Меню
Ваш кошик

Блузи

Блузи


Жіноча вишита блузка «Жар-птиця»  виготовлена із білого батисту. Для цього виробу може бути використано батист та домоткане полотно різних кольорів. В основі вишивки – чорні нитки. На ній – орнаменти рослин та птахів. Вишивка – на грудях, рукавах, манжетах. Виріб зручно одягати. Блузка комфортн..
1800 грн.
Жіноча вишита блузка «Жар-птиця»  виготовлена із рожевого полотна. Для цього виробу може бути використано батист та домоткане полотно різних кольорів. В основі вишивки – голубі нитки. На ній – орнаменти рослин та птахів. Вишивка – на грудях, рукавах, манжетах. Виріб зручно одягати. Блузка комфо..
1800 грн.
Жіноча вишита блузка «Жар-птиця»  виготовлена із білого батисту. Для цього виробу може бути використано батист та домоткане полотно різних кольорів. В основі вишивки – голубі нитки. На ній – орнаменти рослин та птахів. Вишивка – на грудях, рукавах, манжетах. Виріб зручно одягати. Блузка комфорт..
1800 грн.
Жіноча вишита блузка «Жар-птиця»  виготовлена із синього батисту. Для цього виробу може бути використано батист та домоткане полотно різних кольорів. В основі вишивки – білі нитки. На ній – орнаменти рослин та птахів. Вишивка – на грудях, рукавах, манжетах. Виріб зручно одягати. Блузка комфортн..
1800 грн.
Жіноча вишита блузка «Жар-птиця»  виготовлена із червоного батисту. Для цього виробу може бути використано батист та домоткане полотно різних кольорів. В основі вишивки – білі нитки. На ній – орнаменти рослин та птахів. Вишивка – на грудях, рукавах, манжетах. Виріб зручно одягати. Блузка комфор..
1800 грн.
Жіноча  блузка «ГВ2192». Тканина – біла костюмна тканина. Для цього виробу також може бути використано батист, домоткане полотно різних кольорів. В основі вишивки – сині, голубі нитки. На ній – геометричні орнаменти. Вишивка – на грудях, рукавах. Лекала по фігурі. Виріб зручно одягати. Блу..
1550 грн.
Жіноча блузка «ГВ2191». Тканина – біла домотканна тканина. Для цього виробу також може бути використано батист, домоткане полотно різних кольорів. В основі вишивки – червоні нитки. На ній – геометричні орнаменти. Вишивка – на грудях, рукавах та пояс.  Виріб зручно одягати. Блузка комфортна, вон..
1800 грн.
Жіноча блузка «ГВ2192». Тканина – біла костюмна тканина. Для цього виробу також може бути використано батист, домоткане полотно різних кольорів. В основі вишивки – червоні, голубі нитки. На ній – геометричні орнаменти. Вишивка – на грудях, рукавах. Лекала по фігурі. Виріб зручно одягати. Блузка комф..
1550 грн.
Жіноча блузка «ГВ2191». Тканина – білий шифон. Для цього виробу також може бути використано шифон різних кольорів, домоткане полотно, костюмна тканина. В основі вишивки – червоні, вишневі, коричневі нитки. На ній – геометричні орнаменти. Вишивка – на грудях, рукавах та поясі блузки. Лекала по фігурі..
1600 грн.
Жіноча вишита блузка  «Геометрія фатин» виготовлена з льону білого кольору. Для цього виробу також може бути використано льон різних кольорів. В основі вишивки – сірі, чорні нитки. На ній – геометричні орнаменти.  Вишивка – на рукавах. Оздоблена мереживом та китицями. Виріб зручн..
2100 грн.
Жіноча вишита блузка  «Ружа фатин» виготовлена з льону білого кольору. Для цього виробу також може бути використано льон різних кольорів. В основі вишивки – червоніі, чорні нитки. На ній – рослинні орнаменти.  Вишивка – на рукавах. Оздоблена мереживом та китицями. Виріб зручно од..
2100 грн.
Жіноча вишита блузка  «Ружа фатин» виготовлена з льону білого кольору. Для цього виробу також може бути використано льон різних кольорів. В основі вишивки – червоніі, чорні нитки. На ній – рослинні орнаменти.  Вишивка – на рукавах. Оздоблена мереживом та китицями. Виріб зручно од..
2100 грн.
Жіноча вишита блузка  «Ружа» виготовлена з льону голубого кольору. Для цього виробу також може бути використано льон різних кольорів. В основі вишивки – білі нитки. На ній – рослинні орнаменти.  Вишивка – на грудях, рукавах, манжетах. Виріб зручно одягати. Блузка комфортна, вона ..
1900 грн.
Жіноча вишита блузка  «Ружа» виготовлена з льону чорного кольору. Для цього виробу також може бути використано льон різних кольорів. В основі вишивки – червоні нитки. На ній – рослинні орнаменти.  Вишивка – на грудях, рукавах, манжетах. Виріб зручно одягати. Блузка комфортна, вон..
1900 грн.
Показано з 1 по 20 із 116 (6 сторінок)