Меню
Ваш кошик

Сукні

Сукні
Сукня «Розкіш» Сукня «Розкіш»
New
Сукня «Розкіш» виготовлена з домотканого полотна і фатину пудрового кольору та білого натурального мережива. Для цього виробу також можуть бути використані костюмна тканина, фатин та натуральне мереживо різних кольорів. В основі вишивки – зелені, голубі,рожеві, жовті, вишневі нитки. На ній – рослин..
6 750 грн.
Сукня «Вечірні троянди» Сукня «Вечірні троянди»
New
Сукня «Вечірні троянди» виготовлена з домотканого полотна та фатину рожевого кольору. Для цього виробу також можуть бути використані костюмна тканина та фатин різних кольорів. В основі вишивки – зелені, фіолетові, рожеві нитки. На ній – рослинні орнаменти. Вишивка – на поясі сукні. Виріб зручно одя..
2 200 грн.
Сукня «ГВ6752» Сукня «ГВ6752»
New
Сукня «ГВ6752» виготовлена із білої костюмної тканини та чорного фатину. Для цього виробу також можуть бути використані костюмна тканина та фатин різних кольорів. В основі вишивки – чорні, червоні, жовті, зелені, фіолетові, голубі, оранжеві нитки. На ній – рослинні орнаменти. Вишивка – спереду сукн..
4 600 грн.
Сукня «Барвінок» Сукня «Барвінок»
New
Сукня «Барвінок» виготовлена із костюмної тканини та фатину вишневого кольору. Для цього виробу також можуть бути використані костюмна тканина та фатин різних кольорів. В основі вишивки – білі нитки. На ній – рослинні орнаменти. Вишивка – спереду сукні, на рукавах, манжетах. Виріб зручно одягати. С..
3 000 грн.
Сукня «Неповторність» Сукня «Неповторність»
New
Сукня «Неповторність» виготовлена з домотканого полотна білого кольору. Для цього виробу також може бути використано домоткане полотно різних кольорів. В основі вишивки – чорні нитки. На ній – рослинні та геометричні орнаменти. Вишивка – спереду, на спині, внизу сукні, на рукавах, манжетах, поясі. В..
2 600 грн.
Сукня «Трояндовий сад» Сукня «Трояндовий сад»
New
Сукня «Трояндовий сад» виготовлена з домотканого полотна та фатину білого кольору. Для цього виробу також може бути використано домоткане полотно та фатин різних кольорів. В основі вишивки – червоні нитки. На ній – рослинні орнаменти. Вишивка – спереду сукні, на рукавах. Виріб зручно одягати. Сукня ..
2 000 грн.
Сукня «Барвінок» Сукня «Барвінок»
New
Сукня «Барвінок» виготовлена з домотканого полотна та фатину рожевого кольору. Для цього виробу також може бути використано домоткане полотно та фатин різних кольорів. В основі вишивки – чорні нитки. На ній – рослинні орнаменти. Вишивка – спереду сукні, на рукавах, манжетах. Виріб зручно одягати. Су..
2 000 грн.
Сукня «Дерево життя» Сукня «Дерево життя»
New
Сукня «Дерево життя» виготовлена з льону синього кольору. Для цього виробу також може бути використаний льон різних кольорів. В основі вишивки – голубі, білі, коричневі нитки. На ній – рослинні орнаменти. Вишивка – спереду сукні, на рукавах, манжетах. Виріб зручно одягати. Сукня комфортна, у ній Ви ..
2 600 грн.
Сукня «Дерево життя» Сукня «Дерево життя»
New
Сукня «Дерево життя» виготовлена з льону білого кольору. Для цього виробу також може бути використаний льон різних кольорів. В основі вишивки – голубі та чорні нитки. На ній – рослинні орнаменти. Вишивка – спереду та внизу сукні, на рукавах, манжетах. Виріб зручно одягати. Сукня комфортна, у ній Ви ..
3 200 грн.
Сукня «Цвіт яблуні» Сукня «Цвіт яблуні»
New
Сукня «Цвіт яблуні» виготовлена з домотканого полотна червоного кольору. Для цього виробу також може бути використано домоткане полотно різних кольорів. В основі вишивки – білі та чорні нитки. На ній – рослинні та геометричні орнаменти. Вишивка – спереду, внизу сукні, на рукавах. Виріб зручно одягат..
