Меню
Ваш кошик

Нові надходження товару

Чоловіча сорочка «ГВ1000 Чоловіча сорочка «ГВ1000
New
Чоловіча сорочка «ГВ1000» виготовлена з льону білого кольору. В основі вишивки – чорні, червоні, фіолетові, сині нитки. На ній – геометричні орнамен..
2000 грн.
Жіноча блузка «Вікторія» Жіноча блузка «Вікторія»
New
Жіноча блузка «Вікторія». Тканина – темно-зелений льон. Для цього виробу також може бути викоритано льон інших кольорів, домоткане полотно. В основі в..
1800 грн.
Жіноча блузка «Діана» Жіноча блузка «Діана»
New
Жіноча блузка «Діана». Тканина – голубий льон. Для цього виробу також може бути викоритано льон інших кольорів, домоткане полотно. В основі вишивки – ..
1800 грн.
Жіноча блузка «Анастасія» Жіноча блузка «Анастасія»
New
Жіноча блузка «Анастасія». Тканина – біле домоткане полотно. В основі вишивки – червоні та чорні нитки. На ній – рослинні та геометричні орнаменти. Ви..
2800 грн.
Жіноча блузка «Вікторія» Жіноча блузка «Вікторія»
New
Жіноча блузка «Вікторія». Тканина – чорний льон. Для цього виробу також може бути викоритано льон інших кольорів, домоткане полотно. В основі вишивки ..
1800 грн.
Жіноча блузка «Вероніка» Жіноча блузка «Вероніка»
New
Жіноча блузка «Вероніка». Тканина – білий шифон. Для цього виробу також може бути викоритано шифон інфших кольорів, домоткане полотно, кімпекс. В осно..
1400 грн.
Жіноча блузка «Яна» Жіноча блузка «Яна»
New
Жіноча блузка «Яна». Тканина – льон синього кольору. Для цього виробу також може бути викоритано льон різних кольорів. В основі вишивки – білі нитки...
2600 грн.
Жіноча блузка «Тереза» Жіноча блузка «Тереза»
New
Жіноча блузка «Тереза». Тканина – льон білого кольору. Для цього виробу також може бути викоритано льон сірого кольору. В основі вишивки – червоні та ..
2200 грн.
Жіноча блузка «Софія» Жіноча блузка «Софія»
New
Жіноча блузка «Софія». Тканина – льон сірого кольору. Для цього виробу також може бути використано льон білого кольору. В основі вишивки – червоні та ..
2200 грн.
Жіноча блузка «Ангеліна» Жіноча блузка «Ангеліна»
New
Жіноча блузка «Ангеліна». Тканина – біле домоткане полотно. В основі вишивки – червоні та чорні нитки. На ній – рослинні та геометричні орнаменти. Ви..
2800 грн.
Жіноча блузка «Аліна» Жіноча блузка «Аліна»
New
Жіноча блузка «Аліна». Тканин – льон вишневого кольору. Для цього виробу також може бути викоритано льон різних кольорів. В основі вишивки – чорні, ви..
2600 грн.
Жіноча блузка «Божена» Жіноча блузка «Божена»
New
Жіноча блузка «Божена». Тканина – біле домоткане полотно. В основі вишивки – чорні, червоні, сині, зелені, жовті, рожеві нитки. На ній – рослинні та г..
2800 грн.

Сезон акцій та розпродаж!

Короткий текст о любви к своим клиентам и стремлении им угодить. Что то такое, что могло бы заинтересовать человека пришедшего на сайт... Одним словом, это блок УНИКАЛЬНОГО ТОРГОВОГО ПРЕДЛОЖЕНИЯ.

Останні статті блогу

Інтернет-магазин вишиванок та аксесуарів ручної роботи «Галерея вишиванок» -  Ваш стильний друг!


Ми раді робити Вас красивими і вишуканими. Ми раді, що Ви обираєте вишиванку, адже це не просто національний костюм, а надбання та оберіг українського народу з давньою історією. Це унікальне вбрання, в якому зберігаються колорит і автентичність нашої нації. У ньому ідеально поєднуються найрізноманітніші кольори і кожен орнамент про щось розповідає та щось символізує. Так, наприклад: 

 • квіти, бруньки, зелене листя – означають народження і життя;
 • грона винограду - символізують родючість та міцну сім’ю;
 • кетяги калини - щасливе материнство і довговічність роду;
 • птахи - це ангели-охоронці, які піклуються про родину;
 • коло - означає сонячну, життєдайну енергію;
 • квадрат - це гармонія і порядок;
 • ромб - достаток, добробут, міць і щедрість Землі. 
   
Ми пишаємося, що наші вишиванки стають дедалі популярнішими у всьому світі і їх одягають не лише українці. Ми радіємо, що саме українська вишиванка сьогодні надихає на творіть найвідоміших світових дизайнерів і її елементи присутні у їхніх роботах. Українська вишиванка унікальна тим, що вона одночасно є і національним строєм, і символом патріотизму.
Купуючи та одягаючи вишиту блузку, сорочку чи сукню – Ви продовжуєте одну з найкращих національних традицій народу та популяризуєте її.
Ще у 2014 році українська вишиванка увійшла у топ-10 покупок за версією «Google» і попит на неї постійно зростає. За українців можна лише порадіти, адже наш народ розуміє, що вишиванка – його гордість. Вишиті костюми, сукні, сорочки, блузки та аксесуари дедалі частіше одягають на національні та релігійні свята, весільні церемонії, урочисті події у школах та дитсадках.          

«Галерея вишиванок» допоможе віднайти найкращу для Вас вишиванку. 


У наших магазинах працюють кваліфіковані продавці, які є відмінними знавцями вишиванки і чудовими консультантами. Наша мета – представити Вам широкий асортимент виробів, створити для Вас доступність та комфорт під час вибору товару. Ми робимо усе, щоб Ви були задоволені і, одягнувши наші речі, відчували себе витонченими і привабливими.     

У «Галереї вишиванок» Ви можете:


 • переглянути фото виробів;
 • дізнатися ціну товару;
 • проконсультуватися щодо вибору вишитого одягу та аксесуарів;
 • замовити доставку вишиванок.

З 2011 року ми працюємо з найкращими виробниками, щоб гарантувати Вам надійність. У виробах «Галереї вишиванок» використані лише натуральні тканини і нитки, що надає одягу витонченості та елегантності. Одягнувшись у «Галереї вишиванок», Ви виглядатимете сучасно, розкішно і завжди будете помітними. Усе що ми пропонуємо – це стильно, модно, якісно, і, головне, зроблено для Вас з любов’ю. 

#GVushyvanok