Меню
Ваш кошик

Сукні

Сукні
Сукня «Розкіш» Сукня «Розкіш»
New
Сукня «Розкіш» виготовлена з домотканого полотна і фатину пудрового кольору та білого натурального мережива. Для цього виробу також можуть бути використані костюмна тканина, фатин та натуральне мереживо різних кольорів. В основі вишивки – зелені, голубі,рожеві, жовті, вишневі нитки. На ній – рослин..
6750 грн.
Сукня «Вечірні троянди» Сукня «Вечірні троянди»
New
Сукня «Вечірні троянди» виготовлена з домотканого полотна та фатину рожевого кольору. Для цього виробу також можуть бути використані костюмна тканина та фатин різних кольорів. В основі вишивки – зелені, фіолетові, рожеві нитки. На ній – рослинні орнаменти. Вишивка – на поясі сукні. Виріб зручно одя..
2200 грн.
Сукня «ГВ6752» Сукня «ГВ6752»
New
Сукня «ГВ6752» виготовлена із білої костюмної тканини та чорного фатину. Для цього виробу також можуть бути використані костюмна тканина та фатин різних кольорів. В основі вишивки – чорні, червоні, жовті, зелені, фіолетові, голубі, оранжеві нитки. На ній – рослинні орнаменти. Вишивка – спереду сукн..
4600 грн.
Сукня «Барвінок» Сукня «Барвінок»
New
Сукня «Барвінок» виготовлена із костюмної тканини та фатину вишневого кольору. Для цього виробу також можуть бути використані костюмна тканина та фатин різних кольорів. В основі вишивки – білі нитки. На ній – рослинні орнаменти. Вишивка – спереду сукні, на рукавах, манжетах. Виріб зручно одягати. С..
3000 грн.
Сукня «Неповторність» Сукня «Неповторність»
New
Сукня «Неповторність» виготовлена з домотканого полотна білого кольору. Для цього виробу також може бути використано домоткане полотно різних кольорів. В основі вишивки – чорні нитки. На ній – рослинні та геометричні орнаменти. Вишивка – спереду, на спині, внизу сукні, на рукавах, манжетах, поясі. В..
2600 грн.
Сукня «Трояндовий сад» Сукня «Трояндовий сад»
New
Сукня «Трояндовий сад» виготовлена з домотканого полотна та фатину білого кольору. Для цього виробу також може бути використано домоткане полотно та фатин різних кольорів. В основі вишивки – червоні нитки. На ній – рослинні орнаменти. Вишивка – спереду сукні, на рукавах. Виріб зручно одягати. Сукня ..
2000 грн.
Сукня «Барвінок» Сукня «Барвінок»
New
Сукня «Барвінок» виготовлена з домотканого полотна та фатину рожевого кольору. Для цього виробу також може бути використано домоткане полотно та фатин різних кольорів. В основі вишивки – чорні нитки. На ній – рослинні орнаменти. Вишивка – спереду сукні, на рукавах, манжетах. Виріб зручно одягати. Су..
2000 грн.
Сукня «Вікторія» Сукня «Вікторія»
New
Сукня «Вікторія» виготовлена з льону синього кольору. Для цього виробу також може бути використаний льон різних кольорів. В основі вишивки – голубі, білі, коричневі нитки. На ній – рослинні орнаменти. Вишивка – спереду сукні, на рукавах, манжетах. Виріб зручно одягати. Сукня комфортна, у ній Ви вигл..
2600 грн.
Сукня «Дерево життя» Сукня «Дерево життя»
New
Сукня «Дерево життя» виготовлена з льону білого кольору. Для цього виробу також може бути використаний льон різних кольорів. В основі вишивки – голубі та чорні нитки. На ній – рослинні орнаменти. Вишивка – спереду та внизу сукні, на рукавах, манжетах. Виріб зручно одягати. Сукня комфортна, у ній Ви ..
3200 грн.
Сукня «Цвіт яблуні» Сукня «Цвіт яблуні»
New
Сукня «Цвіт яблуні» виготовлена з домотканого полотна червоного кольору. Для цього виробу також може бути використано домоткане полотно різних кольорів. В основі вишивки – білі та чорні нитки. На ній – рослинні та геометричні орнаменти. Вишивка – спереду, внизу сукні, на рукавах. Виріб зручно одягат..