2 500 грн.
Сукня «Пава» Сукня «Пава»
New
Сукня «Пава» виготовлена з льону рожевого кольору. Для цього виробу також може бути використано льон, домоткане полотно, батист, костюмна тканина різних кольорів. В основі вишивки – чорні нитки. На ній – рослинні та геометричні орнаменти. Вишивка – на рукавах, манжетах, внизу сукні. Виріб зручно од..
2 600 грн.
Сукня «Пава» Сукня «Пава»
New
Сукня «Пава» виготовлена з льону червоного кольору. Для цього виробу також може бути використано льон, домоткане полотно, батист, костюмна тканина різних кольорів. В основі вишивки – білі, чорні нитки. На ній – рослинні та геометричні орнаменти. Вишивка – на рукавах, манжетах, внизу сукні. Виріб зр..
2 600 грн.
Сукня «Бохо» Сукня «Бохо»
New
Сукня «Бохо» виготовлена з льону жовтого кольору. Для цього виробу також може бути використаний льон різних кольорів. В основі вишивки – голубі та чорні нитки. На ній – рослинні та геометричні орнаменти. Вишивка – спереду та внизу сукні, на рукавах. Виріб зручно одягати. Сукня комфортна, у ній Ви ви..
2 500 грн.
Сукня «Грація-фатин» Сукня «Грація-фатин»
New
Сукня «Грація-фатин» виготовлена з костюмної тканини та фатину білого кольору. Для цього виробу можуть бути використані костюмна тканина та фатин різних кольорів. В основі вишивки – білі нитки. На ній – геометричні орнаменти. Вишивка – на грудях, рукавах, манжетах, поясі. Внизу сукні - мереживо. Вир..
3 200 грн.
Сукня «Грація-фатин»
New
Сукня «Грація-фатин» виготовлена з білої костюмної тканини та фатину фіолетового кольору. Для цього виробу можуть бути використані костюмна тканина та фатин різних кольорів. В основі вишивки – фіолетові нитки. На ній – геометричні орнаменти. Вишивка – на грудях, рукавах, манжетах, поясі. Внизу сукні..
3 200 грн.
Сукня «Грація-фатин» Сукня «Грація-фатин»
New
Сукня «Грація-фатин» виготовлена з рожевої костюмної тканини та фатину синього кольору. Для цього виробу можуть бути використані костюмна тканина та фатин різних кольорів. В основі вишивки – сині нитки. На ній – геометричні орнаменти. Вишивка – на грудях, рукавах, манжетах, поясі. Внизу сукні - мере..
3 200 грн.
Сукня «Рожева троянда» Сукня «Рожева троянда»
New
Сукня «Рожева троянда» виготовлена з домотканого полотна синього кольору. Для цього виробу також може бути використано домоткане полотно різних кольорів. В основі вишивки – голубі та рожеві нитки. На ній – рослинні та геометричні орнаменти. Вишивка – спереду сукні, на рукавах. Виріб зручно одягати. ..
2 500 грн.
Сукня  «Білі квіти» Сукня  «Білі квіти»
New
Сукня  «Білі квіти» виготовлена з коричневого габардину. Для цього виробу також може бути використаний габардин різних кольорів. В основі вишивки – білі та червоні нитки. На ній – рослинні та геометричні орнаменти. Вишивка – спереду сукні, на рукавах, манжетах. Виріб зручно одягати. Сукня комфо..
2 800 грн.
Сукня «Калина» Сукня «Калина»
New
Сукня «Калина» виготовлена з синього габардину. Для цього виробу також може бути використаний габардин різних кольорів. В основі вишивки – білі та червоні нитки. На ній – рослинні та геометричні орнаменти. Вишивка – спереду сукні, на рукавах, манжетах. Виріб зручно одягати. Сукня комфортна, у ній Ви..
2 800 грн.
Сукня «Білі квіти » Сукня «Білі квіти »
New
Сукня «Білі квіти » виготовлена з вишневого габардину. Для цього виробу також може бути використаний габардин різних кольорів. В основі вишивки – білі та голубі нитки. На ній – рослинні та геометричні орнаменти. Вишивка – спереду сукні, на рукавах, манжетах. Виріб зручно одягати. Сукня комфортн..
2 800 грн.
Показано з 1 по 20 із 127 (всього 7 сторінок)