Меню
Ваш кошик

Набори

Набори
Набір "Білі піони" Набір "Білі піони"
New
Набір аксесуарів "Білі піони" - це вражаюча колекція, яка об'єднує в собі чорний велюр та витончену мікровишивку у формі білих півоній. Кожен елемент, починаючи від ексклюзивних сережок і закінчуючи чарівним намистом, виражає глибокий елегантний стиль. Чорний велюр надає прикрасам загадковості та ро..
1200 грн.
Набір аксесуарів "Бордові квіти" - це вишукана симфонія краси та елегантності. Виготовлений з бордового велюру та прикрашений майстерною мікровишивкою у вигляді білих та рожевих квітів, кожен елемент вражає своєю унікальністю. Намисто, прикрашене китицею бордового кольору, додає виробу шарму та заве..
1200 грн.
Набір "Коричневі квіти" Набір "Коричневі квіти"
New
Набір аксесуарів "Коричневі квіти" - це витончена та гармонійна колекція, створена з коричневого велюру та прикрашена елегантною мікровишивкою у вигляді вінка рожево-білих квітів. Кожен елемент переповнений природною теплотою та вишуканістю. Коричневий велюр додає виробам вишуканості, а вінок квітів..
1200 грн.
Набір аксесуарів "Малинові квіти" - це ніжна та стильна колекція, виготовлена з рожевого велюру та витончено прикрашена мікровишивкою у формі рожевих квітів. Кожен елемент виражає елегантність та жіночність. Рожевий велюр надає прикрасам тепла та ніжності, а майстерна мікровишика додає їм вишуканост..
1200 грн.
Набір аксесуарів "Малинові квіти" - це вишукана композиція, створена з бордового велюру та вражаючих рожевих півоній. Кожен елемент виражає розкіш та ніжність. Бордовий велюр надає виробам глибини та стилізованої елегантності, а рожеві повіної, вишиті майстерно, роблять цей набір особливо витонченим..
1200 грн.
Набір "Оливкові квіти" Набір "Оливкові квіти"
New
Набір аксесуарів "Оливкові квіти"- це вишукана колекція, що об'єднуєу собі зелений велюр та чарівну мікровишивку у вигляді квітів. Кожен елемент, від стильних сережок до елегантного намиста, виражає виразну красу та витончений стиль. Зелений велюр надає виробам елегантність, створююси відчуття невим..
1200 грн.
Набір аксесуарів "Персикові квіти" - це елегантна композиція, створена з велюру персикового кольору та розкішно прикрашена мікровишивкою у вигляді квітів оранжевого кольору. Кожен елемент виражає ніжність та стиль. Персиковий велюр надає прикрасам тепла та невимушеної розкоші, а мікровишивка додає в..
1200 грн.
Набір аксесуарів "Рожева ніжність" - це колекція, що вражає своєю елегантністю. Виготовлений з велюру ніжно-рожевого кольору та прикрашений витонченою мікровишивкою у формі рожевих квітів. Кожен елемент виражає ніжність та жіночність. Завдяки мякому велюру створюється відчуття комфорту та гармонії, ..
1200 грн.
Набір "Соняхи" Набір "Соняхи"
New
Набір аксесуарів "Соняхи" - це витончена композиція, створена із зеленого велюру та вишуканої мікровишивки у вигляді соняшників. Кожен елемент переповнений свіжістю та яскравістю. Зелений велюр подарує вам відчуття природної гармонії, а мікровишивка, що зображує соняшники, додає виробам радісний нас..
1200 грн.
Набір аксесуарів "Фіолетові квіти" - це вишукана колекція, виготовлена з велюру фіолетового кольору та прикрашена мікровишивкою у формі квітів фіолетових відтінків. Кожен елемент виражає глибокий стиль та розкіш. Фіолетовий велюр надає прикрасам елегантності та викликає почуття довіри, а майстерна м..
1200 грн.
Набір "Фіолетовий букет" Набір "Фіолетовий букет"
New
Набір аксесуарів - це вишуканий ансамбль, який включає в себе сережки та намисто. Кожен елемент виготовлений із велюру фіолетового кольору та вражає своєю ніжністю. Мікровишивка у вигляді букету квітів додає виробам витончений шарм та неповторний вигляд. Цей набір - ідельний для тих, хто цінує елега..
1200 грн.
Набір аксесуарів "Червоні квіти" - це елегантна колекція, яка виготовлена з велюру червоного кольору та прикрашеними ніжними квітами білої півонії. Кожен елемент виражає гармонію стилю та розкіш. Червоний велюр надає прикрасам стилізованої глибини та елегантності, а білі півонії, вишиті майстерно, р..
1200 грн.
Набір аксесуарів "Червоний букет" - це елегантна композиція, виготовлена з червоного велюру та прикрашена вишуканою мікровишивкою у вигляді букету квітів білого кольору. Кожен елемент виражає витончений смак та красу. Червоний велюр надає виробам розкощі та стилю, а білі квіти, виткані майстерно, ро..
1200 грн.
Набір аксесуарів "Чорні троянди" - це захоплююча колекція, яка виготовлена з рожевого велюру та прикрашена ефектною мікровишивкою у вигляді чорних троянд. Кожен елемент, починаючи від елегантних сережок і закінчуючи вишуканим намистом, переносить вас у світ глибокої краси та загадковості. Рожевий ве..
1200 грн.
Набір аксесуарів, виготовлений з фіолетового велюру та прикрашений мікровишивкою у вигляді квітів ніжно-фіолетового кольору - це вишукана колекція, яка об'єднує в собі теплоту велбру та витончену красу мікровишивки. Кожен елемент, починаючи від стильних сережок і закінчуючи елегантним намистом, вира..
900 грн.
В сучасному світі важко уявити свій образ без прикрас. Набір аксесуарів -  ідеальний варіант як для повсякденного життя, так і для доповнення святкового вбрання. Набір складається із браслету та сережок, прикрашених мікровишивкою. Довжина намиста регулюється. ..
1000 грн.
В сучасному світі важко уявити свій образ без прикрас. Набір аксесуарів -  ідеальний варіант як для повсякденного життя, так і для доповнення святкового вбрання. Набір складається із підвіски та сережок, прикрашених мікровишивкою. Довжина намиста регулюється. ..
1500 грн.
Набір аксесуарів складається з чаріних сережок та ефектного намиста, виготовлених з ніжного рожевого велюру. Кожен елемент цього набору витончено прикрашений мікровишивкою у формі чарівних рожевих квітів, додаючи вашому образу неповторної жіночності та елегантності. Завдяки вдалому поєднанню матеріа..
900 грн.
Набір аксесуарів виготовлений з розкішного червоного велюру, надаючи йому витончений та елегантний вигляд. Майстерно прикрашений мікровишивкою у вигляді квітів білого та червоного кольорів, цей набір створений для того, щоб підкреслити вашу унікальність та стиль.В сучасному світі важко уявити свій о..
900 грн.
В сучасному світі важко уявити свій образ без прикрас. Набір аксесуарів -  ідеальний варіант як для повсякденного життя, так і для доповнення святкового вбрання. Набір складається із підвіски та сережок, виготовлених з велюру. Довжина намиста регулюється. ..
1060 грн.
Показано з 1 по 20 із 74 (4 сторінок)