Меню
Ваш кошик

Спідниці

Спідниці
Спідниця для дівчинки «Синій фатин» виготовлена з синього габардину та фатину. Для цього виробу також може бути використаний габардин та фатин різних кольорів. Виріб зручно одягати. Спідничка комфортна, у ній дівчинка виглядатиме красиво і витончено. Чудово підійде для урочистих подій. Про наявніст..
850 грн.
Спідниця для дівчинки «Фатин гофре» виготовлена з білої костюмної тканини та синього фатину. Для цього виробу також можуть бути використані костюмна тканина та фатин різних кольорів. Виріб зручно одягати. Спідничка комфортна, у ній дівчинка виглядатиме красиво і витончено. Чудово підійде для урочист..
620 грн.
Спідниця для дівчинки «Фатин гофре» виготовлена з білої костюмної тканини та вишневого фатину. Для цього виробу також можуть бути використані костюмна тканина та фатин різних кольорів. Виріб зручно одягати. Спідничка комфортна, у ній дівчинка виглядатиме красиво і витончено. Чудово підійде для урочи..
620 грн.
Спідниця-плахта для дівчинки «Милослава» виготовлена з червоного габардину. Для цього виробу також може бути використаний габардин різних кольорів. В основі вишивки – чорні та білі нитки. На ній – геометричні орнаменти. Виріб зручно одягати. Спідничка комфортна, у ній дівчинка виглядатиме красиво і ..
500 грн.
Показано з 1 по 4 із 4 (1 сторінок)