Меню
Ваш кошик

Вишиванки ручної роботи

Вишиванки ручної роботи
Борщівська національна вишиванка втілює в собі глибокі традиції і залишається актуальною на протязі віків!Одна з особливостей вишиванки з Борщіва, яка має вже понад п'ять століть історії, - це використання чорного кольору вишивки, яке має свій символічний відтінок. Виникнення цієї техніки пов'язують..
17400 грн.
Борщівська ексклюзивна вишиванка Борщівська ексклюзивна вишиванка
New
Борщівська національна вишиванка втілює в собі глибокі традиції і лишається актуальною на протязі віків! Одна з особливостей вишиванки з Борщіва, яка має більше п'яти століть історії, - це використання чорного кольору вишивки, що несе свій символічний зміст. Виникнення цієї техніки пов'язують із тра..
7400 грн.
Борщівська народна вишиванка має глибоке коріння і крізь віки все ще залишається актуальною!Особливість борщівської вишиванки, якій уже понад п’ять століть - у чорному кольорі її вишивки, який обрали неспроста. Виникнення такої техніки вишивання пов’язують із трагічними подіями, що колись трапились ..
23000 грн.
Ексклюзивна блуза «Буковинська» Ексклюзивна блуза «Буковинська»
New
Буковинська вишивка представляє собою один з найбільш улюблених, чарівних та живописних типів українських вишиванок. Цей візерунок вражає своєю непересічністю, яскравими фарбами та несподіваними, сміливими комбінаціями кольорів. Вишивка прикрашена геометричними та рослинними мотивами, надаючи їй вес..
22000 грн.
Ексклюзивна блуза «Троянда» виготовлена з домотканого полотна пудрового кольору. На ній вишивка ручної роботи, в основі якої нитки зеленого, рожевого та фіолетового кольорів. На ній – рослинні орнаменти. Вишивка – на пілочці, оздоблена мереживом. Виріб зручно одягати. Блуза комфортна, у ній Ви вигля..
3600 грн.
Ексклюзивна вишиванка "Блакитна" Ексклюзивна вишиванка "Блакитна"
New
Представляємо вам вишиванку ручної роботи, яка вражає своєю унікальністю та вишуканістю. Цей ексклюзивний виріб створений з любов'ю та майстерністю, щоб прикрасити ваш гардероб особливим та неповторним шармом.Вишивка у вигляді елегантних ромбів додає виробу додатковий шар вишуканості. Використані ни..
6500 грн.
Ексклюзивна вишиванка «Буковинська» Ексклюзивна вишиванка «Буковинська»
New
Представляємо вашій увазі вишиванку ручної роботи, яка є втіленням традиційного мистецтва та вишуканості. Цей неперевершений виріб створений з любов'ю та турботою, щоб дарувати вам неповторний елемент стилю та елегантності.Візерунок у вигляді витончених квітів робить цю вишиванку особливо чарівною т..
16500 грн.
Ексклюзивна вишиванка «Буковинська» Ексклюзивна вишиванка «Буковинська»
New
Представляємо вашій увазі вишиванку ручної роботи, яка втілює в собі вишуканий візерунок у формі квітів, та є виразом традиційного мистецтва та елегантності.Ця унікальна вишиванка вирізняється витонченим дизайном, де квітковий візерунок заворожує своєю красою та витонченістю. Використані нитки зелен..
16500 грн.
Ексклюзивна вишита жіноча блузка «Борщівська» Ексклюзивна вишита жіноча блузка «Борщівська»
New
Борщівська національна вишиванка має глибокі корені і продовжує залишатися актуальною через віки!Унікальність борщівської вишиванки, яка існує вже понад п'ять століть, полягає в чорному кольорі вишивки, обраному не випадково. Виникнення цієї техніки пов'язують з трагічними подіями, які колись сталис..
9600 грн.
