Меню
Ваш кошик

Костюми

Костюми
Блузка вишита для дівчинки «Борщівка». Тканина - білий льон і чорний фатин. В основі вишивки - блакитні, червоні, фіолетові, чорні, вишневі нитки. На ній - рослинні орнаменти. Вишивка - на грудях, спині, рукавах. Лекала по фігурі.Спідниця «Чорний фатин» виготовлена ​​з білої костюмки і фатину. Для ц..
1300 грн.
Блузка для дівчинки «Віра» виготовлена із батисту білого кольору. В основі вишивки – рожеві, сині, жовті, зелені нитки. На ній – рослинні орнаменти. Вишивка – на грудях, рукавах. Спідниця для дівчинки «Віра» виготовлена з вишневого габардину. Для цього виробу також може бути використаний габардин ..
950 грн.
Блузка для дівчинки «Єва» виготовлена із домотканого полотна білого кольору. Для цього виробу може бути використано батист (сорочка з довгими рукавами). В основі вишивки –зелені, червоні, фіолетові, жовті, сині нитки. На ній – рослинні орнаменти. Вишивка – на грудях, рукавах. Спідниця для дівчинки ..
850 грн.
Блузка для дівчинки «Мирослава» виготовлена із батисту білого кольору. В основі вишивки – чорні, голубі нитки. На ній – геометричні орнаменти. Вишивка – на грудях, рукавах. Спідниця для дівчинки «Синій фатин» виготовлена з синього габардину та фатину. Для цього виробу також може бути використаний г..
970 грн.
Блузка для дівчинки «Софія» виготовлена із домотканого полотна білого кольору. Для цього виробу може бути використаний батист. В основі вишивки – зелені, червоні, оранжеві, білі, сині, жовті нитки. На ній – рослинні орнаменти. Вишивка – на грудях, рукавах. Спідниця для дівчинки «Червоний фатин» ви..
700 грн.
Блузка для дівчинки «ГВ4061» виготовлена із домотканого полотна білого кольору. В основі вишивки – червоні, білі нитки. На ній – геометричні орнаменти. Вишивка – на грудях, рукавах. Для цього вибору можуть бути використані такі тканини: біле полотно; сіре лляне полотно; чорне полотно; біла кос..
970 грн.
Блузка для дівчинки «Мирослава» виготовлена із батисту білого кольору. В основі вишивки – чорні, червоні нитки. На ній – геометричні орнаменти. Вишивка – на грудях, рукавах. Спідниця для дівчинки «Милослава» виготовлена з червоного габардину. Для цього виробу також може бути використаний габардин ..
950 грн.
Блузка для дівчинки «Віра» виготовлена із батисту білого кольору. В основі вишивки – рожеві, сині, жовті, зелені нитки. На ній – рослинні орнаменти. Вишивка – на грудях, рукавах. Спідниця-плахта для дівчинки «Віра» виготовлена з чорного габардину. Для цього виробу також може бути використаний габар..
950 грн.
Блузка для дівчинки «Діана» виготовлена із батисту білого кольору. Для цього виробу може бути використане домоткане полотно. В основі вишивки – зелені, червоні, оранжеві, білі, сині, жовті нитки. На ній – рослинні орнаменти. Вишивка – на грудях, рукавах.Спідниця для дівчинки «Діана» виготовлена з чо..
720 грн.
Костюм для дівчинки «Літня троянда». Виготовлений з льону білого кольору. В основі вишивки – червоні, зелені нитки. На ньому – рослинні орнаменти. Вишивка – на блузці та шортах. Виріб зручно одягати. У ньому дівчинка виглядатиме красиво і модно. Про наявність виробів запитуйте у консультанта...
600 грн.
Показано з 1 по 16 із 16 (1 сторінок)