Меню
Ваш кошик

Костюми / Комбінезони

Костюми / Комбінезони
Жіноча вишита блузка «Борщівка». Тканина – білий льон та чорний фатин. В основі вишивки – голубі, червоні, чорні, фіолетові, вишневі нитки. На ній – рослинні орнаменти. Вишивка – на грудях, спині, рукавах. Лекала по фігурі.Спідниця виготовлена із білого габардину з елементами вишивки, мережива та чо..
5760 грн.
Жіночий комбінезон «Оксамитова троянда». Виготовлений із чорного оксамиту. Для цього виробу може бути використаний оксамит різних кольорів. В основі вишивки – чорні, білі, сині нитки. На ньому – рослинні орнаменти. Вишивка – навкруг шиї, на рукавах, манжетах, поясі. Виріб зручно одягати. Комбінезо..
10560 грн.
Жіночий костюм «ГВ5681» виготовлений із білого шифону. Для цього виробу може бути використаний шифон різних кольорів. Для спідниці також використано фатин гофре. В основі вишивки - чорні, червоні, зелені, сині, фіолетові нитки. На ній – рослинні орнаменти. Вишивка – на рукавах. Виріб зручно одягати...
3850 грн.
Жіночий костюм «ГВ6722» виготовлений із жовтої костюмної тканини. Для цього виробу може бути використана костюмна тканина різних кольорів. В основі вишивки - чорні, червоні, зелені, фіолетові нитки. На ній – геометричні орнаменти. Вишивка – на рукавах, манжетах, біля шиї, внизу костюма. Виріб зручно..
5280 грн.
Не секрет, що у кожен елемент у вишиванці закарбоване особливе значенняОсь, наче б то, простий візерунок – ромб, є зовсім не простим. Не секрет, що у кожен елемент у вишиванці закарбоване особливе значенняОсь, наче б то, простий візерунок – ромб, є зовсім не простим. В основу більшості дав..
17400 грн.
Жіночий комбінезон «Оксамит». Виготовлений із зеленого оксамиту. Для цього виробу може бути використаний оксамит різних кольорів. В основі вишивки – червоні, голубі, білі нитки. На ньому – рослинні орнаменти. Вишивка – навкруг шиї, на рукавах, манжетах, поясі. Виріб зручно одягати. Комбінезон комфор..
10560 грн.
Показано з 1 по 8 із 8 (1 сторінок)