Меню
Ваш кошик

Блузи

Блузи
Блузка для дівчинки «Патріотична» Блузка для дівчинки «Патріотична»
New
Блузка для дівчинки «Патріотична» виготовлена із домотканого полотна білого кольору. В основі вишивки – сині та жовті нитки. На ній – рослинні та геометричні орнаменти. Вишивка – на грудях, рукавах. Виріб зручно одягати. Блузка комфортна, дівчинка виглядатиме у ній красиво і елегантно. Пасуватиме до..
600 грн.
Блузка для дівчинки «ГВ4191» Блузка для дівчинки «ГВ4191»
New
Блузка для дівчинки «ГВ4191» виготовлена із домотканого полотна білого кольору. В основі вишивки – сині, чорні, зелені, жовті, червоні нитки. На ній – геометричні орнаменти. Вишивка – на грудях, рукавах. Виріб зручно одягати. Блузка комфортна, дівчинка виглядатиме у ній красиво і елегантно. Пасувати..
950 грн.
Блузка для дівчинки «ГВ4191» Блузка для дівчинки «ГВ4191»
New
Блузка для дівчинки «ГВ4191» виготовлена із домотканого полотна білого кольору. В основі вишивки – голубі та сині нитки. На ній – геометричні орнаменти. Вишивка – на грудях, рукавах. Виріб зручно одягати. Блузка комфортна, дівчинка виглядатиме у ній красиво і елегантно. Пасуватиме до джинсів та спід..
950 грн.
Блузка для дівчинки «ГВ4061» виготовлена із домотканого полотна білого кольору. В основі вишивки – білі нитки. На ній – геометричні орнаменти. Вишивка – на грудях, рукавах. Виріб зручно одягати. Блузка комфортна, дівчинка виглядатиме у ній красиво і елегантно. Пасуватиме до джинсів та спідничок. Чу..
650 грн.
Блузка для дівчинки «ГВ4712» виготовлена із жатого льону білого кольору. В основі вишивки – червоні, чорні, фіолетові нитки. На ній – рослинні орнаменти. Вишивка – на грудях, рукавах. Виріб зручно одягати. Блузка комфортна, дівчинка виглядатиме у ній красиво і елегантно. Пасуватиме до джинсів та сп..
850 грн.
Блузка для дівчинки «ГВ4191» виготовлена із домотканого полотна білого кольору. В основі вишивки – червоні, вишневі, коричневі нитки. На ній – геометричні орнаменти. Вишивка – на грудях, рукавах. Виріб зручно одягати. Блузка комфортна, дівчинка виглядатиме у ній красиво і елегантно. Пасуватиме до д..
950 грн.
Блузка для дівчинки «Михайлина» виготовлена із батисту білого кольору. Для цього виробу може бути використане домоткане полотно. В основі вишивки – чорні, червоні нитки. На ній – геометричні орнаменти. Вишивка – на грудях, рукавах. Виріб зручно одягати. Блузка комфортна, дівчинка виглядатиме у ній к..
400 грн.
Блузка для дівчинки «Діана» виготовлена із батисту білого кольору. Для цього виробу може бути використане домоткане полотно. В основі вишивки – зелені, червоні, оранжеві, білі, сині, жовті нитки. На ній – рослинні орнаменти. Вишивка – на грудях, рукавах. Виріб зручно одягати. Блузка комфортна, дівчи..
420 грн.
Блузка для дівчинки «Софія» виготовлена із домотканого полотна білого кольору. Для цього виробу може бути використаний батист. В основі вишивки – зелені, червоні, оранжеві, білі, сині, жовті нитки. На ній – рослинні орнаменти. Вишивка – на грудях, рукавах. Виріб зручно одягати. Блузка комфортна, дів..
420 грн.
Блузка для дівчинки «Мирослава» виготовлена із батисту білого кольору. В основі вишивки – чорні, голубі нитки. На ній – геометричні орнаменти. Вишивка – на грудях, рукавах. Виріб зручно одягати. Блузка комфортна, дівчинка виглядатиме у ній красиво і елегантно. Пасуватиме до штанів та спідничок. Чудо..
