Меню
Ваш кошик

Інше

Здавна в оселі справжнього українця над образами висіли вишиті рушники, на ліжках красувалися вишиті подушки, на столах – вишиті скатертини. Зайшовши у таку хатину – відчувалося, що у ній живуть усі найкращі звичаї і традиції народу, які передавалися з покоління в покоління. В такому домі завжди затримувалися гості, там найкраще смакували традиційні українські страви і лунали гучні українські пісні. Ви також можете створити у своїй оселі таку ж неповторну атмосферу. У цьому Вам з радістю допоможе «Галерея вишиванок». Ми пропонуємо Вам ті власне традиційні колоритні речі, які зроблять Ваш будинок по-українськи затишним і привабливим, а також красивими Ваші сімейні урочисті події. Зокрема, у магазині «Галерея вишиванок» Ви знайдете:

  • скатертини;
  • серветки;
  • рушники пасхальні;
  • рушники весільні;
  • картини;
  • сувеніри.

Насправді кожна із цих речей є не просто окрасою для вашого дому, а і його оберегом. Адже вишивка, на чому б вона не була, - чи то одяг, чи то скатертина, чи рушник – має особливу енергетику і кожен знак на ній щось означає. Наприклад:

  • скатертину найчастіше розшивали яскравими маками, соняшниками або кетягами калини. Маки і калина - символи довговічності роду, соняшник - символ Сонця, праці та добробуту. Зазвичай в Україні скатертину вишивали хрестиком або гладдю. Використовували лляні полотна, які також прикрашали тасьмою або стрічками. Вишита скатертина - є символом домашнього затишку і, оскільки за нею збирається уся родина, – вона також уособлює міцність сімейних відносин. Ця річ здавна передавалася з покоління в покоління, тому часто чуємо: «сімейна скатертина». До сьогодні вишита скатертина - це модно і, крім того, вона залишається одним із найкращих і найпопулярніших подарунків; на весільних рушниках – зазвичай лебеді, які символізують вірність у коханні, калину – як дерево роду і довгого, щасливого подружнього життя, лілеї – знак дівочої чистоти. Здебільшого обирають нитки світлих кольорів.
  • Весільний рушник - дуже важливий атрибут під час вінчання. Тому особливу увагу приділяють вишивці на ньому.

Консультанти магазину «Галерея вишиванок» залюбки порадять, яка скатертина, картина для дому, чи атрибут для урочистих подій підійде саме Вам. Ми обираємо тільки найкраще, бо знаємо, що ваші смаки витончені і намагаємося віднайти вироби навіть для найвибагливіших покупців. «Галерея вишиванок» забезпечить Вам якість, комфорт під час вибору і замовлення товару та швидку доставку. Ми подбаємо, щоб ви були задоволені.