Меню
Ваш кошик

Мікровишивка

Мікровишивка

Мікровишивка - це мистецтво, що відображає неповторність та індивідуальність в кожному вишитому візерунку. Набори аксесуарів з мікровишивкою стають не лише засобом декорування, а й маленькими шедеврами, що втілюють в собі майстерність та творчість.

Історія мікровишивки має старовинні корені, коли це мистецтво передавалося з покоління в покоління, прикрашаючи тканини та предмети побуту. Сьогодні мікровишивка відтворюється на різноманітних аксесуарах, створюючи унікальні візерунки та малюнки.

Набори аксесуарів з мікровишивкою можуть включати в себе різноманітні предмети, такі як сережки, перстні, намиста та інше. Кожен з цих аксесуарів стає неповторним та особливим завдяки дрібним деталям вишивки, що відтворюють унікальні мотиви та малюнки.

Характерними особливостями наборів аксесуарів з мікровишивкою є їхні деталізованість, яскравість та оригінальність. Кожен елемент набору носить у собі тепло майстерність та турботу рукодільника, що робить їх особливими та цінними.

Набори аксесуарів з мікровишивкою - це вишукані та унікальні шедеври, які додають індивідуальність та стиль будь-якому образу. 

Набір аксесуарів "Білі піони" - це вражаюча колекція, яка об'єднує в собі чорний велюр та витончену мікровишивку у формі білих півоній. Кожен елемент, починаючи від ексклюзивних сережок і закінчуючи чарівним намистом, виражає глибокий елегантний стиль. Чорний велюр надає прикрасам загадковості та ро..
1200 грн.
У наборі "Білі троянди" ви знайдете сережки та кулон, вироблені з найкращих матеріалів та прикрашені вишуканою мікровишивкою у формі троянд. Кожна деталь набору вражає своєю неповторною красою та бездоганною якістю виконання...
1300 грн.
Набір аксесуарів "Бордові квіти" - це вишукана симфонія краси та елегантності. Виготовлений з бордового велюру та прикрашений майстерною мікровишивкою у вигляді білих та рожевих квітів, кожен елемент вражає своєю унікальністю. Намисто, прикрашене китицею бордового кольору, додає виробу шарму та заве..
1200 грн.
В наборі "Жовті троянди" вас очікують найчарівніші аксесуари — сережки та кулон, які створені з використанням найвищої якості матеріалів та прикрашені неповторною мікровишивкою у формі веселих жовтих троянд. Кожна деталь набору вражає своєю вишуканістю та тонким смаком, надаючи вашому образу неповто..
1500 грн.
Привабливий набір аксесуарів "Квіти" — це чарівний світ мрій та ніжності, втілений у кожній деталі. Відчуйте ніжність та весняну свіжість, вибираючи цей набір, що складається з чудових сережок та кулона, які вражають мікровишивкою у вигляді чарівних маків. Кожна вишита квітка — це маленьке мистецтво..
1300 грн.
Набір аксесуарів "Коричневі квіти" - це витончена та гармонійна колекція, створена з коричневого велюру та прикрашена елегантною мікровишивкою у вигляді вінка рожево-білих квітів. Кожен елемент переповнений природною теплотою та вишуканістю. Коричневий велюр додає виробам вишуканості, а вінок квітів..
1200 грн.
У наборі аксесуарів "Крокуси" вас чекає дивовижний світ весняних квітів, що розцвітають у всій своїй ніжності. Сережки та кулон, витончено вишиті мікровишивкою у формі чарівних крокусів. Кожна квітка вражає своєю неповторною красою та бездоганною якістю виконання, надаючи вашому образу особливого ша..
1300 грн.
У наборі аксесуарів "Лілії" ви знайдете витончену грацію та відчуття ніжності, які переплітаються у формі чарівних лілій. Сережки та кулон вражають своєю красою та неповторністю, завдяки витонченій мікровишивці у формі цих величних квітів...
1500 грн.