650 грн.
Блузка для дівчинки «Мирослава» виготовлена із батисту білого кольору. В основі вишивки – чорні, червоні нитки. На ній – геометричні орнаменти. Вишивка – на грудях, рукавах. Виріб зручно одягати. Блузка комфортна, дівчинка виглядатиме у ній красиво і елегантно. Пасуватиме до штанів та спідничок. Чуд..
650 грн.
Блузка для дівчинки «ГВ4061» виготовлена із домотканого полотна білого кольору. В основі вишивки – червоні, білі нитки. На ній – геометричні орнаменти. Вишивка – на грудях, рукавах. Виріб зручно одягати. Блузка комфортна, дівчинка виглядатиме у ній красиво і елегантно. Пасуватиме до джинсів та спідн..
650 грн.
Блузка для дівчинки «Віра» виготовлена із батисту білого кольору. В основі вишивки – рожеві, сині, жовті, зелені нитки. На ній – рослинні орнаменти. Вишивка – на грудях, рукавах. Виріб зручно одягати. Блузка комфортна, дівчинка виглядатиме у ній красиво і елегантно. Пасуватиме до штанів та спідничок..
650 грн.
Блузка для дівчинки «Раїса» виготовлена із домотканого полотна білого кольору. В основі вишивки – чорні, червоні, зелені, жовті, сині, рожеві нитки. На ній – геометричні орнаменти. Вишивка – на грудях, рукавах. Виріб зручно одягати. Блузка комфортна, дівчинка виглядатиме у ній красиво і елегантно. П..
700 грн.
Блузка для дівчинки «Марта» виготовлена із батисту білого кольору. В основі вишивки – чорні, червоні нитки. На ній – геометриіні орнаменти. Вишивка – на грудях, рукавах. Виріб зручно одягати. Блузка комфортна, дівчинка виглядатиме у ній красиво і елегантно. Пасуватиме до штанів та спідничок. Чудово ..
650 грн.
Блузка для дівчинки «Патріотична» виготовлена з домотканого полотна жовтого кольору. Для цього виробу може бути використаний габардин. В основі вишивки – сині, голубі нитки. На ній – геометричні орнаменти. Вишивка – на грудях, плечах, рукавах, манжетах. Виріб зручно одягати. Блузка комфортна, у ній ..
600 грн.
Блузка для дівчинки «Бохо-зелене» виготовлена із габардину зеленого кольору. Для цього виробу може бути використано домоткане полотно, льон. В основі вишивки – червоні, чорні нитки. На ній – рослинні орнаменти. Вишивка – на грудях, рукавах. Виріб зручно одягати. Блузка комфортна, дівчинка виглядатим..
750 грн.
Блузка для дівчинки «Дарія» виготовлена із батисту білого кольору. Для цього виробу може бути використано домоткане полотно. В основі вишивки – червоні, чорні, сині, зелені нитки. На ній – геометричні орнаменти. Вишивка – на грудях, рукавах. Виріб зручно одягати. Блузка комфортна, дівчинка виглядати..
550 грн.
Блузка для дівчинки «Ярина-міні» виготовлена із батисту білого кольору. Для цього виробу може бути використано домоткане полотно ( рукав сорочки 3/4). В основі вишивки – сині нитки. На ній – геометричні орнаменти. Вишивка – на грудях, рукавах. Виріб зручно одягати. Блузка комфортна, дівчинка вигляда..
280 грн.
Блузка для дівчинки «Єва» виготовлена із домотканого полотна білого кольору. Для цього виробу може бути використано батист (сорочка з довгими рукавами). В основі вишивки –зелені, червоні, фіолетові, жовті, сині нитки. На ній – рослинні орнаменти. Вишивка – на грудях, рукавах. Виріб зручно одягати. Б..
550 грн.
