Меню
Ваш кошик

Покупки

Чи можу я зберегти обрані товари, щоб замовити їх пізніше?

Так, якщо ви зареєструвались на сайті, то можете зберігати цікаві товари в розділі «Обрані товари». Це дозволить замовити їх пізніше, не витрачаючи час на пошуки. Але не варто забувати, що товар може бути розпроданий, і тоді його вже не можна буде замовити.

Чи відрізняються ціни в інтернет-магазині Всі. Свої від цін в магазинах-партнерах мережі?

Ні, ціни на сайті та в нашому офлайн-магазині однакові. Винятком можуть бути спеціальні акції для зареєстрованих користувачів сайту.

Чи можу я приміряти товар?

Так, ви можете приміряти одяг та взуття у нашому магазині за адресою м. Тернопіль, вул. Івана Франка, 4.

Що робити, якщо товар мені не підійшов?

Ви завжди можете обміняти товар, що з будь-яких причин вам не підійшов, протягом 14 днів з моменту здійснення покупки, якщо збережено його товарний вигляд, упаковку, етикетку і товарну накладну. Якщо ви вирішили повернути товар, це можна зробити згідно з умовами Повернення та обміну.

Звертаємо увагу, що відповідно до законодавства України поверненню не підлягають: корсетні товари, парфюмерно-косметичні вироби, пір'яно-пухові вироби, дитячі м'які та гумові іграшки, зубні щітки, гребінці, рукавички, ювелірні вироби з дорогоцінних металів та бурштину, білизна, панчішно-шкарпеткові вироби та товари в аерозольній упаковці.

Як часто на сайті з'являються нові товари?

Асортимент інтернет-магазину Всі. Свої щодня оновлюється товарами брендів-партнерів. Щоб не проґавити нові надходження, інформацію про знижки, акції та лімітовані колекції, підпишіться на нашу розсилку.

Чи можу я зарезервувати товар в магазині?

Так, обравши тип доставки «Самовивіз з магазину». Товар буде зарезервований на 24 години та чекатиме на касі магазину за адресою м. Тернопіль, вул. Івана Франка, 4. Щоб його отримати, необхідно назвати номер свого замовлення та мобільного телефону, який ви вказали на сайті.

Чи можу я забрати замовлення самостійно в магазині?

Так, ви можете отримати замовлення у нашому магазині Всі. Свої за адресою місто Тернопіль, вул. І. Франка, 4. Для цього, при оформленні замовлення, оберіть тип доставки «Самовивіз з магазину».

Чи можу я повернути або обміняти товар, придбаний на сайті, в магазині «Галерея Вишиванок» ?

Так, але за попередньої домовленості. Для цього зателефонуйте консультанту за телефоном 068 676 73 00 або напишіть номер замовлення, причину повернення та дату, коли ви хочете повернути товар, на galereya.vushyvok@gmail.com.