовою рослин, соняшник означає стійкі..
1000 грн.
Український вінок «Червоний» поєднує в собі два вінки з різними квітами. Одна сторона складається з калини, маків, волошок та каллістемону. Кожна квітка має своє особливе значення. Друга сторона поєднує півонії, калину та каллістемон.Калина здавна в Україні вважалася символом любові, щастя, крас..
2200 грн.
Український вінок «Червоний» поєднує в собі троянди та сенполії. Ці квіти надзвичайно красиві та величні . Сенполії символізують красу та життєву силу. Троянди – символ любові та пристрасті. Об'єм вінка регулюється, фіксується на голові з-за допомогою атласних стрічок. ..
2100 грн.
Український вінок «Червоний» складається з калини, волошок та маків.Калина здавна в Україні вважалася символом любові, щастя, краси та поваги. Чарівні волошки символізують  спокій, вірність та стабільність. Маки символізують сонце, волю, гордість, слугують оберегом від нечистої сили. ..
1200 грн.
Український вінок-кокошник «Червоний» поєднує в собі помпони та гілочки калини.Калина здавна в Україні вважалася символом любові, щастя, краси та поваги. Об'єм вінка регулюється, фіксується на голові з-за допомогою атласних стрічок. ..
1100 грн.
Український вінок «Червоний» виглядає дуже велично. Він складається з півоній, волошок, калини та гілочок лаванди.Калина здавна в Україні вважалася символом любові, щастя, краси та поваги. Чарівні волошки символізують  спокій, вірність та стабільність. Півонія – царська, велична квітка любов..
5600 грн.
Український вінок «Біла птаха». Виглядає надзвичайно ніжно і романтично. Ніжні троянди уособлюють чистоту, ця квітка символізує сонячну енергію. Одягнувши цю красу, ви виглядатимете елегантно і витончено. Вінок зручний, об’єм можна формувати одягнувши виріб. Фіксується віночок атласними стрічками...
450 грн.
Український вінок «Вечірня зоря». Ніжні троянди між трав виглядають елегантно. Троянди – це знак Сонця і позитивної енергії, зелені трави – символ життя. Віночок зручний, об’єм можна формувати одягнувши його. Виріб зручний, об’єм можна формувати одягнувши його. Фіксується віночок атласними стрічка..
450 грн.
Український вінок «Дівоча мрія». У ньому вплетені піонії і троянди, ці квіти в одній композиції виглядають велично і розкішно. Троянди – це знак Сонця і позитивної енергії, піонії - символ життя, молодості, добробуту та довголіття. Вінок зручний, об’єм можна формувати одягнувши виріб. Фіксується він..
1200 грн.
Український вінок «Захід сонця». Ніжні троянди між трав виглядають елегантно. Троянди – це знак Сонця і позитивної енергії, зелені трави – символ життя. Вінок зручний, об’єм можна формувати одягнувши виріб. Фіксується віночок атласними стрічками...
450 грн.
Український вінок «Казкова фея». Ніжні троянди між зелених трав виглядають елегантно. Троянди – це знак Сонця і позитивної енергії, зелені трави – символ життя. Вінок зручний, об’єм можна формувати одягнувши виріб. Фіксується віночок атласними стрічками. ..
850 грн.
Показано з 1 по 20 із 93 (5 сторінок)