Ексклюзивна вишита жіноча блузка «Бохо». Тканина – сірий натуральний льон. Вишивка ручної роботи, в основі якої вишневі та сині нитки. На ній – геометричні орнаменти. Вишивка – на рукавах, манжетах, спереду блузки. Виріб зручно одягати. Блузка комфортна, вона підкреслить Ваш темперамент, у ній Ви не..
9200 грн.
Ексклюзивна вишита жіноча сукня «Бохо». Тканина – сірий натуральний льон. Вишивка ручної роботи, в основі якої червоні та білі нитки. На ній – геометричні орнаменти. Вишивка – на рукавах, манжетах та планка сукні. Виріб зручно одягати, оскільки він розємний. Сукня комфортна, вона підкреслить Ваш тем..
9800 грн.
Ексклюзивна вишита жіноча сукня «Бохо». Тканина – червоний натуральний льон. Вишивка ручної роботи, в основі якої сині та білі нитки. На ній – квіткові орнаменти. Вишивка – на рукавах, манжетах та планка сукні. Виріб зручно одягати. Сукня комфортна, вона підкреслить Ваш темперамент, у ній Ви не зали..
9800 грн.
Ексклюзивна жіноча блузка «Іриси». Тканина – біле домоткане полотно та натуральне мереживо. Вишивка ручної роботи, в основі якої зелені, сині, голубі, жовті, червоні нитки. На ній – рослинні орнаменти. Вишивка – на грудях. Виріб зручно одягати. Блузка комфортна, вона підкреслить Ваш темперамент, у н..
5200 грн.
Ексклюзивна жіноча блузка «Борщівка». Тканина – біле домоткане полотно та натуральне мереживо. Вишивка ручної роботи, в основі якої чорні та червоні нитки. На ній – рослинні орнаменти. Вишивка – на грудях, манжетах. Виріб зручно одягати. Блузка комфортна, вона підкреслить Ваш темперамент, у ній Ви н..
6800 грн.
Ексклюзивна жіноча блузка «Вишукана». Тканина – біле домоткане полотно та мереживо. Вишивка ручної роботи, в основі якої зелені, червоні, коричневі, фіолетові нитки та зелений бісер. На ній – рослинні орнаменти. Вишивка – на рукавах, спереду блузки. Виріб зручно одягати. Блузка комфортна, вона підкр..
3700 грн.
Ексклюзивна жіноча блузка «Соняшник». Тканина – білий шовк та вишневе натуральне мереживо. Вишивка ручної роботи, в основі якої зелені, червоні, коричневі, жовті французькі нитки та зелений чеський бісер. На ній – рослинні орнаменти. Вишивка – на грудях. Виріб зручно одягати. Блузка комфортна, вона ..
5900 грн.
Ексклюзивна сукня «Іриси» виготовлена з домотканого полотна зеленого та білого кольору. На ній вишивка ручної роботи, в основі якої нитки зеленого, синього, жовтого, оранжевого кольорів. На ній – рослинні орнаменти. Вишивка – на рукавах. Виріб зручно одягати. Сукня комфортна, у ній Ви виглядатимете ..
2900 грн.
Буковинська вишивка - це один з найбільш популярних, красивих та барвистих видів українських вишиванок. Цей візерунок про неординарність, яскраві фарби, несподівані та сміливі поєднання кольорів. Вишивка розшита геометричними візерунками, у вигляді рослинних, весняних мотивів.Ексклюзивна сукня «Буко..
6400 грн.
Ексклюзивна сукня «Голубі лілії» виготовлена з домотканого полотна білого кольору. На ній вишивка ручної роботи, в основі якої бісер-рубка зеленого, синього, жовтого кольорів. На ній – рослинні орнаменти. Вишивка – на рукавах, спереду, внизу сукні. Виріб зручно одягати. Сукня комфортна, у ній Ви виг..
23000 грн.
Показано з 1 по 20 із 26 (2 сторінок)