2500 грн.
Сукня «Пава» Сукня «Пава»
New
Сукня «Пава» виготовлена з льону рожевого кольору. Для цього виробу також може бути використано льон, домоткане полотно, батист, костюмна тканина різних кольорів. В основі вишивки – чорні нитки. На ній – рослинні та геометричні орнаменти. Вишивка – на рукавах, манжетах, внизу сукні. Виріб зручно од..
2600 грн.
Сукня «Пава» Сукня «Пава»
New
Сукня «Пава» виготовлена з льону червоного кольору. Для цього виробу також може бути використано льон, домоткане полотно, батист, костюмна тканина різних кольорів. В основі вишивки – білі, чорні нитки. На ній – рослинні та геометричні орнаменти. Вишивка – на рукавах, манжетах, внизу сукні. Виріб зр..
2600 грн.
Сукня «Бохо» Сукня «Бохо»
New
Сукня «Бохо» виготовлена з льону жовтого кольору. Для цього виробу також може бути використаний льон різних кольорів. В основі вишивки – голубі та чорні нитки. На ній – рослинні та геометричні орнаменти. Вишивка – спереду та внизу сукні, на рукавах. Виріб зручно одягати. Сукня комфортна, у ній Ви ви..
2500 грн.
Сукня «Грація-фатин» Сукня «Грація-фатин»
New
Сукня «Грація-фатин» виготовлена з костюмної тканини та фатину білого кольору. Для цього виробу можуть бути використані костюмна тканина та фатин різних кольорів. В основі вишивки – білі нитки. На ній – геометричні орнаменти. Вишивка – на грудях, рукавах, манжетах, поясі. Внизу сукні - мереживо. Вир..
3200 грн.
Сукня «Грація-фатин»
New
Сукня «Грація-фатин» виготовлена з білої костюмної тканини та фатину фіолетового кольору. Для цього виробу можуть бути використані костюмна тканина та фатин різних кольорів. В основі вишивки – фіолетові нитки. На ній – геометричні орнаменти. Вишивка – на грудях, рукавах, манжетах, поясі. Внизу сукні..
3200 грн.
Сукня «Грація-фатин» Сукня «Грація-фатин»
New
Сукня «Грація-фатин» виготовлена з рожевої костюмної тканини та фатину синього кольору. Для цього виробу можуть бути використані костюмна тканина та фатин різних кольорів. В основі вишивки – сині нитки. На ній – геометричні орнаменти. Вишивка – на грудях, рукавах, манжетах, поясі. Внизу сукні - мере..
3200 грн.
Сукня «Рожева троянда» Сукня «Рожева троянда»
New
Сукня «Рожева троянда» виготовлена з домотканого полотна синього кольору. Для цього виробу також може бути використано домоткане полотно різних кольорів. В основі вишивки – голубі та рожеві нитки. На ній – рослинні та геометричні орнаменти. Вишивка – спереду сукні, на рукавах. Виріб зручно одягати. ..
2500 грн.
Сукня  «Білі квіти» Сукня  «Білі квіти»
New
Сукня  «Білі квіти» виготовлена з коричневого габардину. Для цього виробу також може бути використаний габардин різних кольорів. В основі вишивки – білі та червоні нитки. На ній – рослинні та геометричні орнаменти. Вишивка – спереду сукні, на рукавах, манжетах. Виріб зручно одягати. Сукня комфо..
2800 грн.
Сукня «Калина» Сукня «Калина»
New
Сукня «Калина» виготовлена з синього габардину. Для цього виробу також може бути використаний габардин різних кольорів. В основі вишивки – білі та червоні нитки. На ній – рослинні та геометричні орнаменти. Вишивка – спереду сукні, на рукавах, манжетах. Виріб зручно одягати. Сукня комфортна, у ній Ви..
2800 грн.
Сукня «Білі квіти » Сукня «Білі квіти »
New
Сукня «Білі квіти » виготовлена з вишневого габардину. Для цього виробу також може бути використаний габардин різних кольорів. В основі вишивки – білі та голубі нитки. На ній – рослинні та геометричні орнаменти. Вишивка – спереду сукні, на рукавах, манжетах. Виріб зручно одягати. Сукня комфортн..
2800 грн.
Показано з 1 по 20 із 127 (7 сторінок)