Меню
Ваш кошик

Рушники весільні

Рушники весільні
Весільний рушник «Квітковий сад» виготовлений із домотканого полотна білого кольору. В основі вишивки – червоні, вишневі, зелені, оранжеві, жовті, білі нитки, на ній – геометричні, рослинні орнаменти та орнаменти птахів орнаменти. Рушник чудово підійде для декору дому чи для весільної церемонії. Пр..
800 грн.
Весільний рушник «На щастя» виготовлений із канви білого кольору. В основі вишивки – червоні, вишневі, зелені нитки, на ній – геометричні та рослинні орнаменти. Рушник чудово підійде для декору дому чи для весільної церемонії. Про наявність виробу запитуйте у консультанта. ..
750 грн.
Весільний рушник «Багатство землі» виготовлений із канви білого кольору. В основі вишивки – червоні, вишневі, зелені, жовті нитки, на ній – геометричні та рослинні орнаменти. Рушник чудово підійде для декору дому чи для весільної церемонії. Про наявність виробу запитуйте у консультанта. ..
750 грн.
Весільний рушник «Польові маки» виготовлений із канви білого кольору. В основі вишивки – червоні, вишневі, чорні, зелені, жовті нитки, на ній – геометричні та рослинні орнаменти. Рушник чудово підійде для декору дому чи для весільної церемонії. Про наявність виробу запитуйте у консультанта. ..
750 грн.
Весільний рушник «Калина» виготовлений із канви білого кольору. В основі вишивки – червоні, вишневі нитки, на ній – геометричні та рослинні орнаменти. Рушник чудово підійде для декору дому чи для весільної церемонії. Про наявність виробу запитуйте у консультанта. ..
750 грн.
Весільний рушник «Червоні троянди» виготовлений із канви білого кольору. В основі вишивки – червоні, вишневі, зелені нитки, на ній – геометричні, рослинні орнаменти та орнаменти птахів орнаменти. Рушник чудово підійде для декору дому чи для весільної церемонії. Про наявність виробу запитуйте у конс..
750 грн.
Весільний рушник «Голуб та голубка» Весільний рушник «Голуб та голубка»
Free
Весільний рушник «Голуб та голубка» виготовлений із домотканого полотна білого кольору. В основі вишивки – червоні, чорні, зелені, рожеві, жовті, сірі нитки, на ній – геометричні, рослинні орнаменти та орнаменти птахів орнаменти. Рушник чудово підійде для декору дому чи для весільної церемонії. Про..
0 грн.
Весільний рушник «Обручки» виготовлений із канви білого кольору. В основі вишивки – червоні та чорні нитки, на ній – геометричні, рослинні орнаменти та орнаменти птахів орнаменти. Рушник чудово підійде для декору дому чи для весільної церемонії. Про наявність виробу запитуйте у консультанта. ..
650 грн.
Весільний рушник «Золотий ранок» виготовлений із канви білого кольору. В основі вишивки – золотисті, коричневі, зелені нитки, на ній – геометричні орнаменти. Рушник чудово підійде для декору дому чи для весільної церемонії. Про наявність виробу запитуйте у консультанта. ..
450 грн.
Весільний рушник «Блакитний ранок» виготовлений із канви білого кольору. В основі вишивки – голубі та сині нитки, на ній – геометричні орнаменти. Рушник чудово підійде для декору дому чи для весільної церемонії. Про наявність виробу запитуйте у консультанта. ..
450 грн.
Весільний рушник «Щедрий дім» виготовлений із канви білого кольору. В основі вишивки – вишневі нитки, на ній – геометричні орнаменти. Рушник чудово підійде для декору дому чи для весільної церемонії. Про наявність виробу запитуйте у консультанта. ..
650 грн.
Весільний рушник «Ніжність» виготовлений із канви білого кольору. В основі вишивки – рожеві та фіолетові нитки, на ній – геометричні орнаменти. Рушник чудово підійде для декору дому чи для весільної церемонії. Про наявність виробу запитуйте у консультанта. ..
500 грн.
Весільний рушник «Український» виготовлений із канви білого кольору. В основі вишивки – голубі та жовті нитки, на ній – геометричні орнаменти. Рушник чудово підійде для декору дому чи для весільної церемонії. Про наявність виробу запитуйте у консультанта. ..
550 грн.
Весільний рушник «Вишиваний шлях» виготовлений із канви білого кольору. В основі вишивки – вишневі нитки, на ній – геометричні орнаменти. Рушник чудово підійде для декору дому чи для весільної церемонії. Про наявність виробу запитуйте у консультанта. ..
550 грн.
Весільний рушник «Цвіт вишні» виготовлений із канви білого кольору. В основі вишивки – рожеві, червоні нитки, на ній – геометричні орнаменти. Рушник чудово підійде для декору дому чи для весільної церемонії. Про наявність виробу запитуйте у консультанта. ..
450 грн.
Весільний рушник «Мрія» виготовлений із канви білого кольору. В основі вишивки – рожеві, червоні та зелені нитки, на ній – геометричні орнаменти. Рушник чудово підійде для декору дому чи для весільної церемонії. Про наявність виробу запитуйте у консультанта. ..
450 грн.
Весільний рушник «Рожевий ранок» виготовлений із канви білого кольору. В основі вишивки – рожеві та зелені нитки, на ній – геометричні орнаменти. Рушник чудово підійде для декору дому чи для весільної церемонії. Про наявність виробу запитуйте у консультанта. ..
500 грн.
Весільний рушник «Білосніжний» виготовлений із канви білого кольору. В основі вишивки – білі нитки, на ній – геометричні орнаменти. Рушник чудово підійде для декору дому чи для весільної церемонії. Про наявність виробу запитуйте у консультанта. ..
500 грн.
Показано з 1 по 18 із 18 (1 сторінок)