Меню
Ваш кошик

Вишиванки ручної роботи

Вишиванки ручної роботи
Ексклюзивна сукня «Буковинська» виготовлена з натурального льону. На передній частині сукні можна побачити вишивку ручної роботи. В основі вишивки лежать зелені, сині, жовті, червоні, жовті, рожеві нитки. На ньому можна побачити квіткові орнаменти. Виріб зручний. Ви будете виглядати в ньому красиво ..
6400 грн.
Сукня «Розкіш» виготовлена з домотканого полотна і фатину пудрового кольору та білого натурального мережива. Для цього виробу також можуть бути використані костюмна тканина, фатин та натуральне мереживо різних кольорів. В основі вишивки – зелені, голубі,рожеві, жовті, вишневі нитки. На ній – рослин..
6750 грн.
Ексклюзивна жіноча блузка «Борщівка». Тканина – біле домоткане полотно та натуральне мереживо. Вишивка ручної роботи, в основі якої чорні та червоні нитки. На ній – рослинні орнаменти. Вишивка – на грудях, манжетах. Виріб зручно одягати. Блузка комфортна, вона підкреслить Ваш темперамент, у ній Ви н..
5300 грн.
Ексклюзивна жіноча блузка «Іриси». Тканина – біле домоткане полотно та натуральне мереживо. Вишивка ручної роботи, в основі якої зелені, сині, голубі, жовті, червоні нитки. На ній – рослинні орнаменти. Вишивка – на грудях. Виріб зручно одягати. Блузка комфортна, вона підкреслить Ваш темперамент, у н..
4200 грн.
Ексклюзивна жіноча блузка «Соняшник». Тканина – білий шовк та вишневе натуральне мереживо. Вишивка ручної роботи, в основі якої зелені, червоні, коричневі, жовті французькі нитки та зелений чеський бісер. На ній – рослинні орнаменти. Вишивка – на грудях. Виріб зручно одягати. Блузка комфортна, вона ..
5900 грн.
Ексклюзивна жіноча блузка «Вишукана». Тканина – біле домоткане полотно та мереживо. Вишивка ручної роботи, в основі якої зелені, червоні, коричневі, фіолетові нитки та зелений бісер. На ній – рослинні орнаменти. Вишивка – на рукавах, спереду блузки. Виріб зручно одягати. Блузка комфортна, вона підкр..
3700 грн.
Ексклюзивна вишита жіноча блузка «Бохо». Тканина – сірий натуральний льон. Вишивка ручної роботи, в основі якої вишневі та сині нитки. На ній – геометричні орнаменти. Вишивка – на рукавах, манжетах, спереду блузки. Виріб зручно одягати. Блузка комфортна, вона підкреслить Ваш темперамент, у ній Ви не..
6500 грн.
Ексклюзивна сукня «Троянди-бісер» виготовлена з габардину білого кольору. На ній вишивка ручної роботи, в основі якої бісер зеленого, синього, корисневого кольорів. На ній – рослинні орнаменти. Вишивка – спереду сукні. Виріб зручно одягати. Сукня комфортна, у ній Ви виглядатимете красиво і витончено..
1600 грн.
Ексклюзивна сукня «Голубі лілії» виготовлена з домотканого полотна білого кольору. На ній вишивка ручної роботи, в основі якої бісер-рубка зеленого, синього, жовтого кольорів. На ній – рослинні орнаменти. Вишивка – на рукавах, спереду, внизу сукні. Виріб зручно одягати. Сукня комфортна, у ній Ви виг..
8500 грн.
Ексклюзивна сукня «Іриси» виготовлена з домотканого полотна зеленого та білого кольору. На ній вишивка ручної роботи, в основі якої нитки зеленого, синього, жовтого, оранжевого кольорів. На ній – рослинні орнаменти. Вишивка – на рукавах. Виріб зручно одягати. Сукня комфортна, у ній Ви виглядатимете ..
2900 грн.
Ексклюзивна сукня «Троянда» виготовлена з домотканого полотна рожевого та білого кольору. На ній вишивка ручної роботи, в основі якої нитки зеленого, рожевого та фіолетового кольорів. На ній – рослинні орнаменти. Вишивка – біля шиї та на рукавах. Виріб зручно одягати. Сукня комфортна, у ній Ви вигля..
2900 грн.
Ексклюзивна сукня «Фіолетовий сніг» виготовлена з домотканого полотна рожевого та білого кольору. На ній вишивка ручної роботи, в основі якої нитки рожевого та фіолетового кольорів. На ній – геометричні орнаменти. Вишивка – біля шиї та на рукавах. Виріб зручно одягати. Сукня комфортна, у ній Ви вигл..
2900 грн.
Ексклюзивна сукня «Борщівка-гофре» виготовлена з костюмної тканини білого кольору. На ній вишивка ручної роботи, в основі якої нитки чорного, зеленого, синього, жовтого, червоного, рожевого кольорів. На ній – рослинні та геометричні орнаменти. Вишивка – спереду сукні. Виріб зручно одягати. Сукня ко..
6300 грн.
Показано з 1 по 13 із 13 (1 сторінок)