Меню
Ваш кошик

Сукні

Сукні
Сукня вишита для дівчинки «Жар-птиця» Сукня вишита для дівчинки «Жар-птиця»
New
Сукня вишита для дівчинки «Жар-птиця»   виготовлена із синього батисту. Для цього виробу може бути використано батист та домоткане полотно різних кольорів. В основі вишивки – білі нитки. На ній – орнаменти рослин та птахів. Вишивка – на грудях, рукавах, манжетах. Виріб зручно одягати...
750 грн.
Сукня для дівчинки «Аліна» виготовлена з льону бірюзового кольору. Для цього виробу також може бути використаний льон різних кольорів. В основі вишивки – голубі, зелені та коричневі нитки. На ній – рослинні орнаменти. Вишивка – спереду, внизу сукні, на рукавах. Виріб зручно одягати. Сукня комфортна,..
1600 грн.
Ексклюзивна сукня для дівчинки «Ніжність» виготовлена з білої костюмної тканини та рожевого фатину білого кольору. На ній вишивка ручної роботи, в основі якої сині, зелені, рожеві нитки та бісер рожевого та вишневого кольорів. На ній – рослинні орнаменти. Вишивка – на поясі сукні. Виріб зручно одяга..
4900 грн.
Ексклюзивна сукня для дівчинки «Ідеальні квіти» виготовлена з костюмної тканини, фатину білого кольору та натурального голубого мережива. На ній вишивка ручної роботи, в основі якої бісер зеленого, синього, жовтого, рожевого, червоного кольорів. На ній – рослинні орнаменти. Вишивка – на поясі сукні...
7180 грн.
Сукня для дівчинки «Тризуб» виготовлена з костюмної тканини жовтого кольору. Для цього виробу може бути використана костюмна тканини різних кольорів. В основі вишивки – сині нитки. На ній – рослинні та геометричні орнаменти, а також орнаменти птахів. Вишивка – на рукавах, внизу сукні. Виріб зручно о..
850 грн.
Сукня для дівчинки «Пава» виготовлена з льону рожевого кольору. Для цього виробу може бути використаний льон різних кольорів. В основі вишивки – чорні та білі нитки. На ній – рослинні та геометричні орнаменти, а також орнаменти птахів. Вишивка – на грудях, рукавах, спині, внизу сукні. Виріб зручно ..
950 грн.
Сукня для дівчинки «Троянди» виготовлена з льону та фатину білого кольору. Для цього виробу може бути використаний льон і фатин різних кольорів. В основі вишивки – зелені та червоні нитки. На ній – рослинні та геометричні орнаменти. Вишивка – на грудях, рукавах, внизу сукні. Виріб зручно одягати. Су..
1200 грн.
Сукня для дівчинки «Квіти Праги» виготовлена з домотканого полотна білого кольору. Для цього виробу може бути використано домоткане полотно різних кольорів. В основі вишивки – чорні та червоні нитки. На ній – рослинні та геометричні орнаменти. Вишивка – на грудях, рукавах, внизу сукні. Виріб зручно ..
1300 грн.
Сукня для дівчинки «Василина» виготовлена з льону червоного кольору. Для цього виробу можуть бути використані льон і домоткане полотно різних кольорів. В основі вишивки – чорні та білі нитки. На ній – рослинні орнаменти. Вишивка – спереду, внизу сукні, на рукавах. Виріб зручно одягати. Сукня комфорт..
1600 грн.
Сукня для дівчинки «ГВ4671» виготовлена з креп-шифону білого кольору. Для цього виробу також може бути використано креп-шифон та костюмна тканина різних кольорів. В основі вишивки – чорні, вишневі нитки. На ній – рослинні орнаменти. Вишивка – на грудях. Виріб зручно одягати. Сукня комфортна, у ній д..
1600 грн.
Сукня вишита для дівчинки «ГВ4412» виготовлена з домотканого полотна білого кольору. Для цього виробу також можуть бути використані костюмна тканина та домоткане полотно різних кольорів. В основі вишивки – сірі, чорні нитки. На ній – геометричні орнаменти. Вишивка – на грудях, рукавах, внизу сукні. ..
1600 грн.
Сукня для дівчинки «Оксамит» виготовлена з оксамиту рожевого кольору. Для цього виробу також може бути використано оксамит різних кольорів. В основі вишивки – білі нитки. На ній – рослинні орнаменти. Вишивка – спереду, внизу сукні, на рукавах. Виріб зручно одягати. Сукня комфортна, у ній дівчинка бу..
1600 грн.
Сукня для дівчинки «Мирослава» виготовлена з льону білого кольору. Для цього виробу також може бути використано льон різних кольорів. В основі вишивки – червоні, чорні нитки. На ній – геометричні орнаменти. Вишивка – на грудях, рукавах, внизу сукні. Виріб зручно одягати. Сукня комфортна, дівчинка ви..
1600 грн.
Сукня вишита для дівчинки «Людмила» виготовлена з льону білого кольору. Для цього виробу також може бути використано льон різних кольорів. В основі вишивки – червоні, чорні нитки. На ній – геометричні та рослинні орнаменти. Вишивка – на грудях, рукавах, внизу сукні. Виріб зручно одягати. Сукня ..
1600 грн.
Сукня для дівчинки «Марта» виготовлена з льону молочного кольору. Для цього виробу також може бути використано льон різних кольорів. В основі вишивки – червоні, чорні нитки. На ній – геометричні орнаменти. Вишивка – на грудях, рукавах, внизу сукні. Виріб зручно одягати. Сукня комфортна, дівчинка виг..
650 грн.
Сукня для дівчинки «Віра» виготовлена з льону молочного кольору. Для цього виробу також може бути використано льон різних кольорів. В основі вишивки – червоні, зелені, рожеві, сині, жовті нитки. На ній – рослинні орнаменти. Вишивка – на грудях, рукавах, внизу сукні. Виріб зручно одягати. Сукня комфо..
600 грн.
Сукня для дівчинки «Віра» виготовлена з габардину синього кольору. Для цього виробу також може бути використано габардин різних кольорів. В основі вишивки – червоні, зелені, рожеві, сині, жовті нитки. На ній – рослинні орнаменти. Вишивка – на грудях, рукавах, внизу сукні. Виріб зручно одягати. Сукня..
750 грн.
Сукня для дівчинки «Орися» виготовлена з габардину білого кольору. Для цього виробу також може бути використано молочний габардин. В основі вишивки – білі, жовті, червоні, зелені, сині нитки. На ній – рослинні орнаменти. Вишивка – на грудях, рукавах, внизу сукні. Виріб зручно одягати. Сукня комфорт..
800 грн.
Сукня для дівчинки «Єва» виготовлена з габардину молочного кольору. Для цього виробу також може бути використано білий габардин. В основі вишивки – червоні, зелені, фіолетові нитки. На ній – рослинні орнаменти. Вишивка – на грудях, рукавах, внизу сукні. Виріб зручно одягати. Сукня комфортна, дівчинк..
1000 грн.
Сукня для дівчинки «Дерево життя» виготовлена з льону синього кольору. Для цього виробу можуть бути використані льон і домоткане полотно різних кольорів. В основі вишивки – коричневі нитки. На ній – рослинні орнаменти. Вишивка – спереду, внизу сукні, на рукавах. Виріб зручно одягати. Сукня комфортна..
1600 грн.
Показано з 1 по 20 із 42 (3 сторінок)