Меню
Ваш кошик

Віночки

Віночки

Категория виночки

Український вінок «Золото троянд». Виглядає вишневі троянди з краплинами золота на пелюстках надають виробу розкішності. Троянди уособлюють чистоту, ця квітка символізує сонячну енергію. Цей виріб надасть вам граційності. Одягнувши цю красу, ви виглядатимете елегантно і витончено. Вінок зручний, об’..
950 грн.
Український вінок «Золотий» поєднує в собі квіти, які символізують осінню пору.Кожна квітка має своє особливе значення. Об'єм вінка регулюється, фіксується на голові з-за допомогою атласних стрічок...
1700 грн.
Український вінок «Ніжність» оздоблений білими ліліями. Вважається, що лілії символізують жіночність і родючість. Але основна причина, по якій ця квітка має це значення, пов'язана з казкою про грецьких богів, Гері і Зевса. Об'єм вінка регулюється, фіксується на голові з-за допомогою стрічок...
3800 грн.
Український вінок «Ніжність» оздоблений білими трояндами. Білі троянди символізують гармонію та невинність, симпатію, відданість. Об'єм вінка регулюється, фіксується на голові з-за допомогою стрічок...
1900 грн.
Український вінок «Ніжність» поєднує в собі багато різних троянд.Троянди – символ любові та пристрасті. Об'єм вінка регулюється, фіксується на голові з-за допомогою атласних стрічок...
1200 грн.
Український вінок «Ніжність» оздоблений білими трояндами.Білі троянди символізують гармонію та невинність, симпатію, відданість.Об'єм вінка регулюється, фіксується на голові з-за допомогою стрічок...
900 грн.
Український вінок «Ніжність» поєднує в собі квіти червоних, голубих та білих кольорів.  Також тут є калина. Вона здавна є уособленням добра, миру, благодаті та кохання. Об'єм вінка регулюється, фіксується на голові з-за допомогою атласних стрічок...
1700 грн.
Український вінок «Ніжність» виконаний в дуже красивій та величній кольоровій гаммі. Тут поєднані квіти гарденії, троянд та півонії. Кожна квітка має своє особливе значення.Білі троянди символізують гармонію та невинність, симпатію, відданість. Півонія - царська, велична квітка любові, щастя, уда..
950 грн.
Вінок «Україна» поєднує в собі багато символів нашої країни. Маки, ромашки, соняшники – мають своє особливе значення. Ромашка як символ ніжності та духовної чистоти. Мовою рослин, соняшник означає стійкість, життєлюбність, оптимізм, віру в майбутнє, позитивний настрій,достаток, успіх та благополу..
850 грн.
Вінок «Україна» поєднує в собі квіти кольорів прапора нашої країни. Кожна квітка має своє особливе значення. Блакитна троянда – символ неможливості, духовної чистоти та радості.  Калина здавна в Україні вважалася символом любові, щастя, краси та поваги. Мовою рослин, соняшник означає стійкі..
1000 грн.
Український вінок «Червоний» поєднує в собі два вінки з різними квітами. Одна сторона складається з калини, маків, волошок та каллістемону. Кожна квітка має своє особливе значення. Друга сторона поєднує півонії, калину та каллістемон.Калина здавна в Україні вважалася символом любові, щастя, крас..
2200 грн.
Український вінок «Червоний» поєднує в собі троянди та сенполії. Ці квіти надзвичайно красиві та величні . Сенполії символізують красу та життєву силу. Троянди – символ любові та пристрасті. Об'єм вінка регулюється, фіксується на голові з-за допомогою атласних стрічок. ..
2100 грн.
Український вінок «Червоний» складається з калини, волошок та маків.Калина здавна в Україні вважалася символом любові, щастя, краси та поваги. Чарівні волошки символізують  спокій, вірність та стабільність. Маки символізують сонце, волю, гордість, слугують оберегом від нечистої сили. ..
1200 грн.
Український вінок-кокошник «Червоний» поєднує в собі помпони та гілочки калини.Калина здавна в Україні вважалася символом любові, щастя, краси та поваги. Об'єм вінка регулюється, фіксується на голові з-за допомогою атласних стрічок. ..
1100 грн.
Український вінок «Червоний» виглядає дуже велично. Він складається з півоній, волошок, калини та гілочок лаванди.Калина здавна в Україні вважалася символом любові, щастя, краси та поваги. Чарівні волошки символізують  спокій, вірність та стабільність. Півонія – царська, велична квітка любов..
5600 грн.
Український вінок «Біла птаха». Виглядає надзвичайно ніжно і романтично. Ніжні троянди уособлюють чистоту, ця квітка символізує сонячну енергію. Одягнувши цю красу, ви виглядатимете елегантно і витончено. Вінок зручний, об’єм можна формувати одягнувши виріб. Фіксується віночок атласними стрічками...
450 грн.
Український вінок «Вечірня зоря». Ніжні троянди між трав виглядають елегантно. Троянди – це знак Сонця і позитивної енергії, зелені трави – символ життя. Віночок зручний, об’єм можна формувати одягнувши його. Виріб зручний, об’єм можна формувати одягнувши його. Фіксується віночок атласними стрічка..
450 грн.
Український вінок «Дівоча мрія». У ньому вплетені піонії і троянди, ці квіти в одній композиції виглядають велично і розкішно. Троянди – це знак Сонця і позитивної енергії, піонії - символ життя, молодості, добробуту та довголіття. Вінок зручний, об’єм можна формувати одягнувши виріб. Фіксується він..
1200 грн.
Український вінок «Захід сонця». Ніжні троянди між трав виглядають елегантно. Троянди – це знак Сонця і позитивної енергії, зелені трави – символ життя. Вінок зручний, об’єм можна формувати одягнувши виріб. Фіксується віночок атласними стрічками...
450 грн.
Український вінок «Казкова фея». Ніжні троянди між зелених трав виглядають елегантно. Троянди – це знак Сонця і позитивної енергії, зелені трави – символ життя. Вінок зручний, об’єм можна формувати одягнувши виріб. Фіксується віночок атласними стрічками. ..
850 грн.
Показано з 1 по 20 із 93 (5 сторінок)