Меню
Ваш кошик

Сукні

Сукні
Сукня для дівчинки «Аліна» виготовлена з льону бірюзового кольору. Для цього виробу також може бути використаний льон різних кольорів. В основі вишивки – голубі, зелені та коричневі нитки. На ній – рослинні орнаменти. Вишивка – спереду, внизу сукні, на рукавах. Виріб зручно одягати. Сукня комфортна,..
1600 грн.
Ексклюзивна сукня для дівчинки «Ніжність» виготовлена з білої костюмної тканини та рожевого фатину білого кольору. На ній вишивка ручної роботи, в основі якої сині, зелені, рожеві нитки та бісер рожевого та вишневого кольорів. На ній – рослинні орнаменти. Вишивка – на поясі сукні. Виріб зручно одяга..
4900 грн.
Ексклюзивна сукня для дівчинки «Ідеальні квіти» виготовлена з костюмної тканини, фатину білого кольору та натурального голубого мережива. На ній вишивка ручної роботи, в основі якої бісер зеленого, синього, жовтого, рожевого, червоного кольорів. На ній – рослинні орнаменти. Вишивка – на поясі сукні...
7180 грн.
Сукня для дівчинки «Тризуб» виготовлена з костюмної тканини жовтого кольору. Для цього виробу може бути використана костюмна тканини різних кольорів. В основі вишивки – сині нитки. На ній – рослинні та геометричні орнаменти, а також орнаменти птахів. Вишивка – на рукавах, внизу сукні. Виріб зручно о..
850 грн.
Сукня для дівчинки «Пава» виготовлена з льону рожевого кольору. Для цього виробу може бути використаний льон різних кольорів. В основі вишивки – чорні та білі нитки. На ній – рослинні та геометричні орнаменти, а також орнаменти птахів. Вишивка – на грудях, рукавах, спині, внизу сукні. Виріб зручно ..
950 грн.
Сукня для дівчинки «Троянди» виготовлена з льону та фатину білого кольору. Для цього виробу може бути використаний льон і фатин різних кольорів. В основі вишивки – зелені та червоні нитки. На ній – рослинні та геометричні орнаменти. Вишивка – на грудях, рукавах, внизу сукні. Виріб зручно одягати. Су..
1200 грн.
Показано з 1 по 20 із 54 (3 сторінок)