Меню
Ваш кошик

Нові надходження товару

Жіночий костюм «Борщівка» Жіночий костюм «Борщівка»
New
Жіноча блузка «Борщівка». Тканина – білий льон та чорний фатин. В основі вишивки – голубі, червоні, чорні, фіолетові, вишневі нитки. На ній – рослинні..
2150 грн.
Костюм для дівчинки «Єва» Костюм для дівчинки «Єва»
New
Блузка для дівчинки «Єва» виготовлена із домотканого полотна білого кольору. Для цього виробу може бути використано батист (сорочка з довгими рукавами..
850 грн.
Спідниця для дівчинки «Єва» Спідниця для дівчинки «Єва»
New
Спідниця для дівчинки «Єва» виготовлена з чорного габардину. Для цього виробу також може бути використаний габардин різних кольорів. В основі вишивки ..
300 грн.
Костюм для дівчинки «Мирослава» Костюм для дівчинки «Мирослава»
New
Блузка для дівчинки «Мирослава» виготовлена із батисту білого кольору. В основі вишивки – чорні, голубі нитки. На ній – геометричні орнаменти. Вишивка..
970 грн.
Костюм для дівчинки «Софія» Костюм для дівчинки «Софія»
New
Блузка для дівчинки «Софія» виготовлена із домотканого полотна білого кольору. Для цього виробу може бути використаний батист. В основі вишивки – зеле..
700 грн.
Костюм для дівчинки «ГВ4061» Костюм для дівчинки «ГВ4061»
New
Блузка для дівчинки «ГВ4061» виготовлена із домотканого полотна білого кольору. В основі вишивки – червоні, білі нитки. На ній – геометричні орнаменти..
970 грн.
Костюм для дівчинки «Мирослава» Костюм для дівчинки «Мирослава»
New
Блузка для дівчинки «Мирослава» виготовлена із батисту білого кольору. В основі вишивки – чорні, червоні нитки. На ній – геометричні орнаменти. Вишивк..
950 грн.
Блузка для дівчинки «Віра» Блузка для дівчинки «Віра»
New
Блузка для дівчинки «Віра» виготовлена із батисту білого кольору. В основі вишивки – рожеві, сині, жовті, зелені нитки. На ній – рослинні орнаменти. В..
950 грн.
Костюм для дівчинки «Діана» Костюм для дівчинки «Діана»
New
Блузка для дівчинки «Діана» виготовлена із батисту білого кольору. Для цього виробу може бути використане домоткане полотно. В основі вишивки – зелені..
720 грн.
Весільний рушник «Квітковий сад» Весільний рушник «Квітковий сад»
New
Весільний рушник «Квітковий сад» виготовлений із домотканого полотна білого кольору. В основі вишивки – червоні, вишневі, зелені, оранжеві, жовті, бі..
800 грн.
Весільний рушник «На щастя»
New
Весільний рушник «На щастя» виготовлений із канви білого кольору. В основі вишивки – червоні, вишневі, зелені нитки, на ній – геометричні та рослинні..
700 грн.
Весільний рушник «Багатство землі» Весільний рушник «Багатство землі»
New
Весільний рушник «Багатство землі» виготовлений із канви білого кольору. В основі вишивки – червоні, вишневі, зелені, жовті нитки, на ній – геометрич..
700 грн.

Сезон акцій та розпродаж!

Короткий текст о любви к своим клиентам и стремлении им угодить. Что то такое, что могло бы заинтересовать человека пришедшего на сайт... Одним словом, это блок УНИКАЛЬНОГО ТОРГОВОГО ПРЕДЛОЖЕНИЯ.

Останні статті блогу

Інтернет-магазин вишиванок та аксесуарів ручної роботи «Галерея вишиванок» -  Ваш стильний друг!


Ми раді робити Вас красивими і вишуканими. Ми раді, що Ви обираєте вишиванку, адже це не просто національний костюм, а надбання та оберіг українського народу з давньою історією. Це унікальне вбрання, в якому зберігаються колорит і автентичність нашої нації. У ньому ідеально поєднуються найрізноманітніші кольори і кожен орнамент про щось розповідає та щось символізує. Так, наприклад: 

 • квіти, бруньки, зелене листя – означають народження і життя;
 • грона винограду - символізують родючість та міцну сім’ю;
 • кетяги калини - щасливе материнство і довговічність роду;
 • птахи - це ангели-охоронці, які піклуються про родину;
 • коло - означає сонячну, життєдайну енергію;
 • квадрат - це гармонія і порядок;
 • ромб - достаток, добробут, міць і щедрість Землі. 
   
Ми пишаємося, що наші вишиванки стають дедалі популярнішими у всьому світі і їх одягають не лише українці. Ми радіємо, що саме українська вишиванка сьогодні надихає на творіть найвідоміших світових дизайнерів і її елементи присутні у їхніх роботах. Українська вишиванка унікальна тим, що вона одночасно є і національним строєм, і символом патріотизму.
Купуючи та одягаючи вишиту блузку, сорочку чи сукню – Ви продовжуєте одну з найкращих національних традицій народу та популяризуєте її.
Ще у 2014 році українська вишиванка увійшла у топ-10 покупок за версією «Google» і попит на неї постійно зростає. За українців можна лише порадіти, адже наш народ розуміє, що вишиванка – його гордість. Вишиті костюми, сукні, сорочки, блузки та аксесуари дедалі частіше одягають на національні та релігійні свята, весільні церемонії, урочисті події у школах та дитсадках.          

«Галерея вишиванок» допоможе віднайти найкращу для Вас вишиванку. 


У наших магазинах працюють кваліфіковані продавці, які є відмінними знавцями вишиванки і чудовими консультантами. Наша мета – представити Вам широкий асортимент виробів, створити для Вас доступність та комфорт під час вибору товару. Ми робимо усе, щоб Ви були задоволені і, одягнувши наші речі, відчували себе витонченими і привабливими.     

У «Галереї вишиванок» Ви можете:


 • переглянути фото виробів;
 • дізнатися ціну товару;
 • проконсультуватися щодо вибору вишитого одягу та аксесуарів;
 • замовити доставку вишиванок.

З 2011 року ми працюємо з найкращими виробниками, щоб гарантувати Вам надійність. У виробах «Галереї вишиванок» використані лише натуральні тканини і нитки, що надає одягу витонченості та елегантності. Одягнувшись у «Галереї вишиванок», Ви виглядатимете сучасно, розкішно і завжди будете помітними. Усе що ми пропонуємо – це стильно, модно, якісно, і, головне, зроблено для Вас з любов’ю. 

#GVushyvanok