На презентації четвертого номера Тернопільського сімейного журналу «Kids Boss» діти дефілювали в одязі від «Галереї Вишиванок». Презентація вперше відбулася на Театральному майдані.

Співвласниця глянцю Ірина Клименко, зауважує, що журнал «Kids Boss» підтримує прагнення дітей до краси та моди. За її словами, у Тернополі є багато талановитих хлопчиків і дівчаток, про яких і йдеться у новому номері видання. Ці діти, не лише талановиті, а й красиві та впевнені у собі, - продовжує власниця магазину «Галерея Вишиванок» Тетяна. «Сьогодні у нашому вишитому одязі на подіум вийшли майже сорок дітей. Вони представили дві колекції: одна із них – «шкільна», вона більш класична і стримана, друга колекція – вироби із натуральних, здебільшого лляних тканин. Хочемо донести до людей, що традиції потрібно підтримувати та зберігати, особливо, плекати любов до них у дітей. Адже наше молоде покоління – це продовжувачі найкращих українських звичаїв. Також ми намагалися продемонструвати, що одяг має бути не лише красивим, а й зручним і у наших колекціях це вдало поєднано. Ми дуже задоволені цим дефіле, адже ми показали те, над чим працювали цього літа», - каже власниця магазину «Галерея Вишиванок» Тетяна.

Окрім дефіле у вишиванках, діти також танцювали та залюбки долучалися до фотосесій в українських строях від «Галереї Вишиванки».