Меню
Ваш кошик

Для дівчинки

Для дівчинки
Блузка для дівчинки «Ярина-міні» виготовлена із батисту білого кольору. Для цього виробу може бути використано домоткане полотно ( рукав сорочки 3/4). В основі вишивки – сині нитки. На ній – геометричні орнаменти. Вишивка – на грудях, рукавах. Виріб зручно одягати. Блузка комфортна, дівчинка вигляда..
300 грн.
Сукня для дівчинки «Весняні квіти». В основі вишивки – червоні, чорні, голубі, рожеві нитки. На ній – рослинні орнаменти. Вишивка – спереду сукні. Виріб зручно одягати. Сукня комфортна, дівчинка виглядатиме у ній красиво. Чудово підійде для урочистих подій. ..
240 грн.
Блузка вишита для дівчинки «Віра-міні» виготовлена із батисту білого батисту. В основі вишивки – чорні, голубі, рожеві, зелені, червоні, жовті нитки. На ній – рослинні орнаменти. Вишивка – на грудях, рукавах. Виріб зручно одягати. Блузка комфортна, дівчинка виглядатиме у ній красиво і елегантно. Пас..
300 грн.
Блузка вишита для дівчинки «Діана-міні» виготовлена із батисту білого батисту. В основі вишивки – чорні, голубі, рожеві, зелені, червоні, жовті нитки. На ній – рослинні орнаменти. Вишивка – на грудях, рукавах. Виріб зручно одягати. Блузка комфортна, дівчинка виглядатиме у ній красиво і елегантн..
300 грн.
Показано з 1 по 7 із 7 (1 сторінок)