Меню
Ваш кошик

Блузи

Блузи


Вишивка "Дерево життя" є одним з найвідоміших мотивів у народному вишиванні, який втілює у собі символіку життя, зростання і благополуччя родини. Цей візерунок часто має вигляд гіллястого дерева з корінням, стовбуром і гілками, що можуть асоціюватися з поколіннями та родоводами.Жіноча вишита блузка ..
3300 грн.
"Дерево життя" у народній вишивці визначається як один з найвизначніших орнаментів. Символізуючи життя, ріст і благополуччя родини, цей візерунок часто представляє собою гіллясте дерево з корінням, стовбуром і гілками, що асоціюються із поколіннями та родинними зв'язками.Жіноча вишита блузка «Дерево..
3300 грн.
Вишивка "Дерево життя" є одним з найвизначніших мотивів у народному вишиванні, що символізує життя, зростання і благополуччя родини. Зазвичай вона має форму гіллястого дерева з корінням, стовбуром і гілками, що можуть асоціюватися із поколіннями та родоводами.Жіноча вишита блузка «Дерево життя». Тка..
3300 грн.
"Дерево життя" у народній вишивці – це визнаний образ, який символізує життя, зростання та благополуччя родини. Зазвичай цей візерунок зображає гіллясте дерево з корінням, стовбуром і гілками, що асоціюються з поколіннями та родинними зв'язками.Жіноча вишита блузка «Дерево життя». Тканина – льон рож..
3300 грн.
Орнамент "Дуб" у вишивці втілює в собі силу, енергію життя та ідеї розвитку. У стародавні часи вишиванки з цим магічним орнаментом служили як захисний оберіг, що наповнював власника силою українського роду.Жіноча вишита блузка «Дубова калинка». Тканина – льон білого кольору. Для цього виробу також м..
3600 грн.
"Дуб" у вишивці втілює в собі силу, енергію життя та розвиток. В минулому вишиванки з цим орнаментом вважались магічними оберегами, які передавали власнику силу українського роду.Жіноча вишита блузка «Дубова калинка». Тканина – льон зеленого кольору. Для цього виробу також може бути використано льон..
3600 грн.
"Дубовий" орнамент вишиванок втілює в собі силу, енергію життя та ідею розвитку. У стародавні часи вишиванки з цим візерунком служили як магічний оберіг, що живив власника силою українського роду.Жіноча вишита блузка «Дубова калинка». Тканина – льон чорного кольору. Для цього виробу також може бути ..
3600 грн.
Жіноча вишита блузка "Калинка" виготовлена з білого льону, але може бути також виконана з льону інших кольорів. Вишивка на основі червоних та зелених ниток, включає деталі на рукавах. Лекала по фігурі та комплектний пояс додають зручності. Ця комфортна блузка виокремить Ваш темперамент і гідно підій..
3190 грн.
Жіноча вишита блузка "Дубова калинка" виготовлена з фіолетового льону, але може мати інші варіанти кольорів. Вишивка ґрунтується на білих нитках і декорована мереживом на рукавах. Лекала по фігурі та комплектний пояс забезпечують зручність в носінні. Ця комфортна блузка відзначить ваш темперамент і ..
3600 грн.
Жіноча вишита блузка "ГВ2421" виготовлена з жатого льону, а також може бути виконана з інших кольорів льону, домотканого полотна чи батисту. Вишивка базується на чорних, червоних та білих нитках, утворюючи геометричні орнаменти на грудях, рукавах і манжетах. Лекала по фігурі та зручний крій забезпеч..
3400 грн.
Жіноча вишита блузка "ГВ2421" виготовлена із білого жатого льону, надаючи їй свіжий та витончений вигляд. Для даного виробу також доступні варіації з жатого льону різних кольорів, а також можливість використання домотканого полотна чи батисту, щоб задовольнити різноманітні смаки та стилі. В основі в..
3600 грн.
Жіноча вишита блузка "ГВ2421" виготовлена із білого жатого льону, створюючи свіжий та яскравий образ. Для даного виробу також можна використовувати інші відтінки жатого льону, домоткане полотно чи батист, дозволяючи вам вибирати з різноманіття кольорових варіацій. В основі вишивки використані чорні,..
3600 грн.
Жіноча вишита блузка "ГВ2421" виготовлена з жатого льону, Жіноча вишита блузка "ГВ2421" зроблена з якісного жатого льону, пропонуючи вам високий ступінь комфорту та стилю. Для цього виробу можна також використовувати жатий льон інших кольорів, домоткане полотно чи батист, що розширює ваш вибір. В ос..
3600 грн.
Жіноча вишита блузка «Осіння затин» виготовлена із тканини гірчичного кольору, що надає виробу теплоту та насиченість. Однак, для цього виробу також доступні інші варіанти кольорів тканини, щоб задовольнити різноманітні вибори та переваги. Основу вишивки становлять білі та чорні нитки, які втілюють ..
3840 грн.
Жіноча вишита блузка «Осіння затин» виготовлена із тканини жовтого кольору, що надає виробу теплоту та світлоту. Однак, для цього виробу також доступні різні варіанти кольорів тканини, щоб задовольнити різноманітні смаки та стилі. Основу вишивки становлять білі та чорні нитки, які сплітаються в деко..
3180 грн.
Жіноча вишита блузка «Осіння затин» виготовлена із тканини зеленого кольору, надаючи виробу природної та спокійної атмосфери. Проте, для цього виробу також доступні інші варіанти кольорів тканини, щоб враховувати індивідуальні смаки та стилі. Основу вишивки становлять білі та чорні нитки, які перепл..
3180 грн.
Жіноча вишита блузка "Пряма роза" виготовлена з елегантного бежевого льону, що надає їй вишуканості та стилю. Орнаментальна вишивка з червоних та чорних ниток, розташована на грудях та рукавах, створює неповторний квітковий дизайн, який надає блузці унікальний характер.Блузка має прямий крій, що роб..
3200 грн.
Жіноча вишита блузка "ГВ2421" виготовлена з високоякісного жатого льону, пропонуючи вам високий ступінь комфорту та стилю. Для цього виробу також можна використовувати жатий льон інших кольорів, домоткане полотно чи батист, розширюючи ваш вибір та надаючи вам більше можливостей для самовираження.Гео..
3600 грн.
Жіноча вишита блузка "ГВ2421" виготовлена із оранжевого жатого льону, створюючи яскравий та стильний образ. Для даного виробу також можна обрати жатий льон інших кольорів, або використати домоткане полотно чи батист, щоб виразити свій особистий стиль. В основі вишивки використані червоні, оранжеві, ..
3600 грн.
Жіночна вишита блузка "ГВ2421" виготовлена із жовтого жатого льону, створюючи ефектний та стильний вигляд. Для даного виробу також можна використовувати інші відтінки жатого льону, домоткане полотно чи батист, щоб врахувати різноманіття вибору та індивідуальних уподобань. Основу вишивки складають зе..
3600 грн.
Показано з 1 по 20 із 138 (7 сторінок)