Меню
Ваш кошик

Блузи

Блузи


Шановні клієнти!!!Звертаємо вашу увагу, що деякі вироби можуть бути тимчасово відсутніми на складі. Для інформації щодо терміну виготовлення, будь ласка, зверніться до наших консультантів.Борщівська вишиванка «Натхнення» – це справжній шедевр рукоділля, який подарує вам неперевершений стиль та непов..
2800 грн.
Шановні клієнти!!!Звертаємо вашу увагу, що деякі вироби можуть бути тимчасово відсутніми на складі. Для інформації щодо терміну виготовлення, будь ласка, зверніться до наших консультантів.Витончена жіноча блузка "Оксамит" - це втілення розкоші та стилю, яке вражає вигідною гармонією бордового велюру..
4800 грн.
Шановні клієнти!!!Звертаємо вашу увагу, що деякі вироби можуть бути тимчасово відсутніми на складі. Для інформації щодо терміну виготовлення, будь ласка, зверніться до наших консультантів.Елегантна жіноча блузка "Оксамит" - це поєднання стильної елегантності та розкішного велюру. Виготовлена з чорно..
4800 грн.
Шановні клієнти!!!Звертаємо вашу увагу, що деякі вироби можуть бути тимчасово відсутніми на складі. Для інформації щодо терміну виготовлення, будь ласка, зверніться до наших консультантів.Надзвичайна жіноча блузка "Оксамит" - це твір мистецтва, що поєднує в собі чарівність червоного велюру та витонч..
4800 грн.
Шановні клієнти!!!Звертаємо вашу увагу, що деякі вироби можуть бути тимчасово відсутніми на складі. Для інформації щодо терміну виготовлення, будь ласка, зверніться до наших консультантів.Жіноча блузка «Тюльпани» — це ефектне поєднання елегантності та природної краси. Виготовлена з білого льону, ця ..
4800 грн.
Шановні клієнти!!!Звертаємо вашу увагу, що деякі вироби можуть бути тимчасово відсутніми на складі. Для інформації щодо терміну виготовлення, будь ласка, зверніться до наших консультантів.Жіноча вишиванка "Барви" — це виразна поєднання традицій та сучасності. Виготовлена з високоякісного білого льон..
5000 грн.
Dear customers!!!Please note that some products may be temporarily out of stock. For information on the production period, please contact our consultants.Вишивка "Дерево життя" є одним з найвідоміших мотивів у народному вишиванні, який втілює у собі символіку життя, зростання і благополуччя родини. ..
4000 грн.
Шановні клієнти!!!Звертаємо вашу увагу, що деякі вироби можуть бути тимчасово відсутніми на складі. Для інформації щодо терміну виготовлення, будь ласка, зверніться до наших консультантів."Дерево життя" у народній вишивці визначається як один з найвизначніших орнаментів. Символізуючи життя, ріст і б..
4000 грн.
Шановні клієнти!!!Звертаємо вашу увагу, що деякі вироби можуть бути тимчасово відсутніми на складі. Для інформації щодо терміну виготовлення, будь ласка, зверніться до наших консультантів.Вишивка "Дерево життя" є одним з найвизначніших мотивів у народному вишиванні, що символізує життя, зростання і ..
4000 грн.
Шановні клієнти!!!Звертаємо вашу увагу, що деякі вироби можуть бути тимчасово відсутніми на складі. Для інформації щодо терміну виготовлення, будь ласка, зверніться до наших консультантів."Дерево життя" у народній вишивці – це визнаний образ, який символізує життя, зростання та благополуччя родини. ..
4000 грн.
Шановні клієнти!!!Звертаємо вашу увагу, що деякі вироби можуть бути тимчасово відсутніми на складі. Для інформації щодо терміну виготовлення, будь ласка, зверніться до наших консультантів.Орнамент "Дуб" у вишивці втілює в собі силу, енергію життя та ідеї розвитку. У стародавні часи вишиванки з цим м..
4400 грн.
Шановні клієнти!!!Звертаємо вашу увагу, що деякі вироби можуть бути тимчасово відсутніми на складі. Для інформації щодо терміну виготовлення, будь ласка, зверніться до наших консультантів."Дуб" у вишивці втілює в собі силу, енергію життя та розвиток. В минулому вишиванки з цим орнаментом вважались м..
4400 грн.
Шановні клієнти!!!Звертаємо вашу увагу, що деякі вироби можуть бути тимчасово відсутніми на складі. Для інформації щодо терміну виготовлення, будь ласка, зверніться до наших консультантів."Дубовий" орнамент вишиванок втілює в собі силу, енергію життя та ідею розвитку. У стародавні часи вишиванки з ц..
4400 грн.
Шановні клієнти!!!Звертаємо вашу увагу, що деякі вироби можуть бути тимчасово відсутніми на складі. Для інформації щодо терміну виготовлення, будь ласка, зверніться до наших консультантів.Жіноча вишита блузка "Калинка" виготовлена з білого льону, але може бути також виконана з льону інших кольорів. ..
3800 грн.
Шановні клієнти!!!Звертаємо вашу увагу, що деякі вироби можуть бути тимчасово відсутніми на складі. Для інформації щодо терміну виготовлення, будь ласка, зверніться до наших консультантів.Жіноча вишиванка "Квіткова" — це втілення весняної свіжості та краси, яке розкривається на тканині білого льону...
6000 грн.
Шановні клієнти!!!Звертаємо вашу увагу, що деякі вироби можуть бути тимчасово відсутніми на складі. Для інформації щодо терміну виготовлення, будь ласка, зверніться до наших консультантів.Жіноча вишиванка "Прованс" — це справжній квітковий етюд, втілений в білому льоні. Ця благородна та вишукана виш..
6000 грн.
Шановні клієнти!!!Звертаємо вашу увагу, що деякі вироби можуть бути тимчасово відсутніми на складі. Для інформації щодо терміну виготовлення, будь ласка, зверніться до наших консультантів.Жіноча вишиванка "Роза" виготовлена з вишуканого білого льону, який тонко відтінює елегантність та шарм цього ун..
4800 грн.
Шановні клієнти!!!Звертаємо вашу увагу, що деякі вироби можуть бути тимчасово відсутніми на складі. Для інформації щодо терміну виготовлення, будь ласка, зверніться до наших консультантів.Жіноча вишита блузка "Дубова калинка" виготовлена з фіолетового льону, але може мати інші варіанти кольорів. Виш..
4400 грн.
Шановні клієнти!!!Звертаємо вашу увагу, що деякі вироби можуть бути тимчасово відсутніми на складі. Для інформації щодо терміну виготовлення, будь ласка, зверніться до наших консультантів.Приголомшлива у своїй красі - жіноча вишиванка "Квіти", витвір майстерності виготовлений із глибокого червоного ..
5000 грн.
Шановні клієнти!!!Звертаємо вашу увагу, що деякі вироби можуть бути тимчасово відсутніми на складі. Для інформації щодо терміну виготовлення, будь ласка, зверніться до наших консультантів.Зачаровує своєю неповторною красою - жіноча вишиванка "Квіти", виготовлена з вишуканого білого льону. Це справжн..
5000 грн.
Показано з 1 по 20 із 169 (9 сторінок)