Меню
Ваш кошик

Іграшки з бісеру

Іграшки з бісеру

Новорічні іграшки з бісеру – це неперевершений символ святкування Різдва та Нового року, що вражають своєю красою та витонченістю. Виготовлені вручну з використанням мініатюрних бісерних намистин, ці іграшки стають справжнім діамантом прикраси ялинки.

Кожна новорічна іграшка з бісеру – це унікальний твір мистецтва, що відображає витончений смак та талант майстра. Вони можуть мати різноманітні форми та візерунки – від класичних кульок до зірок.

Іграшки з бісеру надають ялинці особливого шарму та розкоші, даруючи святковий настрій та радість всім навколо. Вони стають справжнім об'єктом прихованої любові та турботи, які виражаються у кожній маленькій деталі витвору.

Таким чином, новорічні іграшки з бісеру – це не лише прикраса для ялинки, а й вираз тепла, уваги та творчості, які роблять свята ще яскравішими та незабутніми.

Зробіть свою ялинку справжнім шедевром стилю та витонченості за допомогою цієї новорічної іграшки у формі кульки, виготовленої вручну з блискучого бісеру. Візерунок на цій кульці — це неповторна троянда, яка символізує красу, любов та святковий настрій.Ручна робота майстра виявляється в кожному дріб..
450 грн.
Зачаруйте свою ялинку витонченою та веселим дотиком цієї новорічної іграшки у формі кульки, виготовленої з неймовірно яскравого бісеру. Кожна дрібниця цього ручного витвору прикрашена вишуканим візерунком, який грає в червоних та зелених відтінках.Ручна робота виявляється в кожному вузлі та петлі, с..
450 грн.
Запровадьте дотик української традиції та національної гордості на свою ялинку за допомогою цієї вражаючої новорічної іграшки у формі кульки. Виготовлена вручну з блискучого бісеру, кожна деталь цієї роботи мистецтва створює вишуканий візерунок у вигляді герба України.Ручна робота в цьому витворі ма..
450 грн.
Зробіть свою ялинку ще більш унікальною та національно насиченою завдяки цій новорічній іграшці у формі кульки, виготовленій виключно ручно з бісеру. Кожен кришталевий бісер, нитка та вузол у цьому витворі роблять його неповторним та вишуканим.Патріотична символіка виявляється в кольорах та деталях ..
450 грн.
Приведіть в свій святковий декор відтінки тепла та радості за допомогою цієї чарівної новорічної іграшки у формі кульки, виготовленої вручну з блискучого бісеру. Кожен візерунок на цій кульці втілений у сплетінні зеленого та червоного кольорів, створюючи елегантний та святковий акцент.Ручна робота в..
200 грн.
Прикрасьте свою ялинку символікою та патріотизмом за допомогою цієї вишуканої новорічної іграшки у формі кульки, виготовленої вручну з блискучого бісеру. Кожен візерунок на цій кульці втілений у герб України, створюючи особливий та значущий акцент.Ручна робота в кожному вузлі та петлі надає цій ігра..
200 грн.
Додайте нотку веселих святкових емоцій на свою ялинку за допомогою цієї чудової новорічної іграшки у формі кульки, виготовленої вручну з блискучого бісеру. Кожен візерунок на цій кульці оживає в образі веселого Санта Клауса.Ручна робота в кожному вузлі та петлі створює вражаючий візерунок, в якому С..
200 грн.
Додайте казковий настрій та зимову чарівність на свою ялинку завдяки цій чудовій новорічній іграшці у формі кульки, створеній вручну з вишуканого блискучого бісеру. Кожен візерунок на цій кульці втілює у собі веселий образ смішного та привітного сніговика.Ручна робота в кожному вузлі та петлі створю..
200 грн.
Поглибте атмосферу святкового зачарування за допомогою цієї чарівної новорічної іграшки у формі кульки, виготовленої вручну з блискучого бісеру. Кожен візерунок на цій кульці втілено у гармонії синього та жовтого кольорів, створюючи вишуканий та святковий акцент.Ручна робота в кожному вузлі та петлі..
