Меню
Ваш кошик

Для хлопчика

Для хлопчика
Сорочка для хлопчика «Мирослав-міні» виготовлена з домотканого полотна білого кольору. В основі вишивки – сині, чорні нитки. На ній – геометричні орнаменти. Вишивка – на грудях, комірці-стійці, манжетах. На грудях є внутрішній замок. Виріб зручно одягати. Сорочка комфортна, у ній хлопчик виглядатиме..
500 грн.
Сорочка для хлопчика «Ростислав» виготовлена з домотканого полотна білого кольору. В основі вишивки – білі нитки. На ній – геометричні орнаменти. Вишивка – на грудях, комірці-стійці, манжетах. На грудях є внутрішній замок. Виріб зручно одягати. Сорочка комфортна, у ній хлопчик виглядатиме вишукано і..
450 грн.
Сорочка для хлопчика «Дарій» виготовлена з батисту білого кольору. В основі вишивки – голубі, жовті, оранжеві нитки. На ній – геометричні орнаменти. Вишивка – на грудях, комірці-стійці, манжетах. На грудях є внутрішній замок. Виріб зручно одягати. Сорочка комфортна, у ній хлопчик виглядатиме вишукан..
450 грн.
Сорочка для хлопчика «Ростислав» виготовлена з домотканого полотна білого кольору. В основі вишивки – сірі, білі нитки. На ній – геометричні орнаменти. Вишивка – на грудях, комірці-стійці, манжетах. На грудях є внутрішній замок. Виріб зручно одягати. Сорочка комфортна, у ній хлопчик виглядатиме вишу..
450 грн.
Сорочка для хлопчика «Мирослав» виготовлена з домотканого полотна білого кольору. В основі вишивки – червоні, чорні нитки. На ній – геометричні орнаменти. Вишивка – на грудях, комірці-стійці, манжетах. На грудях є внутрішній замок. Виріб зручно одягати. Сорочка комфортна, у ній хлопчик виглядатиме ..
500 грн.
Сорочка для хлопчика «Святослав-міні» виготовлена з батисту білого кольору. В основі вишивки – сині та голубі нитки. На ній – геометричні орнаменти. Вишивка – на грудях, комірці-стійці, манжетах. На грудях є внутрішній замок. Виріб зручно одягати. Сорочка комфортна, у ній хлопчик виглядатиме вишукан..
380 грн.
Сорочка для хлопчика «Святослав-міні» виготовлена з батисту білого кольору. В основі вишивки – чорні, червоні нитки. На ній – геометричні орнаменти. Вишивка – на грудях, комірці-стійці, манжетах. На грудях є внутрішній замок. Виріб зручно одягати. Сорочка комфортна, у ній хлопчик виглядатиме вишукан..
380 грн.
Сорочка для хлопчика «Святослав» виготовлена з домотканого полотна білого кольору. В основі вишивки – чорні, голубі нитки. На ній – геометричні орнаменти. Вишивка – на грудях, комірці-стійці, манжетах. На грудях є внутрішній замок. Виріб зручно одягати. Сорочка комфортна, у ній хлопчик виглядатиме в..
500 грн.
Сорочка для хлопчика «Святослав» виготовлена з домотканого полотна білого кольору. В основі вишивки – чорні, червоні нитки. На ній – геометричні орнаменти. Вишивка – на грудях, комірці-стійці, манжетах. На грудях є внутрішній замок. Виріб зручно одягати. Сорочка комфортна, у ній хлопчик виглядатиме ..
500 грн.
Показано з 1 по 9 із 9 (1 сторінок)