Меню
Ваш кошик

Сукні

Сукні
Сукня «Біла мережка» виготовлена з льону білого кольору. Для цього виробу також може бути використано льон різних кольорів.  Рукава прикрашені мереживом. Виріб зручно одягати. Сукня комфортна, у ній Ви виглядатимете красиво і витончено. Чудово підійде для урочистих подій.Про наявність виробу за..
6000 грн.
Сукня вишита«ГВ2421». Тканина - льон зеленого кольору. Для цього виробу також може бути використаний льон різних кольорів. В основі вишивки – чорні, бордові та білі нитки. На ній – геометричні орнаменти. Вишивка на рукавах. Виріб зручно одягати, у комплекті присутній пояс. Сукня комфортна, у ній Ви ..
9000 грн.
Сукня вишита «Бавовна»  виготовлена з льону блакитного кольору. Для цього виробу також може бути використано тканини різних кольорів. В основі вишивки нитки білого кольору. На ній – рослинні орнаменти. Вишивка – на рукавах та знизу сукні, прикрашенно мереживом. Виріб зручно одягати, присутній п..
10000 грн.
Візерунок "Дуб" символізує силу, енергію життя та розвитку. У давнину вишиванки з цим орнаментом були магічним оберегом, які живили власника силою українського роду.Сукня вишита «Дубова калинка»  виготовлена з льону зеленого кольору. Для цього виробу також може бути використано льон різних коль..
5800 грн.
Сукня вишита «Калинка» виготовлена з льону білого кольору. Для цього виробу також може бути використано льон різних кольорів. В основі вишивки нитки червоного кольору. На ній – рослинні орнаменти. Вишивка – на рукавах та знизу сукні. Виріб зручно одягати, присутній пояс. Сукня комфортна, у ній Ви ви..
5800 грн.
Буковинська вишивка - це один з найбільш популярних, красивих та барвистих видів українських вишиванок. Цей візерунок про неординарність, яскраві фарби, несподівані та сміливі поєднання кольорів. Вишивка розшита геометричними візерунками, у вигляді рослинних, весняних мотивів.Сукня вишита «Квіткова ..
9600 грн.
Сукня вишита «Конвалія» виготовлена з льону білого кольору. Для цього виробу також може бути використано тканини різних кольорів. В основі вишивки нитки блакитного кольору. На ній – квіткові орнаменти. Вишивка – на рукавах та знизу сукні, прикрашенно мереживом. Виріб зручно одягати, присутній пояс. ..
8000 грн.
Сукня вишита «Конвалія» виготовлена з льону бордового кольору. Для цього виробу також може бути використано тканини різних кольорів. В основі вишивки нитки молочного кольору. На ній – квіткові орнаменти. Вишивка – на рукавах та знизу сукні, прикрашенно мереживом. Виріб зручно одягати, присутній пояс..
8000 грн.
Сукня вишита «Ластівки»   виготовлена з льону білого кольору. Для цього виробу також може бути використано тканини різних кольорів. В основі вишивки нитки жовтого кольору. На ній – рослинні орнаменти. Вишивка – на рукавах та знизу сукні. Виріб зручно одягати. Сукня комфортна, у ній Ви вигл..
7000 грн.
Сукня вишита «Пряма роза» виготовлена з льону бежевого кольору. Для цього виробу також може бути використано льон різних кольорів. В основі вишивки – червоні та чорні нитки. На ній – квіткові орнаменти. Вишивка – на рукавах та знизу сукні. Виріб зручно одягати, присутній пояс. Сукня комфортна, у ній..
5600 грн.
Сукня вишита «Пряма роза» виготовлена з льону червоного кольору. Для цього виробу також може бути використано льон різних кольорів. В основі вишивки – білі та чорні нитки. На ній – квіткові орнаменти. Вишивка – на рукавах та знизу сукні. Виріб зручно одягати, присутній пояс. Сукня комфортна, у ній В..
5600 грн.
Сукня «Петриківський розпис» виготовлена з льону білого кольору. Для цього виробу також може бути використаний льон різних кольорів. В основі вишивки – голубі, зелені та білі нитки. На ній – рослинні орнаменти. Вишивка – спереду, внизу сукні, на рукавах. Виріб зручно одягати. Сукня комфортна, у ній ..
6960 грн.
Сукня «Петриківський розпис» виготовлена з льону білого кольору. Для цього виробу також може бути використаний льон різних кольорів. В основі вишивки – сірі нитки. На ній – рослинні орнаменти. Вишивка – спереду, внизу сукні, на рукавах. Виріб зручно одягати. Сукня комфортна, у ній Ви виглядатимете к..
6240 грн.
Сукня «Петриківський розпис» виготовлена з льону синього кольору. Для цього виробу також може бути використаний льон різних кольорів. В основі вишивки – голубі та білі нитки. На ній – рослинні орнаменти. Вишивка – спереду, внизу сукні, на рукавах. Виріб зручно одягати. Сукня комфортна, у ній Ви вигл..
6960 грн.
Сукня «Петриківський розпис» виготовлена з льону чорного кольору. Для цього виробу також може бути використаний льон різних кольорів. В основі вишивки – голубі, зелені, коричневі та білі нитки. На ній – рослинні орнаменти. Вишивка – спереду, внизу сукні, на рукавах, манжетах. Виріб зручно одягати. С..
6960 грн.
Сукня «Петриківський розпис» виготовлена з льону вишневого кольору. Для цього виробу також може бути використаний льон різних кольорів. В основі вишивки – чорні та коричневі нитки. На ній – рослинні орнаменти. Вишивка – спереду, внизу сукні, на рукавах. Виріб зручно одягати. Сукня комфортна, у ній В..
6960 грн.
Сукня «Петриківський розпис» виготовлена з домотканного полотна зеленого кольору. Для цього виробу також може бути використаний льон різних кольорів. В основі вишивки – голубі, зелені та бежеві нитки. На ній – рослинні орнаменти. Вишивка – спереду, внизу сукні, на рукавах. Виріб зручно одягати. Сукн..
6240 грн.
Сукня «Петриківський розпис» виготовлена з льону бірюзового кольору. Для цього виробу також може бути використаний льон різних кольорів. В основі вишивки – голубі, зелені та білі нитки. На ній – рослинні орнаменти. Вишивка – спереду, внизу сукні, на рукавах. Виріб зручно одягати. Сукня комфортна, у ..
6960 грн.
Сукня «Петриківський розпис» виготовлена з льону білого кольору. Для цього виробу також може бути використаний льон різних кольорів. В основі вишивки – рожеві нитки. На ній – рослинні орнаменти. Вишивка – спереду, внизу сукні, на рукавах. Виріб зручно одягати. Сукня комфортна, у ній Ви виглядатимете..
6240 грн.
Сукня «Петриківський розпис» виготовлена з домотканного полотна зеленого кольору. Для цього виробу також може бути використаний полотно чи льон різних кольорів. В основі вишивки – золоті, зелені та білі нитки. На ній – рослинні орнаменти. Вишивка – внизу сукні, на рукавах. Виріб зручно одягати, ви с..
7680 грн.
Показано з 1 по 20 із 113 (6 сторінок)