Меню
Ваш кошик

Туніки

Туніки
Жіноча туніка «ГВ2221» виготовлена із котонового джинсу синього кольору. Для цього виробу також може бути використаний котоновий джинс чорного кольору. В основі вишивки – білі нитки. На ній – геометричні орнаменти. Вишивка – на грудях. Виріб зручно одягати. Туніка комфортна, Ви виглядатимете у ній к..
1700 грн.
Жіноча вишита туніка «Людмила» виготовлена з червоного льону. Для цього виробу також може бути використано льон різних кольорів. В основі вишивки – білі та чорні нитки. На ній – рослинні орнаменти. Вишивка – спереду та внизу туніки, на рукавах. Виріб зручно одягати. Туніка комфортна, Ви виглядатимет..
2800 грн.
Жіноча вишита туніка «Людмила» виготовлена з білого льону. Для цього виробу також може бути використано льон різних кольорів. В основі вишивки – червоні та чорні нитки. На ній – рослинні орнаменти. Вишивка – спереду та внизу туніки, на рукавах. Виріб зручно одягати. Туніка комфортна, Ви виглядатимет..
2800 грн.
Жіноча туніка «Василина» виготовлена з білого льону. Для цього виробу також може бути використано льон різних кольорів. В основі вишивки – червоні та чорні нитки. На ній – геометричні орнаменти. Вишивка – спереду та внизу туніки, на рукавах. Виріб зручно одягати. Туніка комфортна, Ви виглядатимете у..
1800 грн.
Жіноча вишита туніка «Любомира» виготовлена з білого льону. Для цього виробу також може бути використано льон різних кольорів. В основі вишивки – червоні та чорні нитки. На ній – геометричні орнаменти. Вишивка – спереду та внизу туніки, на рукавах. Виріб зручно одягати. Туніка комфортна, Ви виглядат..
1800 грн.
Жіноча туніка «ГВ2312» виготовлена із чорної костюмної тканини. Для цього виробу також може бути використана костюмна тканина синього кольору. В основі вишивки – вишневі, білі нитки. На ній – геометричні орнаменти. Вишивка – на грудях. Виріб зручно одягати. Туніка комфортна, Ви виглядатимете у ній ..
1700 грн.
Показано з 1 по 6 із 6 (1 сторінок)