200 грн.
Створіть своєму святковому декору неперевершений шарм за допомогою цієї чудової новорічної іграшки у формі кульки, виготовленої вручну з блискучого бісеру. Кожен візерунок, що переплітається на цій кульці, втілює собою гармонію синього та жовтого кольорів.Ручна робота в кожному вузлі та петлі створю..
200 грн.
Надайте своєму святковому декору дотик української традиції та патріотизму за допомогою цієї вишуканої новорічної іграшки у формі кульки. Кожна блискуча бісерина і кожен вузол у візерунку цієї кульки втілені у символі герба України.Ручна робота в кожному дрібному деталі іграшки створює точний візеру..
250 грн.
Створіть атмосферу казкового зимового свята на вашій ялинці за допомогою цієї унікальної новорічної іграшки у формі кульки, виготовленої вручну з найкращого блискучого бісеру. Кожен візерунок на цій кульці перетворюється у чарівного сніговика, який дарує вам веселощі та зимову насолоду.Ручна робота ..
250 грн.
Надайте своєму святковому декору особливого шарму з цією веселою новорічною іграшкою у формі кульки, виготовленою вручну з блискучого бісеру. Кожен візерунок на цій кульці втілено у вигляді мініатюрних іграшок, які невеличкими чарівними дотиками доповнюють вашу ялинку.Ручна робота в кожному вузлі та..
250 грн.
Подаруйте вашій ялинці чарівний вигляд і додайте дотик зимової казки за допомогою цієї витонченої новорічної іграшки у формі кульки, виготовленої з найдрібніших бісеринок. Кожен візерунок на цій кульці створює неповторного сніговика, який миттєво переносить вас в атмосферу веселих зимових радощів.Ру..
250 грн.
Даруйте своїй ялинці власний маленький шедевр з цією чарівною новорічною іграшкою у формі кульки, виготовленою ручно з блискучого бісеру. Кожен блискучий намистинка та візерунок цієї кульки втілені в образі невеличкої ялинки.Ручна робота в кожному вузлі та петлі створює вишуканий візерунок, що надає..
250 грн.
Надайте своїй ялинці нотку небесної елегантності за допомогою цієї витонченої новорічної іграшки у формі кульки. Виготовлена вручну з блискучого бісеру, кожна крихта цього магічного витвору представляє собою візерунок у вигляді ангелів.Ручна робота в кожному вузлі та петлі створює неповторний образ ..
250 грн.
Додайте аристократичного шарму вашій ялинці за допомогою цієї унікальної новорічної іграшки у формі кульки, виготовленої вручну з блискучого бісеру. Кожна крихітна деталь цього ручного витвору неповторна, а її візерунок, що переплітається у червоних та зелених відтінках, створює чарівний мікс кольор..
250 грн.
Приголомшуйте свою ялинку неймовірною вишуканістю цієї новорічної іграшки у формі кульки, яка виготовлена вручну та прикрашена витонченою вишивкою з блискучого бісеру. Кожен витончений елемент цього візерунка у вигляді сніжинки відтіняється неповторною майстерністю ручної роботи.Ручна робота в кожно..
210 грн.
Дозвольте своїй ялинці засяяти неповторною красою завдяки цій чарівній новорічній іграшці у формі кульки, виготовленій вручну та прикрашеній вишивкою з блискучого бісеру. Кожна деталь візерунка, яка зображує сніжинки, вишита з увагою та майстерністю, надаючи цій іграшці неповторний характер.Ручна ро..
210 грн.
Подаруйте вашій ялинці неперевершений шарм та тепло з цією надзвичайною новорічною іграшкою у формі кульки. Кожен зайчик, витончено вишитий з блискучого бісеру, додає цій ручній роботі особливий характер та чарівність.Ручна робота в кожному дрібному елементі створює живописний візерунок, в якому зай..
210 грн.
Показано з 1 по 20 із 25 (2 сторінок)