Меню
Ваш кошик

Для хлопчика

Для хлопчика
Сорочка вишита для хлопчика «Подільська» виготовлена з льону синього кольору. В основі вишивки білі нитки. На ній – геометричні орнаменти. Вишивка – на грудях та манжетах. Виріб зручно одягати. Сорочка комфортна, у ній хлопчик виглядатиме вишукано і елегантно. Пасуватиме до класичних штанів та джинс..
1320 грн.
Сорочка вишита для хлопчика «Ромб» виготовлена з домотканого полотна білого кольору. В основі вишивки – червоні, чорні нитки. На ній – геометричні орнаменти. Вишивка – на грудях, комірці-стійці, манжетах. Виріб зручно одягати. Сорочка комфортна, у ній хлопчик виглядатиме вишукано і елегантно. П..
1440 грн.
Сорочка для хлопчика «Мирослав-міні» виготовлена з домотканого полотна білого кольору. В основі вишивки – сині, чорні нитки. На ній – геометричні орнаменти. Вишивка – на грудях, комірці-стійці, манжетах. На грудях є внутрішній замок. Виріб зручно одягати. Сорочка комфортна, у ній хлопчик виглядатиме..
1100 грн.
Сорочка для хлопчика «Ростислав» виготовлена з домотканого полотна білого кольору. В основі вишивки – білі нитки. На ній – геометричні орнаменти. Вишивка – на грудях, комірці-стійці, манжетах. На грудях є внутрішній замок. Виріб зручно одягати. Сорочка комфортна, у ній хлопчик виглядатиме вишукано і..
1140 грн.
Сорочка для хлопчика «Святослав» виготовлена з домотканого полотна білого кольору. В основі вишивки – чорні, червоні нитки. На ній – геометричні орнаменти. Вишивка – на грудях, комірці-стійці, манжетах. На грудях є внутрішній замок. Виріб зручно одягати. Сорочка комфортна, у ній хлопчик виглядатиме ..
1100 грн.
Сорочка для хлопчика «Мирослав» виготовлена з домотканого полотна білого кольору. В основі вишивки – червоні, чорні нитки. На ній – геометричні орнаменти. Вишивка – на грудях, комірці-стійці, манжетах. На грудях є внутрішній замок. Виріб зручно одягати. Сорочка комфортна, у ній хлопчик виглядатиме ..
1100 грн.
Сорочка для хлопчика «Святослав» виготовлена з домотканого полотна білого кольору. В основі вишивки – чорні, голубі нитки. На ній – геометричні орнаменти. Вишивка – на грудях, комірці-стійці, манжетах. На грудях є внутрішній замок. Виріб зручно одягати. Сорочка комфортна, у ній хлопчик виглядатиме в..
1100 грн.
Показано з 1 по 7 із 7 (1 сторінок)