Меню
Ваш кошик

Туніки

Туніки
Жіноча туніка «ГВ2221» виготовлена із котонового джинсу синього кольору. Для цього виробу також може бути використаний котоновий джинс чорного кольору. В основі вишивки – білі нитки. На ній – геометричні орнаменти. Вишивка – на грудях. Виріб зручно одягати. Туніка комфортна, Ви виглядатимете у ній к..
1700 грн.
Жіноча вишита туніка «Людмила» виготовлена з червоного льону. Для цього виробу також може бути використано льон різних кольорів. В основі вишивки – білі та чорні нитки. На ній – рослинні орнаменти. Вишивка – спереду та внизу туніки, на рукавах. Виріб зручно одягати. Туніка комфортна, Ви виглядатимет..
3200 грн.
Жіноча вишита туніка «Людмила» виготовлена з білого льону. Для цього виробу також може бути використано льон різних кольорів. В основі вишивки – червоні та чорні нитки. На ній – рослинні орнаменти. Вишивка – спереду та внизу туніки, на рукавах. Виріб зручно одягати. Туніка комфортна, Ви виглядатимет..
3200 грн.
Жіноча туніка «Василина» виготовлена з білого льону. Для цього виробу також може бути використано льон різних кольорів. В основі вишивки – червоні та чорні нитки. На ній – геометричні орнаменти. Вишивка – спереду та внизу туніки, на рукавах. Виріб зручно одягати. Туніка комфортна, Ви виглядатимете у..
3000 грн.
Жіноча вишита туніка «Любомира» виготовлена з білого льону. Для цього виробу також може бути використано льон різних кольорів. В основі вишивки – червоні та чорні нитки. На ній – геометричні орнаменти. Вишивка – спереду та внизу туніки, на рукавах. Виріб зручно одягати. Туніка комфортна, Ви виглядат..
3200 грн.
Жіноча туніка «ГВ2312» виготовлена із чорної костюмної тканини. Для цього виробу також може бути використана костюмна тканина синього кольору. В основі вишивки – вишневі, білі нитки. На ній – геометричні орнаменти. Вишивка – на грудях. Виріб зручно одягати. Туніка комфортна, Ви виглядатимете у ній ..
1700 грн.
Жіноча блузка «Аліна». Тканина – льон вишневого кольору. Для цього виробу також може бути викоритано льон різних кольорів. В основі вишивки – чорні, вишневі, золотисті, нитки. На ній – рослинні орнаменти. Вишивка – на грудях, рукавах, манжетах. Лекала по фігурі. Виріб зручно одягати. Блузка комфор..
3100 грн.
Показано з 1 по 7 із 7 (1 сторінок)