Меню
Ваш кошик

Костюми / Комбінезони

Костюми / Комбінезони
Жіноча вишита блузка «Борщівка». Тканина – білий льон та чорний фатин. В основі вишивки – голубі, червоні, чорні, фіолетові, вишневі нитки. На ній – рослинні орнаменти. Вишивка – на грудях, спині, рукавах. Лекала по фігурі.Спідниця виготовлена із білого габардину з елементами вишивки, мережива та чо..
4800 грн.
Жіночий вишитий костюм «Неповторність» виготовлена з домотканого полотна білого кольору. Для цього виробу також може бути використано домоткане полотно різних кольорів. В основі вишивки – чорні нитки. На ній – рослинні та геометричні орнаменти. Вишивка – спереду, на спині, внизу сукні, на рукавах, м..
3200 грн.
Жіноча вишита блузка «Борщівка». Тканина – білий льон та чорний фатин. В основі вишивки – голубі, червоні, чорні, фіолетові, вишневі нитки. На ній – рослинні орнаменти. Вишивка – на грудях, спині, рукавах. Лекала по фігурі. Спідниця «Чорний фатин» виготовлена із чорного габардину та фатину. Для цьо..
2150 грн.
Жіночий костюм «ГВ6722» виготовлений із жовтої костюмної тканини. Для цього виробу може бути використана костюмна тканина різних кольорів. В основі вишивки - чорні, червоні, зелені, фіолетові нитки. На ній – геометричні орнаменти. Вишивка – на рукавах, манжетах, біля шиї, внизу костюма. Виріб зручно..
4400 грн.
Жіночий костюм «ГВ5681» виготовлений із білого шифону. Для цього виробу може бути використаний шифон різних кольорів. Для спідниці також використано фатин гофре. В основі вишивки - чорні, червоні, зелені, сині, фіолетові нитки. На ній – рослинні орнаменти. Вишивка – на рукавах. Виріб зручно одягати...
3200 грн.
Жіночий комбінезон «Оксамит». Виготовлений із зеленого оксамиту. Для цього виробу може бути використаний оксамит різних кольорів. В основі вишивки – червоні, голубі, білі нитки. На ньому – рослинні орнаменти. Вишивка – навкруг шиї, на рукавах, манжетах, поясі. Виріб зручно одягати. Комбінезон комфор..
6800 грн.
Жіночий комбінезон «Оксамитова троянда». Виготовлений із чорного оксамиту. Для цього виробу може бути використаний оксамит різних кольорів. В основі вишивки – чорні, білі, сині нитки. На ньому – рослинні орнаменти. Вишивка – навкруг шиї, на рукавах, манжетах, поясі. Виріб зручно одягати. Комбінезо..
6800 грн.
Показано з 1 по 9 із 9 (1 сторінок)