Меню
Ваш кошик

Сукні

Сукні
Сукня вишита для дівчинки «Вікторія» виготовлена з льону рожевого кольору. Для цього виробу може бути використаний льон різних кольорів та бавовну. В основі вишивки – зелені та білі нитки . На ній – рослинні орнаменти. Вишивка спереду, на рукавах та внизу сукні. Виріб зручно одягати. Сукня комфортна..
3400 грн.
Сукня вишита для дівчинки «Загадковість» виготовлена з льону рожевого кольору. Для цього виробу може бути використаний льон різних кольорів та бавовну. В основі вишивки – коричневі, сині та білі нитки . На ній – рослинні орнаменти. Вишивка на рукавах та внизу сукні. Виріб зручно одягати. Сукня комфо..
1900 грн.
Сукня вишита для дівчинки «Загадковість» виготовлена з льону зеленого кольору. Для цього виробу може бути використаний льон різних кольорів та бавовну. В основі вишивки – бордові, рожеві та білі нитки . На ній – рослинні орнаменти. Вишивка на рукавах та внизу сукні. Виріб зручно одягати. Сукня комфо..
1900 грн.
Сукня вишита для дівчинки «Загадковість» виготовлена з льону червоного кольору. Для цього виробу може бути використаний льон різних кольорів та бавовну. В основі вишивки – чорні та білі нитки . На ній – рослинні орнаменти. Вишивка на рукавах та внизу сукні. Виріб зручно одягати. Сукня комфортна, дів..
1900 грн.
Сукня вишита для дівчинки «Загадковість» виготовлена з льону молочного кольору. Для цього виробу може бути використаний льон різних кольорів та бавовну. В основі вишивки – блакитні та червоні нитки . На ній – рослинні орнаменти. Вишивка на рукавах та внизу сукні. Виріб зручно одягати. Сукня комфортн..
1900 грн.
Сукня вишита для дівчинки «Загадковість» виготовлена з льону зеленого кольору. Для цього виробу може бути використаний льон різних кольорів та бавовну. В основі вишивки – білі та рожеві нитки . На ній – рослинні орнаменти. Вишивка на рукавах та внизу сукні. Виріб зручно одягати. Сукня комфортна, дів..
2300 грн.
Сукня вишита для дівчинки «Загадковість» виготовлена з льону білого кольору. Для цього виробу може бути використаний льон різних кольорів та бавовну. В основі вишивки – зелені та фіолетові нитки . На ній – рослинні орнаменти. Вишивка на рукавах та внизу сукні. Виріб зручно одягати. Сукня комфортна, ..
1900 грн.
Сукня вишита для дівчинки «ГВ2421» виготовлена з льону білого кольору. Для цього виробу може бути використаний льон різних кольорів. В основі вишивки – червоні, сірі нитки . На ній – геометричні орнаменти. Вишивка на рукавах та внизу сукні. Виріб зручно одягати, в космпекті присутній пояс. Сукня ком..
6000 грн.
Сукня вишита для дівчинки «ГВ2421» виготовлена з льону зеленого кольору. Для цього виробу може бути використаний льон різних кольорів. В основі вишивки – чорні, червоні, білі нитки . На ній – геометричні орнаменти. Вишивка на рукавах та внизу сукні. Виріб зручно одягати, в космпекті присутній пояс. ..
6000 грн.
Сукня вишита для дівчинки «ГВ3191» виготовлена з льону бежевого кольору. Для цього виробу може бути використаний льон різних кольорів. В основі вишивки – чорні, оранжеві та голубі нитки. На ній – геометричні і рослинні орнаменти. Вишивка на рукавах, грудях та внизу сукні. Виріб зручно одягати, в кос..
3850 грн.
Сукня для дівчинки «ГВ3831» виготовлена з льону жовтого кольору. Для цього виробу також може бути використаний льон різних кольорів. В основі вишивки – блакитні та сині нитки. На ній – квіткові орнаменти. Вишивка спереду та на рукавах. Виріб зручно одягати, у комплекті присутній пояс. Сукня комфортн..
3800 грн.
Сукня вишита для дівчинки «Вікторія» виготовлена з льону білого кольору. Для цього виробу може бути використаний льон різних кольорів та бавовну. В основі вишивки – червоні та зелені нитки . На ній – рослинні орнаменти. Вишивка спереду, на рукавах та внизу сукні. Виріб зручно одягати. Сукня комфортн..
3400 грн.
Сукня вишита для дівчинки «Вікторія» виготовлена з льону синього кольору. Для цього виробу може бути використаний льон різних кольорів та бавовну. В основі вишивки – блакитні та білі нитки . На ній – рослинні орнаменти. Вишивка спереду, на рукавах та внизу сукні. Виріб зручно одягати. Сукня комфортн..
3400 грн.
Сукня вишита для дівчинки «Вікторія» виготовлена з льону блакитного кольору. Для цього виробу може бути використаний льон різних кольорів та бавовну. В основі вишивки – сині та білі нитки . На ній – рослинні орнаменти. Вишивка спереду, на рукавах та внизу сукні. Виріб зручно одягати. Сукня комфортна..
3400 грн.
Сукня вишита для дівчинки «Вікторія» виготовлена з льону білого кольору. Для цього виробу може бути використаний льон різних кольорів та бавовну. В основі вишивки – блакитні та сині нитки . На ній – рослинні орнаменти. Вишивка спереду, на рукавах та внизу сукні. Виріб зручно одягати. Сукня комфортна..
3400 грн.
Сукня для дівчинки «Аліна» виготовлена з льону бірюзового кольору. Для цього виробу також може бути використаний льон різних кольорів. В основі вишивки – голубі, зелені та коричневі нитки. На ній – рослинні орнаменти. Вишивка – спереду, внизу сукні, на рукавах. Виріб зручно одягати. Сукня комфортна,..
3360 грн.
Сукня вишита для дівчинки «Зозуля» виготовлена з домотканого полотна синього кольору. Для цього виробу може бути використано льон, котон, домоткане полотно різних кольорів. В основі вишивки – білі нитки. На ній – рослинні орнаменти. Вишивка – на грудях, рукавах, поясі. Виріб зручно одягати. Сук..
2160 грн.
Сукня для дівчинки «Жар-птиця» виготовлена з домотканого полотна рожевого кольору. Для цього виробу може бути використано домоткане полотно різних кольорів. В основі вишивки – сині та білі нитки. На ній – рослинні орнаменти. Вишивка – на грудях, плечах, рукавах, поясі. Виріб зручно одягати. Сукня ко..
1300 грн.
Сукня для дівчинки «Зозуля» виготовлена з домотканого полотна рожевого кольору. Для цього виробу може бути використано домоткане полотно різних кольорів. В основі вишивки – сині та білі нитки. На ній – рослинні орнаменти. Вишивка – на грудях, плечах, рукавах, поясі. Виріб зручно одягати. Сукня комфо..
1800 грн.
Сукня для дівчинки «Оксамит» виготовлена з оксамиту рожевого кольору. Для цього виробу також може бути використано оксамит різних кольорів. В основі вишивки – білі нитки. На ній – рослинні орнаменти. Вишивка – спереду, внизу сукні, на рукавах. Виріб зручно одягати. Сукня комфортна, у ній дівчинка бу..
2280 грн.
Показано з 1 по 20 із 56 (3 сторінок)