Меню
Ваш кошик

Блузи

Блузи
Ексклюзивна жіноча блузка «Іриси» Ексклюзивна жіноча блузка «Іриси»
New
Ексклюзивна жіноча блузка «Іриси». Тканина – біле домоткане полотно та натуральне мереживо. Вишивка ручної роботи, в основі якої зелені, сині, голубі, жовті, червоні нитки. На ній – рослинні орнаменти. Вишивка – на грудях. Виріб зручно одягати. Блузка комфортна, вона підкреслить Ваш темперамент, у н..
4200 грн.
Жіноча блузка «Кейт» Жіноча блузка «Кейт»
New
Жіноча блузка «Кейт». Тканина – молочний штапель. Для цього виробу також може бути використано штапель різних кольорів. В основі вишивки – чорні, сині, червоні, зелені, фіолетові нитки. На ній – рослинні орнаменти. Вишивка – на грудях, плечах. Лекала по фігурі. Виріб зручно одягати. Блузка комфортна..
900 грн.
Жіноча блузка «ГВ2771» Жіноча блузка «ГВ2771»
New
Жіноча блузка «ГВ2771». Тканина – білий поплін. Для цього виробу також може бути використано батист, домоткане полотно, костюмна тканина, льон різних кольорів. В основі вишивки – сірі, зелені нитки. На ній – геометричні орнаменти. Вишивка – на грудях, рукавах, манжетах. Лекала по фігурі. Виріб зручн..
1250 грн.
Жіноча блузка «ГВ2328» Жіноча блузка «ГВ2328»
New
Жіноча блузка «ГВ2328». Тканина – білий жатий льон. Для цього виробу також може бути використано жатий льон інших кольорів, домоткане полотно, батист. В основі вишивки – білі нитки. На ній – рослинні орнаменти. Вишивка – на грудях, рукавах. Лекала по фігурі. Виріб зручно одягати. Блузка комфортна, в..
1100 грн.
Жіноча блузка «ГВ2191» Жіноча блузка «ГВ2191»
New
Жіноча блузка «ГВ2191». Тканина – білий шифон. Для цього виробу також може бути використано шифон різних кольорів, домоткане полотно, костюмна тканина. В основі вишивки – червоні, вишневі, коричневі нитки. На ній – геометричні орнаменти. Вишивка – на грудях, рукавах та поясі блузки. Лекала по фігурі..
1800 грн.
Жіноча блузка «ГВ2192» Жіноча блузка «ГВ2192»
New
Жіноча блузка «ГВ2192». Тканина – біла костюмна тканина. Для цього виробу також може бути використано батист, домоткане полотно різних кольорів. В основі вишивки – сині, голубі нитки. На ній – геометричні орнаменти. Вишивка – на грудях, рукавах. Лекала по фігурі. Виріб зручно одягати. Блузка комфорт..
1550 грн.
Жіноча блузка «Вікторія». Тканина – синій льон. Для цього виробу також може бути використано льон інших кольорів, домоткане полотно. В основі вишивки – білі, голубі, сині, коричневі нитки. На ній – рослинні орнаменти. Вишивка – на грудях, рукавах, манжетах. Лекала по фігурі. Виріб зручно одягати. Бл..
1800 грн.
Жіноча блузка «Вікторія». Тканина – темно-зелений льон. Для цього виробу також може бути використано льон інших кольорів, домоткане полотно. В основі вишивки – зелені, білі, червоні,коричневі нитки. На ній – рослинні орнаменти. Вишивка – на грудях, рукавах, манжетах. Лекала по фігурі. Виріб зручно о..
1800 грн.
Жіноча блузка «Вікторія». Тканина – білий льон. Для цього виробу також може бути використано льон інших кольорів, домоткане полотно. В основі вишивки – зелені, голубі, коричневі нитки. На ній – рослинні орнаменти. Вишивка – на грудях, рукавах, манжетах. Лекала по фігурі. Виріб зручно одягати. Блузка..
1800 грн.
