Меню
Ваш кошик

Блузи

Блузи


Жіноча вишита блузка  «Геометрія фатин» виготовлена з льону білого кольору. Для цього виробу також може бути використано льон різних кольорів. В основі вишивки – сірі, чорні нитки. На ній – геометричні орнаменти.  Вишивка – на рукавах. Оздоблена мереживом та китицями. Виріб зручн..
2100 грн.
Жіноча вишита блузка  «Ружа фатин» виготовлена з льону білого кольору. Для цього виробу також може бути використано льон різних кольорів. В основі вишивки – червоніі, чорні нитки. На ній – рослинні орнаменти.  Вишивка – на рукавах. Оздоблена мереживом та китицями. Виріб зручно од..
1800 грн.
Жіноча вишита блузка  «Ружа фатин» виготовлена з льону білого кольору. Для цього виробу також може бути використано льон різних кольорів. В основі вишивки – червоніі, чорні нитки. На ній – рослинні орнаменти.  Вишивка – на рукавах. Оздоблена мереживом та китицями. Виріб зручно од..
2100 грн.
Жіноча вишита блузка  «Ружа» виготовлена з льону голубого кольору. Для цього виробу також може бути використано льон різних кольорів. В основі вишивки – білі нитки. На ній – рослинні орнаменти.  Вишивка – на грудях, рукавах, манжетах. Виріб зручно одягати. Блузка комфортна, вона ..
1900 грн.
Жіноча вишита блузка  «Ружа» виготовлена з льону чорного кольору. Для цього виробу також може бути використано льон різних кольорів. В основі вишивки – червоні нитки. На ній – рослинні орнаменти.  Вишивка – на грудях, рукавах, манжетах. Виріб зручно одягати. Блузка комфортна, вон..
1900 грн.
Жіноча вишита блузка  «Ружа» виготовлена з льону червоного кольору. Для цього виробу також може бути використано льон різних кольорів. В основі вишивки – білі, чорні нитки. На ній – рослинні орнаменти.  Вишивка – на грудях, рукавах, манжетах. Виріб зручно одягати. Блузка комфортн..
1900 грн.
Жіноча вишита блузка «Ксеня». Тканина – голубий льон. Для цього виробу також може бути використаний льон інших кольорів, домоткане полотно, батист. В основі вишивки – червоні та білі нитки. На ній – геометричні орнаменти. Вишивка – на грудях, рукавах, манжетах. Лекала по фігурі. Виріб зручно одягати..
2400 грн.
Жіноча вишита блузка «Оксана». Тканина - біла домоткана тканина. Для цього виробу також може бути використана домоткана тканина інших кольорів, жатий льон, батист. В основі вишивки червоні нитки.  На ній – рослинний орнамент. Вишивка - на грудях, рукавах блузи. Лекала по фігурі.&..
1100 грн.
Жіноча вишита блузка «Мак». Тканина - біла домоткана тканина. Для цього виробу також може бути використана домоткана тканина інших кольорів, шифон, батист. В основі вишивки рожеві нитки.  На ній – рослинний орнамент. Вишивка - на грудях, рукавах блузи. Лекала по фігурі. Вирі..
1600 грн.
Жіноча вишита блузка «ГВ2091». Тканина - чорний королівський атлас. Для цього виробу також може бути використана домоткана тканина інших кольорів, жатий льон, батист. В основі вишивки червоні нитки.  На ній – рослинний орнамент. Вишивка - на грудях, рукавах блузи. Лекала по фігур..
2200 грн.
Жіноча вишита блузка «ГВ2112». Тканина - чорна домоткана тканина. Для цього виробу також може бути використана домоткана тканина інших кольорів, жатий льон, батист. В основі вишивки червоні нитки.  На ній – рослинний орнамент. Вишивка - на грудях, рукавах блузи. Лекала по фігурі...
2200 грн.
Жіноча вишита блузка «ГВ2101». Тканина - бежева лляна домоткана тканина. Для цього виробу також може бути використана домоткана тканина інших кольорів, жатий льон, батист. В основі вишивки червоні нитки.  На ній – рослинний орнамент. Вишивка - на грудях, рукавах блузи. Лекала по ..
2400 грн.
Жіноча вишита блузка «ГВ2101». Тканина - біла домоткана тканина. Для цього виробу також може бути використана домоткана тканина інших кольорів, жатий льон, батист. В основі вишивки червоні нитки.  На ній – рослинний орнамент. Вишивка - на грудях, рукавах блузи. Лекала по фігурі.&..
2400 грн.
Жіноча вишита блузка «Борщівка». Тканина – білий льон, чорний фатин та оздоблена мереживом. В основі вишивки – голубі, червоні, чорні, фіолетові, вишневі нитки. На ній – рослинні орнаменти. Вишивка – на грудях, спині, рукавах. Лекала по фігурі. Виріб зручно одягати. Блузка комфортна, вона підкреслит..
2100 грн.
Жіноча вишита блузка «Зірки». Тканина – рожевий льон. Для цього виробу також може бути використаний льон інших кольорів, домоткане полотно, батист. В основі вишивки – чорні нитки. На ній – геометричні орнаменти. Вишивка – на грудях, рукавах, манжетах. Лекала по фігурі. Виріб зручно одягати. Блузка к..
1800 грн.
Жіноча вишита блузка «Волошка». Тканина – малиновий льон. Для цього виробу також може бути використаний льон інших кольорів, домоткане полотно, батист. В основі вишивки – чорні нитки. На ній – геометричні орнаменти. Вишивка – на грудях, рукавах, манжетах. Лекала по фігурі. Виріб зручно одягати. Блуз..
2600 грн.
Жіноча вишита блузка «Волошка». Тканина – біла костюмка. Для цього виробу також може бути використаний льон, домоткане полотно, батист. В основі вишивки – червоні нитки. На ній – геометричні орнаменти. Вишивка – на грудях та поясі. Оздоблено натуральним мереживом. Лекала по фігурі. Виріб зручно одяг..
2600 грн.
Жіноча вишита блузка «Волошка». Тканина –червоний льон. Для цього виробу також може бути використаний льон інших кольорів, домоткане полотно, батист. В основі вишивки – білі нитки. На ній – геометричні орнаменти. Вишивка – на грудях, рукавах, манжетах. Лекала по фігурі. Виріб зручно одягати. Блузка ..
2600 грн.
Жіноча вишита блузка «ГВ2172». Тканина – льон. Для цього виробу також може бути викоритано домоткане полотно інших кольорів, жатий льон, батист. В основі вишивки – червоні та чорні нитки. На ній – геометричні орнаменти. Вишивка – на грудях, рукавах, манжетах та внизу блузки. Лекала по фігурі. В..
2800 грн.
Показано з 1 по 20 із 141 (8 сторінок)