Набір аксесуарів "Малинові квіти" - це вишукана композиція, створена з бордового велюру та вражаючих рожевих півоній. Кожен елемент виражає розкіш та ніжність. Бордовий велюр надає виробам глибини та стилізованої елегантності, а рожеві повіної, вишиті майстерно, роблять цей набір особливо витонченим..
1200 грн.
Набір аксесуарів "Малинові квіти" - це ніжна та стильна колекція, виготовлена з рожевого велюру та витончено прикрашена мікровишивкою у формі рожевих квітів. Кожен елемент виражає елегантність та жіночність. Рожевий велюр надає прикрасам тепла та ніжності, а майстерна мікровишика додає їм вишуканост..
1200 грн.
Набір аксесуарів "Оливкові квіти"- це вишукана колекція, що об'єднуєу собі зелений велюр та чарівну мікровишивку у вигляді квітів. Кожен елемент, від стильних сережок до елегантного намиста, виражає виразну красу та витончений стиль. Зелений велюр надає виробам елегантність, створююси відчуття невим..
1200 грн.
Набір аксесуарів "Персикові квіти" - це елегантна композиція, створена з велюру персикового кольору та розкішно прикрашена мікровишивкою у вигляді квітів оранжевого кольору. Кожен елемент виражає ніжність та стиль. Персиковий велюр надає прикрасам тепла та невимушеної розкоші, а мікровишивка додає в..
1200 грн.
Набір аксесуарів "Рожева ніжність" - це колекція, що вражає своєю елегантністю. Виготовлений з велюру ніжно-рожевого кольору та прикрашений витонченою мікровишивкою у формі рожевих квітів. Кожен елемент виражає ніжність та жіночність. Завдяки мякому велюру створюється відчуття комфорту та гармонії, ..
1200 грн.
Набір аксесуарів "Соняхи" - це витончена композиція, створена із зеленого велюру та вишуканої мікровишивки у вигляді соняшників. Кожен елемент переповнений свіжістю та яскравістю. Зелений велюр подарує вам відчуття природної гармонії, а мікровишивка, що зображує соняшники, додає виробам радісний нас..
1200 грн.
Набір аксесуарів "Тюльпани та мімози" — це яскраві емоції та ніжність в кожній деталі. Сережки та кулон цього набору оживляються завдяки вишуканій мікровишивці у вигляді чарівних тюльпанів та ніжних мімоз, які додають вашому образу особливої привабливості та легкості...
1400 грн.
Набір аксесуарів "Фіолетові квіти" - це вишукана колекція, виготовлена з велюру фіолетового кольору та прикрашена мікровишивкою у формі квітів фіолетових відтінків. Кожен елемент виражає глибокий стиль та розкіш. Фіолетовий велюр надає прикрасам елегантності та викликає почуття довіри, а майстерна м..
1200 грн.
Набір аксесуарів - це вишуканий ансамбль, який включає в себе сережки та намисто. Кожен елемент виготовлений із велюру фіолетового кольору та вражає своєю ніжністю. Мікровишивка у вигляді букету квітів додає виробам витончений шарм та неповторний вигляд. Цей набір - ідельний для тих, хто цінує елега..
1200 грн.
Набір аксесуарів "Червоні квіти" - це елегантна колекція, яка виготовлена з велюру червоного кольору та прикрашеними ніжними квітами білої півонії. Кожен елемент виражає гармонію стилю та розкіш. Червоний велюр надає прикрасам стилізованої глибини та елегантності, а білі півонії, вишиті майстерно, р..
1200 грн.
Набір аксесуарів "Червоні лілії" — це витонченість та розкіш, яка вражає з першого погляду. Кожна деталь сережок та кулону, вражає своєю красою та вишуканістю. Мікровишивка, що відтворює чарівні лілії, додає цим аксесуарам неповторного шарму та елегантності...
1400 грн.
Набір аксесуарів "Червоний букет" - це елегантна композиція, виготовлена з червоного велюру та прикрашена вишуканою мікровишивкою у вигляді букету квітів білого кольору. Кожен елемент виражає витончений смак та красу. Червоний велюр надає виробам розкощі та стилю, а білі квіти, виткані майстерно, ро..
1200 грн.
Показано з 1 по 20 із 81 (5 сторінок)