Блузка для дівчинки «Христина» виготовлена із домотканого полотна білого кольору. Для цього виробу може бути використаний батист. В основі вишивки – зелені, червоні, рожеві, білі нитки. На ній – рослинні орнаменти. Вишивка – на грудях, рукавах. Виріб зручно одягати. Блузка комфортна, дівчинка вигляд..
550 грн.
Блузка для дівчинки «ГВ4051» виготовлена із батисту білого кольору. В основі вишивки – зелені, червоні, сині, жовті нитки. На ній – рослинні орнаменти. Вишивка – на грудях, рукавах. Виріб зручно одягати. Блузка комфортна, дівчинка виглядатиме у ній красиво і елегантно. Пасуватиме до джинсів та спідн..
500 грн.
Блузка для дівчинки «ГВ4041» виготовлена із батисту білого кольору. В основі вишивки – зелені, рожеві нитки. На ній – рослинні орнаменти. Вишивка – на грудях, рукавах. Виріб зручно одягати. Блузка комфортна, дівчинка виглядатиме у ній красиво і елегантно. Пасуватиме до джинсів та спідничок. Чу..
800 грн.
Блузка для дівчинки «ГВ4161» виготовлена із жатого льону білого кольору. В основі вишивки – зелені, червоні, рожеві нитки. На ній – рослинні та геометричні орнаменти. Вишивка – на грудях, рукавах. Виріб зручно одягати. Блузка комфортна, дівчинка виглядатиме у ній красиво і елегантно. Пасуватиме до ..
650 грн.
Блузка для дівчинки «ГВ4231» виготовлена із жатого льону салатового кольору. В основі вишивки – зелені та білі нитки. На ній – рослинні та геометричні орнаменти. Вишивка – на грудях, рукавах. Виріб зручно одягати. Блузка комфортна, дівчинка виглядатиме у ній красиво і елегантно. Пасуватиме до джин..
1100 грн.
Блузка для дівчинки «Орися» виготовлена із домотканого полотна білого кольору. Для цього виробу може бути використаний батист. В основі вишивки – зелені, червоні, білі, сині, жовті нитки. На ній – рослинні орнаменти. Вишивка – на грудях, рукавах. Виріб зручно одягати. Блузка комфортна, дівчинка виг..
450 грн.
Блузка для дівчинки «Христина» виготовлена із домотканого полотна білого кольору. Для цього виробу може бути використаний батист. В основі вишивки – зелені, червоні, рожеві, білі нитки. На ній – рослинні орнаменти. Вишивка – на грудях, рукавах. Виріб зручно одягати. Блузка комфортна, дівчинка вигля..
550 грн.
Блузка для дівчинки «Патріотична» виготовлена із домотканого полотна жовтого кольору. В основі вишивки – сині нитки. На ній – рослинні та геометричні орнаменти. Вишивка – на грудях, рукавах. Виріб зручно одягати. Блузка комфортна, дівчинка виглядатиме у ній красиво і елегантно. Пасуватиме до штанів ..
600 грн.
Блузка для дівчинки «Валентина» виготовлена із батисту білого кольору. Для цього виробу може бути використано домоткане полотно (рукав сорочки - 3/4). В основі вишивки – жовті, зелені, сині, чорні, червоні, рожеві нитки. На ній – рослинні та геометричні орнаменти. Вишивка – на грудях, рукавах. Вирі..
550 грн.
Блузка для дівчинки «Світлана» виготовлена із домотканого полотна білого кольору. Для цього виробу може бути використано батист (сорочка на довгий рукав). В основі вишивки – сині нитки. На ній – геометричні орнаменти. Вишивка – на грудях, рукавах. Виріб зручно одягати. Блузка комфортна, дівчинка виг..
550 грн.
Блузка для дівчинки «Віра» виготовлена із батисту білого кольору. Для цього виробу може бути використано домоткане полотно (рукав сорочки - 3/4). В основі вишивки – чорні, голубі, рожеві, зелені, червоні, жовті нитки. На ній – рослинні орнаменти. Вишивка – на грудях, рукавах. Виріб зручно одягати. ..
