Меню
Ваш кошик

Спідниці

Спідниці
Спідниця для дівчинки «Віра» виготовлена з вишневого габардину. Для цього виробу також може бути використаний габардин різних кольорів. В основі вишивки – рожеві, голубі, зелені, жовті нитки. На ній – рослинні орнаменти. Виріб зручно одягати. Спідничка комфортна, у ній дівчинка виглядатиме красиво і..
300 грн.
Спідниця для дівчинки «Орися» виготовлена з чорного габардину. Для цього виробу також може бути використаний габардин різних кольорів. В основі вишивки – червоні, сині, жовті, білі, зелені нитки. На ній – рослинні орнаменти. Виріб зручно одягати. Спідничка комфортна, у ній дівчинка виглядатиме краси..
300 грн.
Спідниця для дівчинки «Діана» виготовлена з червоного габардину. Для цього виробу також може бути використаний габардин різних кольорів. В основі вишивки – червоні, зелені, рожеві нитки. На ній – рослинні орнаменти. Виріб зручно одягати. Спідничка комфортна, у ній дівчинка виглядатиме красиво і вито..
300 грн.
Спідниця для дівчинки «Діана» виготовлена з вишневого габардину. Для цього виробу також може бути використаний габардин різних кольорів. В основі вишивки – червоні, зелені, рожеві нитки. На ній – рослинні орнаменти. Виріб зручно одягати. Спідничка комфортна, у ній дівчинка виглядатиме красиво і вито..
300 грн.
Спідниця для дівчинки «Червоний фатин» виготовлена із червоного габардину та фатину. Для цього виробу також може бути використаний габардин та фатин різних кольорів. Виріб зручно одягати. Спідничка комфортна, у ній дівчинка виглядатиме красиво і витончено. Чудово підійде для урочистих подій. Про ная..
250 грн.
Спідниця для дівчинки «Єва» виготовлена з чорного габардину. Для цього виробу також може бути використаний габардин різних кольорів. В основі вишивки – червоні, зелені, фіолетові нитки. На ній – рослинні орнаменти. Виріб зручно одягати. Спідничка комфортна, у ній дівчинка виглядатиме красиво і витон..
300 грн.
Спідниця для дівчинки «Фатин гофре» виготовлена з білої костюмної тканини та вишневого фатину. Для цього виробу також можуть бути використані костюмна тканина та фатин різних кольорів. Виріб зручно одягати. Спідничка комфортна, у ній дівчинка виглядатиме красиво і витончено. Чудово підійде для урочи..
320 грн.
Спідниця для дівчинки «Фатин гофре» виготовлена з білої костюмної тканини та синього фатину. Для цього виробу також можуть бути використані костюмна тканина та фатин різних кольорів. Виріб зручно одягати. Спідничка комфортна, у ній дівчинка виглядатиме красиво і витончено. Чудово підійде для урочист..
320 грн.
Спідниця для дівчинки «Червоний фатин» виготовлена із червоного габардину та фатину. Для цього виробу також може бути використаний габардин та фатин різних кольорів. Виріб зручно одягати. Спідничка комфортна, у ній дівчинка виглядатиме красиво і витончено. Чудово підійде для урочистих подій. Про на..
280 грн.
Спідниця для дівчинки «Синій фатин» виготовлена з синього габардину та фатину. Для цього виробу також може бути використаний габардин та фатин різних кольорів. Виріб зручно одягати. Спідничка комфортна, у ній дівчинка виглядатиме красиво і витончено. Чудово підійде для урочистих подій. Про наявніст..
320 грн.
Спідниця-плахта для дівчинки «Милослава» виготовлена з червоного габардину. Для цього виробу також може бути використаний габардин різних кольорів. В основі вишивки – чорні та білі нитки. На ній – геометричні орнаменти. Виріб зручно одягати. Спідничка комфортна, у ній дівчинка виглядатиме красиво і ..
320 грн.
Спідниця-плахта для дівчинки «Віра» виготовлена з чорного габардину. Для цього виробу також може бути використаний габардин різних кольорів. В основі вишивки – червоні, зелені, голубі, рожеві, жовті нитки. На ній – рослинні орнаменти. Виріб зручно одягати. Спідничка комфортна, у ній дівчинка вигляда..
300 грн.
Спідниця для дівчинки «Милослава» виготовлена з червоного габардину. Для цього виробу також може бути використаний габардин різних кольорів. В основі вишивки – чорні та білі нитки. На ній – геометричні орнаменти. Виріб зручно одягати. Спідничка комфортна, у ній дівчинка виглядатиме красиво і витонче..
300 грн.
Спідниця для дівчинки «Діана» виготовлена з чорного габардину. Для цього виробу також може бути використаний габардин різних кольорів. В основі вишивки – червоні, зелені, рожеві нитки. На ній – рослинні орнаменти. Виріб зручно одягати. Спідничка комфортна, у ній дівчинка виглядатиме красиво і витонч..
300 грн.
Спідниця для дівчинки «Милослава» виготовлена з чорного габардину. Для цього виробу також може бути використаний габардин різних кольорів. В основі вишивки – червоні нитки. На ній – геометричні орнаменти. Виріб зручно одягати. Спідничка комфортна, у ній дівчинка виглядатиме красиво і витончено. Чудо..
300 грн.
Спідниця для дівчинки «Зоряна» виготовлена з чорного габардину. Для цього виробу також може бути використаний габардин різних кольорів. В основі вишивки – червоні, зелені нитки. На ній – рослинні орнаменти. Виріб зручно одягати. Спідничка комфортна, у ній дівчинка виглядатиме красиво і витончено. Ч..
300 грн.
Спідниця для дівчинки «Орися» виготовлена з вишневого габардину. Для цього виробу також може бути використаний габардин різних кольорів. В основі вишивки – червоні, сині, жовті, білі, зелені нитки. На ній – рослинні орнаменти. Виріб зручно одягати. Спідничка комфортна, у ній дівчинка виглядатиме кр..
300 грн.
Показано з 1 по 17 із 17 (1 сторінок)