Меню
Ваш кошик

Блузи

Блузи


Жіноча вишита «ГВ2192» Жіноча вишита «ГВ2192»
New
Жіноча  блузка «ГВ2192». Тканина – біла костюмна тканина. Для цього виробу також може бути використано батист, домоткане полотно різних кольорів. В основі вишивки – сині, голубі нитки. На ній – геометричні орнаменти. Вишивка – на грудях, рукавах. Лекала по фігурі. Виріб зручно одягати. Блу..
1550 грн.
Жіноча вишита блузка «ГВ2191» Жіноча вишита блузка «ГВ2191»
New
Жіноча блузка «ГВ2191». Тканина – біла домотканна тканина. Для цього виробу також може бути використано батист, домоткане полотно різних кольорів. В основі вишивки – червоні нитки. На ній – геометричні орнаменти. Вишивка – на грудях, рукавах та пояс.  Виріб зручно одягати. Блузка комфортна, вон..
1800 грн.
Жіноча вишита блузка «ГВ2192» Жіноча вишита блузка «ГВ2192»
New
Жіноча блузка «ГВ2192». Тканина – біла костюмна тканина. Для цього виробу також може бути використано батист, домоткане полотно різних кольорів. В основі вишивки – червоні, голубі нитки. На ній – геометричні орнаменти. Вишивка – на грудях, рукавах. Лекала по фігурі. Виріб зручно одягати. Блузка комф..
1550 грн.
Жіноча вишита блузка «ГВ2191» Жіноча вишита блузка «ГВ2191»
New
Жіноча блузка «ГВ2191». Тканина – білий шифон. Для цього виробу також може бути використано шифон різних кольорів, домоткане полотно, костюмна тканина. В основі вишивки – червоні, вишневі, коричневі нитки. На ній – геометричні орнаменти. Вишивка – на грудях, рукавах та поясі блузки. Лекала по фігурі..
1600 грн.
Жіноча вишита блузка  «Геометрія фатин» виготовлена з льону білого кольору. Для цього виробу також може бути використано льон різних кольорів. В основі вишивки – сірі, чорні нитки. На ній – геометричні орнаменти.  Вишивка – на рукавах. Оздоблена мереживом та китицями. Виріб зручн..
2100 грн.
Жіноча вишита блузка  «Ружа фатин» виготовлена з льону білого кольору. Для цього виробу також може бути використано льон різних кольорів. В основі вишивки – червоніі, чорні нитки. На ній – рослинні орнаменти.  Вишивка – на рукавах. Оздоблена мереживом та китицями. Виріб зручно од..
1800 грн.
Жіноча вишита блузка  «Ружа фатин» виготовлена з льону білого кольору. Для цього виробу також може бути використано льон різних кольорів. В основі вишивки – червоніі, чорні нитки. На ній – рослинні орнаменти.  Вишивка – на рукавах. Оздоблена мереживом та китицями. Виріб зручно од..
2100 грн.
Жіноча вишита блузка  «Ружа» виготовлена з льону голубого кольору. Для цього виробу також може бути використано льон різних кольорів. В основі вишивки – білі нитки. На ній – рослинні орнаменти.  Вишивка – на грудях, рукавах, манжетах. Виріб зручно одягати. Блузка комфортна, вона ..
1900 грн.
Жіноча вишита блузка  «Ружа» виготовлена з льону чорного кольору. Для цього виробу також може бути використано льон різних кольорів. В основі вишивки – червоні нитки. На ній – рослинні орнаменти.  Вишивка – на грудях, рукавах, манжетах. Виріб зручно одягати. Блузка комфортна, вон..
1900 грн.
Жіноча вишита блузка  «Ружа» виготовлена з льону червоного кольору. Для цього виробу також може бути використано льон різних кольорів. В основі вишивки – білі, чорні нитки. На ній – рослинні орнаменти.  Вишивка – на грудях, рукавах, манжетах. Виріб зручно одягати. Блузка комфортн..
1900 грн.
Жіноча вишита блузка «Ксеня». Тканина – голубий льон. Для цього виробу також може бути використаний льон інших кольорів, домоткане полотно, батист. В основі вишивки – червоні та білі нитки. На ній – геометричні орнаменти. Вишивка – на грудях, рукавах, манжетах. Лекала по фігурі. Виріб зручно одягати..
2400 грн.
Жіноча вишита блузка «Оксана». Тканина - біла домоткана тканина. Для цього виробу також може бути використана домоткана тканина інших кольорів, жатий льон, батист. В основі вишивки червоні нитки.  На ній – рослинний орнамент. Вишивка - на грудях, рукавах блузи. Лекала по фігурі.&..
1100 грн.
Жіноча вишита блузка «Мак». Тканина - біла домоткана тканина. Для цього виробу також може бути використана домоткана тканина інших кольорів, шифон, батист. В основі вишивки рожеві нитки.  На ній – рослинний орнамент. Вишивка - на грудях, рукавах блузи. Лекала по фігурі. Вирі..
1600 грн.
Жіноча вишита блузка «ГВ2091». Тканина - чорний королівський атлас. Для цього виробу також може бути використана домоткана тканина інших кольорів, жатий льон, батист. В основі вишивки червоні нитки.  На ній – рослинний орнамент. Вишивка - на грудях, рукавах блузи. Лекала по фігур..
2200 грн.
Жіноча вишита блузка «ГВ2112». Тканина - чорна домоткана тканина. Для цього виробу також може бути використана домоткана тканина інших кольорів, жатий льон, батист. В основі вишивки червоні нитки.  На ній – рослинний орнамент. Вишивка - на грудях, рукавах блузи. Лекала по фігурі...
2200 грн.
Жіноча вишита блузка «ГВ2101». Тканина - бежева лляна домоткана тканина. Для цього виробу також може бути використана домоткана тканина інших кольорів, жатий льон, батист. В основі вишивки червоні нитки.  На ній – рослинний орнамент. Вишивка - на грудях, рукавах блузи. Лекала по ..
2400 грн.
Показано з 1 по 20 із 141 (8 сторінок)