400 грн.
Блузка для дівчинки «Юліана» виготовлена із батисту білого кольору. Для цього виробу може бути використано домоткане полотно (рукав сорочки - 3/4). В основі вишивки – жовті, зелені, сині, чорні, червоні нитки. На ній – рослинні та геометричні орнаменти. Вишивка – на грудях, рукавах. Виріб зручно од..
420 грн.
Блузка для дівчинки «Лілія» виготовлена із домотканого полотна білого кольору. Для цього виробу може бути використано батист (сорочка на довгий рукав). В основі вишивки – рожеві, білі, жовті, фіолетові, зелені, сині нитки. На ній – рослинні орнаменти. Вишивка – на грудях, рукавах. Виріб зручно одяга..
550 грн.
Блузка для дівчинки «Віра-міні» виготовлена із батисту білого батисту. В основі вишивки – чорні, голубі, рожеві, зелені, червоні, жовті нитки. На ній – рослинні орнаменти. Вишивка – на грудях, рукавах. Виріб зручно одягати. Блузка комфортна, дівчинка виглядатиме у ній красиво і елегантно. Пасуватиме..
280 грн.
Блузка для дівчинки «Діана-міні» виготовлена із батисту білого батисту. В основі вишивки – чорні, голубі, рожеві, зелені, червоні, жовті нитки. На ній – рослинні орнаменти. Вишивка – на грудях, рукавах. Виріб зручно одягати. Блузка комфортна, дівчинка виглядатиме у ній красиво і елегантно. Пасуватим..
280 грн.
Блузка для дівчинки «ГВ4161» виготовлена із білого жатого льону. В основі вишивки – чорні, голубі, зелені нитки. На ній – рослинні орнаменти. Вишивка – на грудях, рукавах. Виріб зручно одягати. Блузка комфортна, дівчинка виглядатиме у ній красиво і елегантно. Пасуватиме до джинсів та спідничок. Чудо..
650 грн.
Блузка для дівчинки «ГВ4061» виготовлена із домотканого полотна білого кольору. В основі вишивки – голубі, білі нитки. На ній – геометричні орнаменти. Вишивка – на грудях, рукавах. Виріб зручно одягати. Блузка комфортна, дівчинка виглядатиме у ній красиво і елегантно. Пасуватиме до джинсів та спідни..
650 грн.
Блузка для дівчинки «ГВ4411» виготовлена із білого жатого льону. В основі вишивки – чорні, голубі, жовті нитки. На ній – геометричні орнаменти. Вишивка – на грудях, рукавах. Виріб зручно одягати. Блузка комфортна, дівчинка виглядатиме у ній красиво і елегантно. Пасуватиме до джинсів та спідничок. Чу..
850 грн.
Блузка для дівчинки «ГВ4411» виготовлена із білого жатого льону. В основі вишивки – чорні, голубі, червоні нитки. На ній – геометричні орнаменти. Вишивка – на грудях, рукавах. Виріб зручно одягати. Блузка комфортна, дівчинка виглядатиме у ній красиво і елегантно. Пасуватиме до джинсів та спідничок. ..
850 грн.
Блузка для дівчинки «ГВ4231» виготовлена із синього жатого льону. Для цього виробу також може бути використаний жатий льон різних кольорів. В основі вишивки – вишневі, білі нитки. На ній – рослинні та геометричні орнаменти. Вишивка – на грудях, рукавах, манжетах. Виріб зручно одягати. Блузка комфорт..
1100 грн.
Блузка для дівчинки «ГВ4231» виготвлена із білого жатого льону. Для цього виробу також може бути використаний жатий льон різних кольорів. В основі вишивки – голубі, сині нитки. На ній – рослинні та геометричні орнаменти. Вишивка – на грудях, рукавах, манжетах. Виріб зручно одягати. Блузка комфортна,..
1100 грн.
Показано з 1 по 41 із 41 (всього 1 сторінок)