Меню
Ваш кошик

Прикраси макраме

Прикраси макраме
Очаровуйте світ своєї ялинки цією витонченою новорічною іграшкою у формі ангела, виготовленою в техніці макраме. Кожна нитка, яку ретельно переплели руки майстрів, створює неповторний образ, наповнений ніжністю та витонченістю.Ця ручна робота у білому кольорі відображає ангельську чистоту та святков..
110 грн.
Новорічна іграшка на ялинку, виготовлена з найвищою майстерністю в техніці макраме, стане чудовим доповненням до вашого святкового декору. Кожна деталь цієї чудової ручної роботи вражає своєю тонкою роботою та увагою до деталей.Ця іграшка виконана у білому кольорі, що додає їй ніжності та елегантнос..
160 грн.
Прикрасьте свою ялинку унікальною ручною роботою – новорічною іграшкою в техніці макраме. Кожен вузол та петля, створені з любов'ю і увагою до деталей, роблять цю іграшку особливою. Виготовлена з білого ниткового матеріалу, вона додасть вашому святковому декору ніжності та елегантності. Поглибіться ..
110 грн.
Новорічна іграшка на ялинку, що вражає своєю унікальністю та теплом ручної роботи. Ця витончена зірка, виготовлена в техніці макраме, має особливий чарівний вигляд, який зробить вашу ялинку неперевершеною.Білий колір іграшки символізує свіжість та чистоту, а червоні елементи, вплетені в кожен вузол,..
130 грн.
Новорічна іграшка на ялинку, що вражає своєю унікальністю – вона виготовлена вручну в техніці макраме. Кожен вузол і кінці ниток тонко виткані, створюючи витончений та неповторний дизайн. Ця чарівна робота мистецтва виконана в білому кольорі, який символізує чистоту та святкову атмосферу.Сріблясті е..
160 грн.
Ваша ялинка отримає новий рівень чарівності завдяки цій витонченій новорічній іграшці, виготовленій в техніці макраме. Кожен вузол та петля у цій ручній роботі створюють унікальний вигляд, який наповнить ваш дім теплом та святковою атмосферою.Зелений колір іграшки, як символ життя та свіжості, додає..
160 грн.
Ваша ялинка засяє особливим витонченим сяйвом завдяки цій унікальній новорічній іграшці в техніці макраме. Ручна робота в кожному вузлі створює неперевершений дизайн, а білий колір символізує чистоту та свіжість.Ця іграшка, виконана у формі ялинки, вражає своєю оригінальністю та теплом ручної роботи..
160 грн.
Показано з 1 по 7 із 7 (1 сторінок)