Жіноча блузка «Вікторія». Тканина – рожевий льон. Для цього виробу також може бути використано льон інших кольорів, домоткане полотно. В основі вишивки – зелені, фіолетові, білі, коричневі нитки. На ній – рослинні орнаменти. Вишивка – на грудях, рукавах, манжетах. Лекала по фігурі. Виріб зручно одяг..
1800 грн.
Жіноча блузка «Бохо». Тканина – льон червоного кольору. Для цього виробу також може бути викориcтано льон, домоткане полотно, батист, костюмна тканина різних кольорів. В основі вишивки – білі та чорні нитки. На ній – рослинні орнаменти. Вишивка – на грудях, рукавах. Лекала по фігурі. Виріб зручно од..
1800 грн.
Жіноча блузка «Бохо». Тканина – льон білого кольору. Для цього виробу також може бути викориcтано льон, домоткане полотно, батист, костюмна тканина різних кольорів. В основі вишивки – білі, голубі, сині нитки. На ній – рослинні орнаменти. Вишивка – на грудях, рукавах. Лекала по фігурі. Виріб зручно ..
1800 грн.
Жіноча блузка «Бохо». Тканина – льон сірого кольору. Для цього виробу також може бути викориcтано льон, домоткане полотно, батист, костюмна тканина різних кольорів. В основі вишивки – білі, коричневі нитки. На ній – рослинні орнаменти. Вишивка – на грудях, рукавах. Лекала по фігурі. Виріб зручно одя..
1800 грн.
Ексклюзивна жіноча блузка «Соняшник». Тканина – білий шовк та вишневе натуральне мереживо. Вишивка ручної роботи, в основі якої зелені, червоні, коричневі, жовті французькі нитки та зелений чеський бісер. На ній – рослинні орнаменти. Вишивка – на грудях. Виріб зручно одягати. Блузка комфортна, вона ..
5900 грн.
Жіноча блузка «ГВ2771». Тканина – білий штапель. Для цього виробу також може бути використано штапель, костюма тканина, домоткане полотно, льон, батист різних кольорів. В основі вишивки – білі нитки. На ній – геометричні орнаменти. Вишивка – на грудях, рукавах. Лекала по фігурі. Виріб зручно одягати..
1300 грн.
Жіноча блузка «ГВ2261». Тканина – біла костюмна тканина. Для цього виробу також може бути використано батист, домоткане полотно різних кольорів. В основі вишивки – оранжеві, чорні нитки. На ній – геометричні орнаменти. Вишивка – на грудях, рукавах. Лекала по фігурі. Виріб зручно одягати. Блузка комф..
1200 грн.
Жіноча блузка «ГВ2411». Тканина – біле домоткане полотно. Для цього виробу також може бути використано батист, костюмна тканина, льон різних кольорів. В основі вишивки – голубі та чорні нитки. На ній – геометричні орнаменти. Вишивка – на грудях, рукавах. Лекала по фігурі. Виріб зручно одягати. Блузк..
1100 грн.
Жіноча блузка «ГВ2681» виготовлена із білого шифону. Для цього виробу може бути використаний шифон різних кольорів. В основі вишивки – чорні, червоні, зелені, сині, фіолетові нитки. На ній – рослинні орнаменти. Вишивка – на рукавах. Виріб зручно одягати. Блузка комфортна, вона підкреслить Ваш темпер..
1800 грн.
Ексклюзивна жіноча блузка «Вишукана». Тканина – біле домоткане полотно та мереживо. Вишивка ручної роботи, в основі якої зелені, червоні, коричневі, фіолетові нитки та зелений бісер. На ній – рослинні орнаменти. Вишивка – на рукавах, спереду блузки. Виріб зручно одягати. Блузка комфортна, вона підкр..
3700 грн.
Жіноча блузка «Лідія» виготовлена із білого шифону. Для цього виробу може бути використано домоткане полотно та шифон різних кольорів. В основі вишивки – коричневі та чорні нитки. На ній – геометричні орнаменти. Вишивка – на грудях, рукавах, внизу блузки. Виріб зручно одягати. Блузка комфортна, вона..
1300 грн.
Показано з 1 по 20 із 106 (6 сторінок)